Šarovy 2019 - O melůnový pohár

Liga: ZLPS
Místo: Šanov
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 02. 06. 2019 13:00
Kontakt:   Jan Soukup
Telefon:  777 877 161

Začátek rezervace: 02. 06. 2019 13:00
Konec rezervace: 02. 06. 2019 13:00
Začátek tipování:  02. 06. 2019 00:00
Konec hlasování: 02. 06. 2019 00:00
Zadal: Administrátor ZLPS

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sanov-10357.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Popov ZL17,9617,9617,962019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Holešov KM17,8118,8018,802019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vlachovice ZL19,0818,2919,082019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vysoké Pole ZL19,2019,0419,202019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bojkovice UH18,6719,4719,472019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nedašova Lhota ZL20,3018,0620,302019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bohuslavice u Zlína ZL19,6120,3320,332019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Tečovice ZL26,1926,2926,292019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Šarovy ZL26,7125,5926,712019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bílovice UHNPNPNP2019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zahnašovice KMNPNPNP2019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nedašova Lhota ZL31,153,123,122019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hradčovice UH16,5516,6516,652019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vrbka KM16,7217,2817,282019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  - Racteč -17,7217,3617,722019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  - Napamal -18,5718,7918,792019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Šarovy - Salaš ZL19,2118,3819,212019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lukov ZL19,6217,6119,622019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nevšová ZL20,8521,3821,382019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lechotice KM20,3824,9824,982019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Žeranovice KM--NP2019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Záhlinice KM-22,09NP2019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Martinice KM21,1420,6921,142019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bílovice UH20,6221,7421,742019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  - Napamal -22,9720,7422,972019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Míkovice UH23,1520,7223,152019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bratřejov ZL20,2327,7427,742019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Tečovice ZL35,0334,9235,032019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pohořelice ZL45,5145,6245,622019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nedašova Lhota ZL52,5546,9952,552019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/06/02 Šarovy, O melůnový pohár
ZLPS
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/08/25 Lhota, O putovní pohár SDH Lhota
ZLPS
2019/09/01 Nedašov, Pohárová soutěž
ZLPS
2019/09/07 Mirošov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
Kdy Kde Liga