Rynárec 2018 - O pohár starosty obce Rynárec

Liga: PLPU
Místo: Rynárec
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Kdy: 14. 07. 2018 12:00
Kontakt:   Zdeněk Vlk
Telefon:  721 553 264

Začátek rezervace: 01. 07. 2018 18:00
Konec rezervace: 14. 07. 2018 12:00
Začátek tipování:  14. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 14. 07. 2018 00:00
Zadal: Ondřej Pecha

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Soutěž je zařazena do PLPU. Kategorie muži i ženy na 2B. Prezentace od 11:00h do 12:00h.  Zahájení soutěže ve 12:30h. Základna - zámková dlažba, trat - TRÁVA.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rynarec-9368.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rynárec PEJan Šátek
22Mysletice JIStanislav Dolský
33Milíčov JIFilip Pech
44Markvarec JHmartin pecha
55Choustník TASabina Šimečková
66Libkova Voda PEVena Drahný
77Batelov JIJan Štok
88Božejovice TAJakub Vávrovský
99Heřmaneč JHOndřej Pecha
1010Strmilov JHOndřej Pecha
1111Žirovnice PEFrantišek Janů
1212Cizkrajov JHbohuslav brůžek
1313Bílý Kámen Bílý KámenJIRadim Kriegsmann
1414Kamenice nad Lipou PELukáš Chalupa
1515Dolní Němčice JHMirek Havlík
1616Rudolfov CBSDH Rudolfov
1729Strachoňovice JIJiří Líčka
1830Kaliště JIVojta Šindelář
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Batelov JIPavla Kaňkovská
23Milíčov JIFilip Pech
34Strachoňovice JIJiří Líčka
45Choustník TASabina Šimečková
56Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
67Mysletice JIStanislav Dolský
78Nová Včelnice JHPavlína Jirků


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kamenice nad Lipou BPE--14,532018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Markvarec JH--15,102018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Žirovnice PE--15,272018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Batelov JI--15,962018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Strachoňovice JI--16,082018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Heřmaneč JH--16,292018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Rynárec PE--16,932018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Cizkrajov JH--17,162018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Božejovice TA--17,462018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kaliště JI--17,572018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Choustník TA--17,822018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Libkova Voda PE--20,952018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Rudolfov CB--22,142018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Mysletice JI--22,422018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Milíčov JI--NP2018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Němčice JH--NP2018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Strmilov JH--DSQ2018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zajíčkov PE--18,272018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Strachoňovice JI--19,032018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mysletice JI--19,932018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nová Včelnice JH--20,632018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Batelov JI--22,312018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lomnice nad Lužnicí JH--26,172018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Milíčov JI--26,872018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Choustník TA--NP2018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/08/29 Rynárec, PE, Pohár Rynárec
PEHL
2010/08/28 Rynárec, PE, Pohár Rynárec
PEHL
2018/07/14 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže