Obec Šarovy 2017 - 17. Ročník souteže o Melůnový pohár

Liga: -
Místo: Šarovy
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 04. 06. 2017 13:00
Kontakt:   Jaroslav Křen
Telefon:  +420724207353

Začátek rezervace: 14. 05. 2017 13:00
Konec rezervace: 04. 06. 2017 13:00
Začátek tipování:  14. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 04. 06. 2017 00:00
Zadal: Tomáš Šůstek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sarovy.cz/

Poznámka pořadatele

SDH Šarovy si vás dovoluje pozvat na soutěž v požárním útoku zařazenou do seriálu Zlínské ligy požárního sportu.

Kde: areál za (před) obcí Šarovy
Kdy: 4.6.2017 start prvního družstva 13.00
Dráha: travnatý povrch, kolem základny betonový povrch, terče sklopné, časomíra elektronická.
Muži 3B

!!!POZOR !!! Nově Muž nad 35 2B

Ženy a dorost 2B

Soutěž dle pravidel ZLPS.
Rezervace bude probíhat na portálu firesport
Těší se na vás SDH Šarovy.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sarovy-8810.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šarovy ZLTomáš Šůstek
22Hradčovice UHMartin
33Nevšová AZLBronislav Lysák
44Louky ZLpeca
55Mladcová ZLJiří Lečbych
66Jarošov UHJiří Vyoral
77Hostětín UHPavel Hamšík
88Kněžpole UHDavid Volařík
99Nedašov ZLJakub Vilímek
1010Velký Ořechov BZLTomáš Gregor
1111Mysločovice ZLSDH Mysločovice
1212Slušovice ZLMonča
1313Velký Ořechov CZLTomáš Gregor
1414Částkov UHPetr K
1515Radkova Lhota PRJan Klimecký
1616Jestřabí ZLMichal Černíček
1717Tečovice ZLMichal Družbík
1818Vésky UHLádin
1919Racková ZLTomáš
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Prštné ZLNela Kvíčalová
22Velký Ořechov ZLZuzka
33Bratřejov ZLZuzana
44Jarošov UHJiří Vyoral
55Vlachovice ZLHana
66Hřivínův Újezd ZLMarcela Petruláková
77Slušovice ZLMonča
88Lhota ZLAntonín FAJGAR
99Machová ZLKateřina Brázdilová
1010Bílovice UHMichaela Medková
1111Kaňovice ŽenyZLOndra Moštěk
1212Racková ženyZLSDHRacková
Dorostenky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Bílovice UHMichaela Medková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM17,6117,6117,612015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zahnašovice KM18,3918,5018,502014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zahnašovice KM17,7418,6018,602016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vysoké Pole ZL18,7118,7918,792017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Velký Ořechov ZL19,3118,9619,312014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bratřejov ZL19,4618,8919,462014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hřivínův Újezd ZL19,5018,2919,502014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nedašova Lhota ZL19,6218,0719,622015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Prštné ZL19,6418,9219,642014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vlachovice ZL19,7618,4319,762017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Prštné ZL19,1719,8719,842015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Malenovice ZL19,8919,1819,892015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lhota ZL20,0919,1220,092014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zahnašovice KM20,1119,3620,112013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Racková ZL20,1320,0720,132017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nedašova Lhota ZL20,1419,9220,142014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bratřejov ZL18,5720,1820,182016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Sazovice ZL18,5920,2320,232015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Machová ZL20,4819,3920,482015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nedašova Lhota ZL20,4818,6020,482016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lhota ZL20,0620,5120,512016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Drnovice ZL20,5920,0320,592013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Racková ZL19,9720,6020,602016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Vlachovice ZL20,3120,8620,862015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kaňovice ZL20,0320,9120,912017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL21,2121,1221,212015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL21,2120,6221,212013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Prštné ZL21,2120,8721,212013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bratřejov ZL21,2918,9821,292015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Racková ZL18,1421,5621,562015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Machová ZL21,7319,9321,732016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bílovice UH21,0622,0722,072016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Tečovice ZL22,0918,9822,092015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Slušovice ZL19,2522,1122,112017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL21,1523,1523,152014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Vysoké