Šarovy 2016 - XVI. Ročník o Melůnový pohár v PÚ

Liga: -
Místo: Šarovy
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 05. 06. 2016 13:00
Kontakt:   SDH Šarovy - Jaroslav Křen
Telefon:  +420724207353

Začátek rezervace: 09. 05. 2016 12:00
Konec rezervace: 05. 06. 2016 13:00
Začátek tipování:  09. 05. 2016 20:00
Konec hlasování: 05. 06. 2016 00:00
Zadal: Tomáš Šůstek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sarovy.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Šarovy si vás dovoluje pozvat na soutěž v požárním útoku zařazenou do seriálu ZLPS.

Soutěž proběhne u mužů na 3B, ženy a dorost 2B

Dráha travnatý povrch, kolem základny betonový povrch, terč sklopné, časomíra elektronická.

Soutěž bude probíhat dle pravidel ZLPS.

Těší se na Vás SDH Šarovy.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sarovy-7754.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šarovy ZLTomáš Šůstek
22Vésky AUHTomáš Šůstek
33Lhota ZLTomáš Šůstek
44Nevšová ZLBronislav Lysák
56Mysločovice ZLSDH Mysločovice
67Vésky BUHTomáš Šůstek
78Jarošov UHJiří Vyoral
89Louky mužiZLpeca
910Mistřice UHPetr Kropáč
1011Mladcová ZLOndra Struška
1112Vrbětice ZLTomáš Šůstek
1213Lukov ZLMartin
1314Martinice KMVlastik Svozil
1415Hradčovice UHTomáš
1516Jestřabí mužiZLMichal Černíček
1617Hřivínův Újezd ZLPatrik Hruška
1718Racková ZLTomáš Šůstek
1819Nedašov ZLJakub Vilímek
1920Velký Ořechov GOGO BZLMilan Juřík
2021Křekov ZLRoman Vaculčík
2122Velký Ořechov GOGO CZLMilan Juřík
2223Štítná nad Vláří ZLJosef Žalek
2324Slušovice 'C' mužiZLMonika Škrabanová
2425Hostišová mužiZLPatrik Dosoudil
2540Zádveřice WZLLucie Tichá
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hřivínův Újezd ZLTomáš Šůstek
22Nevšová ZLBronislav Lysák
33Racková ZLRadka Zívalíková
44Nětčice KMLucie Plachá
55Machová ZLKateřina Brázdilová
66Bratřejov ZLDavid Schreiber
77Slušovice OvečkyZLMonika Škrabanová
88Velký Ořechov ZLZuzka
99Sazovice ZLMartin Gerža
1011Bílovice UHLenka Kovalská
Dorostenky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Machová ZLKateřina Brázdilová
22Sazovice ZLMartin Gerža
33Racková ZLRadka Zívalíková
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Lukov ZLJan
27Bílovice UHLenka Kovalská
38Sazovice ZLMartin Gerža


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2005/05/28 Šarovy, ZL, Melůnový pohár
ZLPS
2006/05/27 Šarovy, ZL, Melúnový pohár
ZLPS
2007/05/26 Šarovy, ZL, O melúnový pohár
ZLPS
2008/06/08 Šarovy, ZL, Melůnový pohár
ZLPS
2009/06/07 Šarovy, ZL, O melůnový pohár
ZLPS
2010/06/06 Šarovy, ZL, O melůnový pohár
ZLPS
2012/06/03 Šarovy, O melúnový pohár
ZLPS
2013/06/02 Šarovy, Melůnový pohár
ZLPS
2013/06/02 Šarovy, ZLPS - muži 3B, ženy ,dorost 2B
-
2014/06/01 hasičské cvičiště, O Melúnový pohár ZLPS M 3B, Ž,Dorost 2B
-
2014/06/01 Šarovy, O melúnový pohár
ZLPS
2015/06/07 Šarovy, O melůnový pohár
ZLPS
2016/06/05 Šarovy, XVI. Ročník o Melůnový pohár v PÚ
-
2016/06/05 Šarovy, O melúnový pohár
ZLPS
2017/06/04 Obec Šarovy, 17. Ročník souteže o Melůnový pohár
-
2017/06/04 Šarovy, O melúnový pohár
ZLPS
2018/06/03 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár Muži 3B, Ženy a dorost 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga