Areál Sádek 2018 - Sádek 2018 10.kolo Moravskoslezského poháru

Liga: -
Místo: Sádek
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 18. 08. 2018 14:00
Kontakt:   Dušan Gregořica
Telefon:  732264864

Začátek rezervace: 07. 08. 2018 07:00
Konec rezervace: 18. 08. 2018 14:00
Začátek tipování:  18. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 18. 08. 2018 00:00
Zadal: Dušan Gregořica

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sadek-9909.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlebičov OPJiří Bena
22Hněvošice OPRoman Štěpán
33Bolatice OPLenka
44Milostovice OPJaromír Volný
55Štěpánkovice OPVojtěch Feher
66Komárov OPradek šrom
77Velké Hoštice OPJiří Bena
89Jamnice OPDominik
910Sádek OPDušan Gregořica
1011Služovice OPDušan Baránek
1112Starý Jičín NJTereza
1213Svoboda OPJakub Polomský
1323Zátor mužiBRMartin Suhaj
1429Jeseník JEMichal Straka
1530Široká Niva BRDušan Gregořica
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Milostovice OPVeronika
22Velké Hoštice OPLukáš Pluške
33Služovice OPDušan Baránek
44Vávrovice OPMichaela Trojanová
55Malé Hoštice OPDominik
66Bolatice OPLenka
77Svoboda OPLucie Balarinová
88Starý Jičín NJTereza


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velké Hoštice OP16,5017,2517,252016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jamnice OP17,2917,3017,302016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Svoboda OP17,3117,3917,392016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sádek OP17,4817,0717,482016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bolatice OP17,5117,2917,512016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Chlebičov OP18,3718,0918,372016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Neplachovice OP17,4318,3918,392016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Oldřišov OP18,6018,1218,602016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Komárov OP18,1418,6718,672016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Vávrovice OP18,6818,6018,682016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kozmice TA18,7118,6918,712016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Milostovice OP19,1617,9219,162016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Leskovec nad Moravicí BR19,5918,6119,592016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Skrochovice OP19,6018,9019,602016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kravaře OP19,6119,3619,612016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Březová OP19,8320,1420,142016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Služovice OP20,5118,8920,512016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  - Jesenik-37,0219,2937,022016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Luboměř NJNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hněvošice OP17,52NPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/16 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2004/08/14 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2005/08/20 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2006/08/12 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2007/06/09 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2008/06/21 Sádek, OP, -, MSP Sádek
MSP
2009/06/20 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2013/06/22 Sádek, Areál, MSP Sádek 2013
-
2013/06/22 Kulturní areál Sádek, 4. Moravskoslezského poháru v požárním útoku
-
2014/08/16 Kulturní areál Sádek, O pohár SDH Sádek
-
2016/08/13 Areál Sádek, Moravskoslezský pohár 11.kolo - SÁDEK
-
2016/08/13 Sádek, 11. kolo MSP
MSP
2017/08/12 Sádek Areál, Sádek 2017 9.kolo Moravskoslezského poháru
-
2018/08/18 Areál Sádek, Sádek 2018 10.kolo Moravskoslezského poháru
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/03/16 Velká n. Vel. - sportovní hala, VELICKÁ HALA
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
Kdy Kde Liga