Výletiště Zahrázovo, Sazovice 2019 - Hasičský den Sazovice 2019

Liga: -
Místo: Sazovice
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 30. 06. 2019 13:30
Kontakt:   Martin Gerža
Telefon:  604 754 918

Začátek rezervace: 01. 06. 2019 12:00
Konec rezervace: 29. 06. 2019 12:00
Začátek tipování:  30. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 30. 06. 2019 00:00
Zadal: Martin Gerža

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/419105222205364/

Poznámka pořadatele

Pohárová soutěž - muži  ženy - zařazená do ZLPS 2019

 Pohárová soutěž - dorostenci, dorostenky - zařazená do Zlínské ligy dorostu 2019

do 13.15 hod. příjezd a presence soutěžních družstev

13.15 - 13.30 hod. nástup soutěžních družstev, porada velitelů a zahájení soutěže

 Vyhlášení výsledků jednotlivých kategorií a předání cen bude provedeno v nejkratší době po ukončení posledních požárních útoků .

 

  Každá kategorie bude odměněna poháry

Pro kategorii muži je připravena odměna podle umístění:

 

1. místo - 2.000 Kč

2. místo - 1.500 Kč

3. místo - 1.000 Kč

4. místo – 600 Kč,

5. místo - 400 Kč

6. - 8. místo - 150 Kč        

 

Pro kategorii ženy je připravena odměna podle umístnění:

 

1. místo - 1.000 Kč

2. místo - 800 Kč

3. místo - 500 Kč

4. a 5. místo - 150 Kč

 V kategorii muži při překonání traťového rekordu zvláštní prémie - 10.000 Kč (16,49, 3B)

 V kategorii ženy - 5.000 Kč (15,99)

 

Veškeré informace na čísle 604 754 918

Těšíme se na vás 30. června v Sazovicích.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sazovice-10632.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lukov ZLLukáš Žák
22Nevšová AZLPavel Pavelka
33Hrabůvka PRHonza
44Vésky BUHTomáš Brhlík
55Vrbětice ZLBronislav Lysák
66Louky ZLMartin Gerža
77Mirošov ZLBronislav Lysák
88Velký Ořechov CZLMartin Gerža
99Mysločovice ZLMartin Gerža
1010Nevšová BZLPavel Pavelka
1111Velký Ořechov BZLMartin Gerža
1212Křekov ZLJaroslav Pinďák
1313Zahnašovice KMMonika Škrabanová
1414Mladcová ZLOndra Struška
1515Hostišová ZLMartin Gerža
1616Dětkovice VYMartin Gerža
1717Pravčice BKMMartin Masař
1818Nedašov ZLJakub Vilímek
1919Brusné KMMartin Gerža
2020Tečovice ZLMartin Gerža
2121Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2222Ublo ZLLibor Punčochář
2323Hradčovice UHMartin
2424Radkova Lhota PRJan Klimecký
2525Jasenice VSLukáš Komender
2626Záhlinice KMjakub frgal
2727Křenovice PRTomáš Bálint
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMMonika Škrabanová
22Bojkovice UHLucie Bartošová
33Velký Ořechov ZLZuzka
44Vlachovice ZLLucie Bartošová
55Popov ZLAlois Kulíšek
66Bohuslavice u Zlína ZLNikola Višenková
77Dětkovice VYMartin Gerža
88Racková ZLSDHRacková
99Vysoké Pole ŽenyZLTomáš Ruman
1010Holešov KMKateřina Sypěnová
1111Tečovice ZLMartin Gerža
1212Pravčice AKMVeronika Květoňová
1313Bílovice ŽenyUHLucie Markusová
1414Radkova Lhota PRJan Klimecký
Dorostenky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pohořelice ZLLucie Bartošová
22Nevšová ZLPavel Pavelka
33Míkovice dorkyUHLojza Tvrdoň
44Tečovice ZLMartin Gerža
55Bílovice UHLucie Markusová
66Machová ZLMartin Gerža
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Racková RACTEČZLMartin Gerža
22Lukov ZLHelena Kolářová
33Hradčovice UHRadek Hlaváč
44Lechotice KMMartin Gerža
55Vrbka KMViliam Pospíšil
66Luhačovice ZLMartin Gerža
77Míkovice DorciUHLojza Tvrdoň


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Šarovy ZL--15,402003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mistřice UH--15,632003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velký Ořechov ZL--15,852003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bořenovice KM--16,042003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Brumov ZL--16,042003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lhotka ZL--16,152003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hostišová ZL--16,442003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vésky UH--16,472003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bylnice BZL--16,472003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velký Ořechov BZL--16,522003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Záhlinice KM--16,632003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rychlov KM--16,642003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dobrotice KM--16,802003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hlinsko pod Hostýnem KM--17,182003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Přílepy KM--17,252003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Fryšták ZL--17,442003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Rychlov BKM--18,412003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lukov ZL--18,492003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Racková ZL--18,702003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Louky ZL--18,902003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Držková ZL--19,002003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Částkov UH--19,762003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hřivínův Újezd ZL--21,082003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lhota ZL--21,232003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Žeranovice KM--21,642003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kvítkovice ZL--45,102003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Všemina ZL--51,552003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Prštné ZL--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Sazovice ZL--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Vrbětice ZL--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Rymice KM--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pravčice KM15,9915,7715,992018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice BKM16,7016,4916,702018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zahnašovice KM16,7916,1716,792017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zahnašovice KM16,3017,0417,042014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zahnašovice KM17,0917,1017,102015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Vlachovice ZL17,1116,7817,112020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radíkov PR17,2516,0317,252015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pohořelice ZL17,3817,1317,382020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Roštění KM17,3117,3917,392021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dětkovice VY17,4117,1317,412019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pohořelice ZL16,9017,5217,522021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Popov ZL17,5817,2517,582019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vlachovice ZL17,5817,4217,582021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Holešov KM17,7217,6217,722021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bratřejov ZL17,7517,8017,802016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bratřejov ZL17,6717,8217,822018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hřivínův Újezd ZL17,5817,8917,892017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pravčice KM16,6617,9217,922017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pravčice KM17,9317,4517,932019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Velký Ořechov ZL17,9818,0818,082018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Rymice KM17,5018,0918,092020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bratřejov ZL18,0918,0218,092017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Slušovice ZL18,1518,0618,152017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hostišová ZL17,8818,2218,222016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bílovice UH17,9918,2418,242020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bílovice UH18,2717,9918,272017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vysoké Pole ZL18,1718,2918,292018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zahnašovice KM16,5018,3318,332019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Holešov KM17,9818,3418,342020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bratřejov ZL18,4518,2918,452015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Sazovice ZL18,4717,1418,472018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zahnašovice KM17,8518,4818,482013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nedašova Lhota ZL18,5317,7418,532015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Racková ZL18,5718,4218,572016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Velký Ořechov ZL18,5818,1818,582021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Velký Ořechov ZL18,5917,9618,592017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Holešov KM18,6318,4118,632018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Martinice KM18,4718,6818,682021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Slušovice ZL18,7118,3818,712015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kaňovice ZL18,2618,7318,732017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bojkovice UH18,8617,2318,862020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Bratřejov ZL18,2818,8718,872013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nedašova Lhota ZL18,8917,4618,892020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bratřejov ZL18,2718,8918,892014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Tečovice ZL18,1018,9218,922013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bojkovice UH18,9317,8318,932019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Velký Ořechov ZL17,9418,9618,962015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Míkovice UH18,9817,6818,982021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Prštné ZL18,6919,0219,022013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Velký Ořechov ZL18,3319,0719,072020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Vlachovice ZL18,4419,0819,082018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Bratřejov ZL18,6419,1819,182020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Hřivínův Újezd ZL17,5919,1919,192013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Holešov KM17,7919,1919,192019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Machová ZL19,2019,0219,202016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Malenovice ZL18,4219,2119,212015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nevšová - VlachoviceZL18,6119,2519,252016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,2519,1019,252015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Lhota ZL18,2519,2819,282018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Hřivínův Újezd ZL19,3517,3819,352015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Radkova Lhota PR19,4517,0019,452019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,6319,5619,562014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Bílany KM18,2919,6919,692013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Slušovice ZL19,7219,3119,722016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Prštné ZL19,3019,7219,722014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Racková ZL19,1719,7619,762017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Drnovice ZL19,3419,7919,792013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Lhota ZL19,2019,8319,832017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Velký Ořechov ZL19,9018,9919,902016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Bílovice UH19,2319,9219,922019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Vysoké Pole ZL19,9319,4519,932019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Lhota ZL18,7320,1020,102021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Nětčice KM20,1617,8020,162020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Pravčice KM18,9220,2120,212013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Vysoké Pole ZL20,2518,5620,252016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Býškovice PR19,6420,2520,252020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Lukov ZL20,2719,7520,272021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Kaňovice ZL19,2720,3320,332018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Hřivínův Újezd ZL19,6520,3320,332016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Machová ZL20,3819,4220,382014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Sazovice ZL20,4119,4320,412017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Pravčice KM16,3620,4620,462016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Racková ZL20,5918,7320,592018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Bílovice UH20,5919,9820,592018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Ludslavice KM19,9620,6620,662021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Vysoké Pole ZL20,0520,6620,662017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Malenovice ZL20,8319,8120,832013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Míkovice UH20,4220,8920,892018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Komárov ZL20,9120,9120,912014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Loukov KM--20,932003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Bylnice ZL--20,952003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Rymice KM20,9620,8720,962014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Popov ZL20,7421,0621,062021/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Vlachovice ZL20,5121,0721,072015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Jarošov UH21,2521,1521,252020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Tečovice ZL20,7321,3521,352014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Bohuslavice u Zlína ZL21,1521,6721,672020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Hostišová ZL21,4821,9921,992017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Lhota ZL22,0419,9422,042016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Machová ZL21,1522,0722,072017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/22 Sazovice, ZL,
FSCR
2004/06/20 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2005/06/19 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2006/06/18 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2007/06/17 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2008/06/15 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2009/06/21 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/06/17 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/06/16 Sazovice,
ZLPS
2014/06/29 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2015/06/28 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/06/26 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/06/25 Výletiště Zahrázovo, ZLPS Sazovice M - 3B, Ž,Dor-ci/ky - 2B
-
2017/06/25 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/07/01 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2018/07/01 Sazovice - výletište Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2019/06/30 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2019/06/30 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019
-
2020/08/15 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS, 3B
ZLPS
2020/08/15 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2020
-
2021/06/26 Sazovice, Hasičský den Sazovice 2021
-
2021/06/26 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS, 3B
ZLPS
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/09/17 Dolní Bečva, 4. ROČNÍK SOUTĚŽE O POHÁR STAROSTKY SBORU
-
2021/09/18 Sport. areál městysu Chotětov, Podzimní pohár SDH Chotětov
-
2021/09/18 Rokytnice nad Rokytnou, Okresní liga MH
-
2021/09/18 Světlá Hora, XXIV.ročník O pohár starostky obce, soutěž 2B
-
2021/09/18 Ublo, dolní hřiště, Memoriál Antonína Navrátila
-
2021/09/18 Areál za DPS, 30.ročník muži 2B , ženy 2B dle pravidel HLP
-
2021/09/18 Kozmice - hřiště TJ Sokol, VI. kolo Op.Ligy - "Memoriál Tomáše Valla"
-
2021/09/18 Želeč, Želečská osmnáctka, soutěž na 2B
-
2021/09/18 Na hřišti u základní školy, O pohár starosty obce Děhylov, Denní soutěž, 2B
-
2021/09/18 Radslavice, Noční soutěž SDH Radslavice
-
2021/09/18 Zdislavice, sokolská zahrada, Noční soutěž mladých hasičů
-
2021/09/18 Litenčice - hřiště, Memorial Pavlů Měrkových
-
2021/09/19 Jezeřany-Maršovice, hřiště, Soutěž mladých hasičů
-
2021/09/19 Panská Lhota, Memoriál Františka Zadražila
-
2021/09/19 Veselá hřiště, O pohár starosty obce Veselá
-
2021/09/19 Knínice, XI. Ročník o putovní pohár SDH Knínice
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/09/25 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2021/09/25 Poděvousy Fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2021/09/25 Hříště, Noční soutěž v požárním útoku
-
2021/09/25 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2021/09/26 !!!PŘELOŽENO!!! Suchonice, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/10/02 Velké Hoštice, Hoštický pohár
-
2021/10/02 Morašice -hřiste, o pohar starosty obce
-
2021/10/02 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, O pohár starosty SDH
-
2021/10/09 Zdislavice náves, PÚ+překážky+člun
-
2021/10/09 PODHRADNI LHOTA, Memoriál Davida Žejdlika
-
2021/10/09 Kostelany hřiště, Noční útok Kostelany
-
2021/10/16 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu
-
2021/10/30 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2021/11/13 Sametový pohár- Pohořelice, Sametový pohár
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga