Kulturní areál Sádek 2013 - 4. Moravskoslezského poháru v požárním útoku

Liga: -
Místo: Sádek
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 22. 06. 2013 14:00
Kontakt:   SDH Sádek
Telefon:  737721031

Začátek rezervace: 09. 06. 2013 20:00
Konec rezervace: 22. 06. 2013 14:00
Začátek tipování:  09. 06. 2013 20:00
Konec hlasování: 21. 06. 2013 00:00
Zadal: Petr Fojtík

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.facebook.com/sdhsadek

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sadek-2013-06-22-4016.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sádek BOPPetr Fojtík
22Janovice SDH JanoviceBRpetr boxan
33Vávrovice OPJan Sedláček
44Pustkovec Pustkovec AOVTomáš Kadula
55Belarus ( Bělorusko )  Ostrava Jih-Josef Kůrka
66Vrbka OPTomáš Stoček
77Milostovice OPJaromír Volný
88Služovice OPDušan Baránek
99Velké Kunětice MužiJERoman Varga
1010Sádek AOPPetr Fojtík
1111Oldřišov OPVít Ciminga
1212Chlebičov OPTom
1313Pustkovec Pustkovec BOVTomáš Kadula
1414Kravaře DorostOPMichael Suffner
1515Bolatice OPPetr Fojtík
1616Jeseník JEPavel Lučan
1717Liptaň mužiBRJan Čech
1818Velké Hoštice AOPMartas Velké Hoštice Nevřela
1919Skrochovice OPHonza
2021Velké Hoštice BOPMartas Velké Hoštice Nevřela
2124Hněvošice OPJiří Čech
2225Neplachovice OPJiří Čech
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Strahovice OPLenka
22Hněvošice OPPetr Fojtík
33Vávrovice ženyOPMichaela Trojanová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velké Hoštice OP16,5017,2517,252016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jamnice OP17,2917,3017,302016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Svoboda OP17,3117,3917,392016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sádek OP17,4817,0717,482016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bolatice OP17,5117,2917,512016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Chlebičov OP18,3718,0918,372016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Neplachovice OP17,4318,3918,392016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Oldřišov OP18,6018,1218,602016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Komárov OP18,1418,6718,672016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Vávrovice OP18,6818,6018,682016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kozmice TA18,7118,6918,712016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Milostovice OP19,1617,9219,162016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Leskovec nad Moravicí BR19,5918,6119,592016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Skrochovice OP19,6018,9019,602016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kravaře OP19,6119,3619,612016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Březová OP19,8320,1420,142016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Služovice OP20,5118,8920,512016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  - Jesenik-37,0219,2937,022016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Luboměř NJNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hněvošice OP17,52NPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/16 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2004/08/14 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2005/08/20 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2006/08/12 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2007/06/09 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2008/06/21 Sádek, OP, -, MSP Sádek
MSP
2009/06/20 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2013/06/22 Sádek, Areál, MSP Sádek 2013
-
2013/06/22 Kulturní areál Sádek, 4. Moravskoslezského poháru v požárním útoku
-
2014/08/16 Kulturní areál Sádek, O pohár SDH Sádek
-
2016/08/13 Areál Sádek, Moravskoslezský pohár 11.kolo - SÁDEK
-
2016/08/13 Sádek, 11. kolo MSP
MSP
2017/08/12 Sádek Areál, Sádek 2017 9.kolo Moravskoslezského poháru
-
2018/08/18 Areál Sádek, Sádek 2018 10.kolo Moravskoslezského poháru
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
Kdy Kde Liga