Pole ZL23,1818,7823,182016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Machová ZL23,3123,0823,312017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Prštné ZL23,6519,2423,652017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Slušovice ZL22,7324,4324,432016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bílovice UH24,3924,4924,492017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Lhota ZL24,5723,7824,572013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nevšová ZL24,8422,5424,842016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Bratřejov ZL21,0725,0625,062013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bratřejov ZL25,4118,7025,412017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Velký Ořechov ZL25,5425,7025,702013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Hřivínův Újezd ZL26,5426,5626,562015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Hřivínův Újezd ZL19,7026,7626,762013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Tečovice ZL18,8727,0927,092014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Hřivínův Újezd ZL26,0727,4827,482016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Slušovice ZL19,6828,1828,182015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nětčice KM29,5129,3729,512016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Mladcová ZL29,5029,5929,592013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Sazovice ZL35,0334,3935,032016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bohuslavice u Zlína ZL35,9035,5335,902014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Jarošov UH39,4539,8239,822015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Kaňovice ZL41,1440,4941,142016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Malenovice ZLNPNPNP2013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Velký Ořechov ZLNPNPNP2015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Mysločovice ZLNPNPNP2014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Lhota ZLNPNPNP2015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Malenovice ZLNPNPNP2014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2005/05/28 Šarovy, ZL, Melůnový pohár
ZLPS
2006/05/27 Šarovy, ZL, Melúnový pohár
ZLPS
2007/05/26 Šarovy, ZL, O melúnový pohár
ZLPS
2008/06/08 Šarovy, ZL, Melůnový pohár
ZLPS
2009/06/07 Šarovy, ZL, O melůnový pohár
ZLPS
2010/06/06 Šarovy, ZL, O melůnový pohár
ZLPS
2012/06/03 Šarovy, O melúnový pohár
ZLPS
2013/06/02 Šarovy, Melůnový pohár
ZLPS
2013/06/02 Šarovy, ZLPS - muži 3B, ženy ,dorost 2B
-
2014/06/01 hasičské cvičiště, O Melúnový pohár ZLPS M 3B, Ž,Dorost 2B
-
2014/06/01 Šarovy, O melúnový pohár
ZLPS
2015/06/07 Šarovy, O melůnový pohár
ZLPS
2016/06/05 Šarovy, XVI. Ročník o Melůnový pohár v PÚ
-
2016/06/05 Šarovy, O melúnový pohár
ZLPS
2017/06/04 Obec Šarovy, 17. Ročník souteže o Melůnový pohár
-
2017/06/04 Šarovy, O melúnový pohár
ZLPS
2018/06/03 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár Muži 3B, Ženy a dorost 2B
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/09/20 Dolní Bečva, sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2019/09/20 Cizkrajov na návsi, 6.ročník nočních závodů v Cizkrajově
-
2019/09/20 Fotbalové hřiště Karlovice, I. ročník noční pohárové soutěže
-
2019/09/21 Častolovice,Sokolská zahrada, O putovní pohár starosty obce Memoriál Mirka Frýdy
-
2019/09/21 Jiřice u Miroslavi, hřiště, O putovní pohár starosty obce Jiřice
-
2019/09/21 Ublo, dolní hřiště, Memoriál Antonína Navrátila
-
2019/09/21 Chropyně fotbalové hříště, Memorial Jana Zapletala
-
2019/09/21 fotbalové hřiště, I. ročník O pohár starostky obce Lechovice
-
2019/09/21 Buková - areál u Brůdku, O pohár obce Buková 2B úzké
-
2019/09/21 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž Radslavice
-
2019/09/21 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 9. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2019/09/22 Cizkrajov na návsi, Hasičské závody v požárním útoků děti
-
2019/09/28 Areál Dušana Pavlíčka, Poslední Sání 2019
-
2019/09/28 MILEVSKO nám. E. BENEŠE, ŽELEZNÝ HASIČ MILEVSKO - O POHÁR STAROSTY MĚSTA
-
2019/09/28 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/09/28 Osek u Milevska, Soutěž v neupravených PS 12
-
2019/10/05 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (october cup)
-
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2019/10/05 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 5. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO
-
2019/10/05 Třebelovice, O pohár starostky obce Třebelovice
-
2019/10/12 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2019/10/19 Pozor - datum bude upřesněn!, TFA Knínický železný hasič
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/11/16 Pohořelice- modelářské letiště, O sametový pohár
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
Kdy Kde Liga