Šaratice 2015 - "O putovní pohár starosty a velitele SDH"

Liga: -
Místo: Šaratice
Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 19. 09. 2015 19:00
Kontakt:   SDH Šaratice
Telefon: 

Začátek rezervace: 04. 09. 2015 00:00
Konec rezervace: 19. 09. 2015 19:00
Začátek tipování:  19. 09. 2015 20:00
Konec hlasování: 19. 09. 2015 00:00
Zadal: Honza

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

X. ročník noční soutěže v PÚ "O putovní pohár starosty a velitele SDH"

trať: asfalt - muži 3B/ženy 2B => první startují ženy

terče: sklopné

pravidla: dle VC okr. Vyškov

informace: http://leteckaposta.cz/378145871

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-saratice-7083.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šaratice AVYHonza
22Nesvačilka BOHonza
33Tvarožná BOAntonín Ryšavý
44Kuřim ABOHonza
55Hostěrádky-Rešov AVYTomáš Masař
66Hostěradice ZNJiří Vacek
77Mokrá ABOLukáš Machanec
88Jezeřany-Maršovice ZNHonza
99Mokrá BBOMiroslav Neveselý
1010Dambořice HOHonza
1111Radslavice VYMonika Bonczkova
1212Hodějice VYHonza
1313Silůvky BOBroňa Fráňová
1414Tučapy AVYLukáš Machanec
1515Hostěrádky-Rešov BVYTomáš Masař
1616Chvalovice ZNHonza
1717Šaratice BVYHonza
1818Křenovice VyškovPRHonza
1919Újezd u Brna BOHonza
2020Tučapy BVYLukáš Machanec
2121Dražovice VYHonza
2222Hrušky VYLubomír Blatný
2323Topolany BVYHonza
2430Šaratice => "Šakuř"VYHonza
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šaratice VYHonza
22Hlubočany BVYHonza
33Radslavice VYMonika Bonczkova
44Kuřim BOHonza
55Slušovice ZLHonza
66Hostěrádky-Rešov VYTomáš Masař
77Hlubočany AVYMonika Bonczkova
88Hodějice VYHonza
99Silůvky BOBroňa Fráňová
1011Křenovice VYJara Konečný
1112Dražovice VYHonza
1215Ivanovice na Hané VYHonza


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mokrá ABO15,4315,3315,432017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hodějice VY15,4515,3715,452017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dětkovice VY15,6415,3315,642019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nesvačilka ABO15,5715,8215,822017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Habrovany VY15,6315,8415,842019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radslavice VY15,5715,9215,922017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hostěrádky-Rešov AVY16,0214,3516,022019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Šaratice VY14,9116,1916,192019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kuřim BBO16,2315,7816,232019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Topolany AVY15,1416,3216,322019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hostěrádky-Rešov BVY16,3516,3216,352019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lesná ZN16,1316,5216,522019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mokrá BO16,5615,3416,562019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Šaratice VY16,7916,4616,792017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Podolí VS15,8916,8516,852017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Topolany BVY16,8616,6016,862019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hostěrádky-Rešov AVY15,8917,0317,032017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kuřim BBO15,9917,0617,062017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kuřim ABO16,6117,1117,112019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mělčany BO15,9417,5717,572017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nesvačilka BBO17,6617,5117,662017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hostěrádky-Rešov BVY17,7416,9717,742017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Račice VY17,9316,9217,932019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Tučapy AVY18,0715,4218,072017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Habrovany VY17,1218,3118,312017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Křepice ZN17,2419,1719,172019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pustiměř VY19,7918,7319,792019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Křenovice VY16,2020,3820,382019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Lesná ZN20,4119,0720,412017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Milešovice VY21,6622,5522,552017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Újezd u Brna BO26,6225,3326,622017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Hrušky VY27,3627,9627,962017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Mokrá BBO17,2632,1632,162017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bohutice ZN34,2234,4034,402019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Šitbořice BV35,5123,4035,512017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hodějice VY--NP2019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Jezeřany-Maršovice AZN--NP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Slušovice ZL--NP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Radslavice VY--NP2019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Jezeřany-Maršovice BZN--NP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Únanov ZN--NP2019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Kuřim ABO--NP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  * Šakuř ---NP2019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dražovice VY17,5918,7718,772017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ivanovice na Hané VY18,6919,1419,142013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Slušovice ZL17,8219,2719,272017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dražovice VY18,6019,3819,382013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ivanovice na Hané BVY18,9719,4419,442013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hodějice VY19,4919,0819,492015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubočany BVY19,5418,4219,542015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hodějice VY18,5420,2120,212013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ivanovice na Hané AVY20,4220,1620,422015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radslavice VY19,7121,2721,272013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Drnovice VY19,6921,5321,532013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Silůvky BO21,5721,5421,572019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kuřim BO21,0721,7421,742017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bohunice BM21,8820,5621,882013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Drnovice CVY21,0121,9921,992015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mělčany BO22,2119,5522,212013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bratčice BO23,3923,3823,392018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Křenovice AVY24,0523,7924,052018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bratčice BO24,2422,7624,242019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kuřim BO24,7624,0824,762018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Drnovice BVY24,2624,8624,862013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Drnovice AVY24,5925,0125,012015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Slatina BM24,4626,2526,252015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Silůvky BO27,0426,2227,042019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bratčice BO27,2826,0827,782019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Křenovice BVY27,8526,7127,852018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Drnovice CVY28,7021,5328,702013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Radslavice VY21,0330,5430,542019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Silůvky BO31,4530,0831,452017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hlubočany AVY32,3832,1832,382015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kobeřice u Brna VY32,6032,3532,602013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dražovice VY32,3232,7532,752015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Hlubočany VY34,3133,9534,312013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Kuřim BO36,2136,2436,242019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Habrovany VY39,0438,4139,042013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Poštorná BV42,3041,3042,302019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Radslavice VY48,0049,3149,312017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Radslavice VY50,9952,2352,232015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Radslavice VY52,7754,9054,902019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Milešovice VY54,9154,5554,912017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Křenovice AVY19,4035,06NP2019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Hodějice VY141,3725,34NP2018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Hodějice VY--NP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Křenovice VY--NP2019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Loděnice BENPNPNP2013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Kobeřice u Brna VY--NP2015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Milešovice VY--NP2019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kuřim BO--NP2015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Pustiměř VY--NP2015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Ivanovice na Hané VY61,3257,38NP2019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Bosonohy BM107,63107,47NP2018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/05/13 Šaratice, O putovní pohár starosty obce
VCOV
2012/09/22 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH
-
2013/05/12 Šaratice, XVIII. ročník soutěže "O pohár starosty obce"
-
2013/05/12 Šaratice, O putovní pohár starosty obce
-
2013/08/10 Šaratice, ŠARATICKÝ ŽELEZNÝ HASIČ
-
2014/05/10 Šaratice, O putovní pohár starosty obce
-
2014/05/10 Šaratice, O pohár starosty obce Šaratice
VCOV
2014/05/10 Šaratice, XIX ročník soutěže O pohár starosty obce
-
2014/09/20 Šaratice - Náves, IX ročník noční soutěže
-
2014/09/21 Šaratice, Šaratický železný hasič
-
2015/05/09 Šaratice, XX. ročník soutěže v PÚ "O pohár starosty obce"
-
2015/05/09 Šaratice, O pohár
VCOV
2015/09/19 Šaratice, ŠARATICKÝ ŽELEZNÝ HASIČ
-
2015/09/19 Šaratice, "O putovní pohár starosty a velitele SDH"
-
2016/05/14 Šaratice, O putovní pohár starosty obce
VCOV
2016/09/17 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH
-
2017/05/13 Šaratice, O putovní pohár starosty obce
VCOV
2017/09/16 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2018/06/10 Šaratice, O putovní pohár starosty obce Šaratice
VCOV
2018/09/15 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/06/09 Šaratice, O putovní pohár starosty obce Šaratice
VCOV
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga