Výletiště Zahrázovo 2017 - ZLPS Sazovice M - 3B, Ž,Dor-ci/ky - 2B

Liga: -
Místo: Sazovice
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 25. 06. 2017 13:30
Kontakt:   Potočný Vlastimil
Telefon:  725534213

Začátek rezervace: 16. 06. 2017 00:01
Konec rezervace: 24. 06. 2017 23:59
Začátek tipování:  25. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 25. 06. 2017 00:00
Zadal: Vlastimil Potočný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Pohárová soutěž  -  muži  ,  ženy                 -zařazená do Zlínské ligy     P S    2017

       Pohárová soutěž  -  dorostenci, dorostenky -zařazená do Zlínské ligy dorostu 2017

    -    do   13.15       hod.      příjezd a presence soutěžních družstev

     -   13.15  -  13.30 hod.      nástup soutěžních družstev,  porada velitelů a zahájení soutěže

 

  3.  Vyhlášení výsledků  jednotlivých  kategorií  a  předání  cen  bude  provedeno v nejkratší době

       po  ukončení  posledních požárních útoků .

  4.  Každá   kategorie  bude  odměněna  poháry  a  mladí hasiči věcnými  cenami.

  5.  Pro   kategorii  muži  je  připravena   prémie   podle  umístění  :

       1. místo  -   2.000  Kč, 2. místo  -   1.500  Kč, 3. místo  -   1.000  Kč,   4. místo – 600 Kč,

       5. místo  -  400 Kč,  6.  -  8. místo  -   150 Kč        

 6.  Pro   kategorii  ženy  je  připravena  prémie  podle  umístnění  :

       1. místo  -  1.000  Kč      2. místo  -  800 Kč     3. místo  -  500  Kč   4. a 5. místo  -  150 Kč

 7.  V  kategorii  muži  při  překonání  traťového  rekordu  zvláštní  prémie   -    10.000 Kč

 8.  V  kategorii  ženy  při  překonání  traťového  rekordu  zvláštní prémie   -        5.000 Kč 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sazovice-8897.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nedašov ZLJakub Vilímek
22Mysločovice ZLSDH Mysločovice
33Martinice KMVlastimil Potočný
44Pravčice KMJiří Možíš
55Louky ZLVlastimil Potočný
66Velký Ořechov BZLTomáš Gregor
77Vésky UHMartin Gerža
88Hostětín UHPavel Hamšík
99Šarovy ZLTom Mladší
1010Machová ZLKateřina Brázdilová
1111Velký Ořechov Velký Ořechov CZLTomáš Gregor
1212Racková ZLPatrik
1313Jestřabí ZLVlastimil Potočný
1414Hradčovice UHVlastimil Potočný
1515Pravčice KMJiří Možíš
1616Částkov UHPetr K
1717Hostišová mužiZLPatrik Dosoudil
1818Tečovice ZLRadka Zívalíková
1919Mirošov ZLriza - SDH Mirošov
2020Kněžpole UHDavid Volařík
2121Nevšová AZLBronislav Lysák
2222Mladcová ZLKateřina Brázdilová
2323Vysoké Pole ZLJATLIK
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Racková ZLSDHRacková
22Machová ZLKateřina Brázdilová
33Pravčice KMJiří Možíš
44Zahnašovice KMMonika Škrabanová
55Sazovice ZLMartin Gerža
66Hostišová ZLZdeňka Plšková
77Bílovice UHMichaela Medková
88Vlachovice ZLHana
99Velký Ořechov ZLZuzka
1010Pravčice BKMJiří Možíš
1111Prštné ZLNela Kvíčalová
1212Vysoké Pole ZLVeronika Bělašková
Dorostenky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Bílovice UHMichaela Medková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Šarovy ZL--15,402003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mistřice UH--15,632003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velký Ořechov ZL--15,852003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Brumov ZL--16,042003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bořenovice KM--16,042003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lhotka ZL--16,152003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hostišová ZL--16,442003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bylnice BZL--16,472003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vésky UH--16,472003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velký Ořechov BZL--16,522003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Záhlinice KM--16,632003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rychlov KM--16,642003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dobrotice KM--16,802003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hlinsko pod Hostýnem KM--17,182003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Přílepy KM--17,252003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Fryšták ZL--17,442003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Rychlov BKM--18,412003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lukov ZL--18,492003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Racková ZL--18,702003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Louky ZL--18,902003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Držková ZL--19,002003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Částkov UH--19,762003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hřivínův Újezd ZL--21,082003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lhota ZL--21,232003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Žeranovice KM--21,642003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kvítkovice ZL--45,102003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Všemina ZL--51,552003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Vrbětice ZL--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Rymice KM--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Prštné ZL--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Sazovice ZL--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pravčice KM15,9915,7715,992018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice BKM16,7016,4916,702018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zahnašovice KM16,7916,1716,792017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zahnašovice KM16,3017,0417,042014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zahnašovice KM17,0917,1017,102015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radíkov PR17,2516,0317,252015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dětkovice VY17,4117,1317,412019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Popov ZL17,5817,2517,582019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bratřejov ZL17,7517,8017,802016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bratřejov ZL17,6717,8217,822018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hřivínův Újezd ZL17,5817,8917,892017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pravčice KM16,6617,9217,922017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pravčice KM17,9317,4517,932019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velký Ořechov ZL17,9818,0818,082018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bratřejov ZL18,0918,0218,092017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Slušovice ZL18,1518,0618,152017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hostišová ZL17,8818,2218,222016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bílovice UH18,2717,9918,272017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vysoké Pole ZL18,1718,2918,292018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zahnašovice KM16,5018,3318,332019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bratřejov ZL18,4518,2918,452015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sazovice ZL18,4717,1418,472018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Zahnašovice KM17,8518,4818,482013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nedašova Lhota ZL18,5317,7418,532015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Racková ZL18,5718,4218,572016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Velký Ořechov ZL18,5917,9618,592017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Holešov KM18,6318,4118,632018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Slušovice ZL18,7118,3818,712015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kaňovice ZL18,2618,7318,732017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bratřejov ZL18,2818,8718,872013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bratřejov ZL18,2718,8918,892014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Tečovice ZL18,1018,9218,922013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bojkovice UH18,9317,8318,932019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Velký Ořechov ZL17,9418,9618,962015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Prštné ZL18,6919,0219,022013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Vlachovice ZL18,4419,0819,082018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hřivínův Újezd ZL17,5919,1919,192013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Holešov KM17,7919,1919,192019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Machová ZL19,2019,0219,202016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Malenovice ZL18,4219,2119,212015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Nevšová - VlachoviceZL18,6119,2519,252016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,2519,1019,252015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Lhota ZL18,2519,2819,282018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Hřivínův Újezd ZL19,3517,3819,352015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Radkova Lhota PR19,4517,0019,452019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,6319,5619,562014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bílany KM18,2919,6919,692013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Slušovice ZL19,7219,3119,722016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Prštné ZL19,3019,7219,722014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Racková ZL19,1719,7619,762017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Drnovice ZL19,3419,7919,792013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Lhota ZL19,2019,8319,832017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Velký Ořechov ZL19,9018,9919,902016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bílovice UH19,2319,9219,922019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Vysoké Pole ZL19,9319,4519,932019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Pravčice KM18,9220,2120,212013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Vysoké Pole ZL20,2518,5620,252016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Kaňovice ZL19,2720,3320,332018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Hřivínův Újezd ZL19,6520,3320,332016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Machová ZL20,3819,4220,382014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Sazovice ZL20,4119,4320,412017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Pravčice KM16,3620,4620,462016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Bílovice UH20,5919,9820,592018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Racková ZL20,5918,7320,592018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Vysoké Pole ZL20,0520,6620,662017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Malenovice ZL20,8319,8120,832013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Míkovice UH20,4220,8920,892018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Komárov ZL20,9120,9120,912014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Loukov KM--20,932003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Bylnice ZL--20,952003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Rymice KM20,9620,8720,962014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Vlachovice ZL20,5121,0721,072015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Tečovice ZL20,7321,3521,352014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Hostišová ZL21,4821,9921,992017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Lhota ZL22,0419,9422,042016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Machová ZL21,1522,0722,072017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nedašova Lhota ZL22,0917,4622,092014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Nětčice KM20,6222,1122,112015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Sazovice ZL22,1721,3522,172016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Hostišová BZL22,2021,6322,202016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Lukov ZL22,2320,3422,232018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Holešov KM21,3022,2422,242017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Malenovice ZL22,4222,4522,452014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Tečovice ZL--22,502003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Velký Ořechov ZL21,2022,7022,702019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Machová ZL22,9622,6222,962015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Lhota ZL21,8023,0823,082013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Popov ZL22,3323,5323,532018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL20,6924,3024,302013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Hostišová ZL18,2224,6824,682015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Tečovice ZL29,2628,4129,262019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Vlachovice ZL16,8029,4629,462019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Kaňovice ZL31,9832,0132,012016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Vlachovice ZL32,1419,5232,142017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Hřivínův Újezd ZL19,2032,3432,342014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Bohuslavice u Zlína ZL35,3919,9135,392019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Sazovice ZL19,6736,0636,062015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Brusné KM21,7241,7041,702016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Salaš UH62,9951,5462,992013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Lhota ZLNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/22 Sazovice, ZL,
FSCR
2004/06/20 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2005/06/19 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2006/06/18 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2007/06/17 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2008/06/15 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2009/06/21 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/06/17 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/06/16 Sazovice,
ZLPS
2014/06/29 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2015/06/28 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/06/26 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/06/25 Výletiště Zahrázovo, ZLPS Sazovice M - 3B, Ž,Dor-ci/ky - 2B
-
2017/06/25 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/07/01 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2018/07/01 Sazovice - výletište Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2019/06/30 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2019/06/30 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/10/19 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu
-
2019/10/20 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/10/27 Zdislavice - náves, PÚ 1+4, člun, překážky, sání z požární nádrže
-
2019/11/09 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2019/11/16 Pohořelice, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
Kdy Kde Liga