Sedlejov 2013 - O pohár Sedlejov

Liga: EXČR
Místo: Sedlejov
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 27. 07. 2013 11:00
Kontakt:   Ing. Milan Beneš
Telefon:  777860635

Začátek rezervace: 13. 07. 2013 20:00
Konec rezervace: 27. 07. 2013 11:00
Začátek tipování:  13. 07. 2013 20:00
Konec hlasování: 27. 07. 2013 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sedlejov-2013-07-27-3248.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIMartin Šebesta
22Hluboké Sdh HlubokéTRMichal Salvet
33Sedlatice FrantaJIFrantišek Mátl
44Trnava TRHonza Adamec
55Lipová PVHonza Adamec
66Starý Lískovec Sport BMHonza Adamec
77Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
88Výčapy TRHonza Adamec
99Vřesovice HOMartin Bábíček
1010Olšovec PRHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Libuň JCHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Pasohlávky BOHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Velké Hoštice OPHonza Adamec
1717Dolní Němčice BJHMirek Havlík
1818Špičky PRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Žernovník BKHonza Adamec
2222Velichovky NAHonza Adamec
2323Horní Poříčí BKHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Sychotín BKHonza Adamec
2626Dolní Němčice AJHHonza Adamec
2727Chrášťany LTHonza Adamec
2828Čeložnice HOMartin Bábíček
2929Kaliště JITomáš Prokůpek
3030Čeperka "N"PALeoš Kříž
3131Petrovice SDH Petrovice BTRPavel Fejta
3232Krasonice JILukáš Pivonka
3334Radotice TRRadek Janda
3435Krokočín TRLuděk Rouš
3536Jankov BNPavel Hrubý
3637Oponešice TRJosef Navrátil
3738Sedlejov JIIveta Pavlů
3841Benetice TRkarel krejci
3942Choltice PAJarda Svoboda
4043Jakubov u Moravských Budějovic TRMartin Dvorak
4144Čeperka PPAJarda Svoboda
4247Krahulčí SDH KrahulčíJILukáš Kadlec
4348Nevcehle BJILukáš Nechvátal
4449Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
4550Želetava TRPavel Kos
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevcehle JIMilan Pařil
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Radíkov PRHonza Adamec
44Vitiněves JCHonza Adamec
55Sedlejov JIIveta Pavlů
66Sychotín BKHonza Adamec
77Petrůvky TRRenáta Pavlusiková
89Lipová PVMartin Barták
910Výčapy TRKarolína Javůrková
1011Vítonice ZNJana


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI16,2316,1716,232019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Stará Říše JI16,1416,2516,252012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Stará Říše JI16,3716,3616,372015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Stará Říše JI16,3816,3916,392016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Čikov TR16,4416,3116,442014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nevcehle JI16,4516,3216,452012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Benetice TR16,2916,4916,492012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plumlov PV16,4916,2416,492012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Sedlatice JI16,1816,5116,512013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nevcehle JI--16,532013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Trnava TR16,5716,4916,572012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dolní Němčice BJH16,5416,5816,582015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stará Říše JI16,4316,6216,622012/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lavičky ZR--16,642013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stará Říše JI16,5316,6916,692013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dolní Němčice JH16,5416,7116,712015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Čikov TR16,7116,4316,712017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Plumlov PV--16,732013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Lavičky ZR--16,742011/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Horní Poříčí BK16,7516,4116,752012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Olešná HB16,3316,7516,752016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Trnava TR16,7716,4216,772016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Sedlatice JI16,5116,7716,772016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Olešná HB16,7816,6016,782015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Mladoňovice TR16,7816,2016,782019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Nevcehle JI16,8016,7716,802017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Velké Hoštice OP16,8016,6716,802012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Krokočín TR--16,892013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Sedlatice JI--16,902013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Mladoňovice TR16,9116,3316,912016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Krasonice JI16,4416,9116,912018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Plumlov PV--16,922011/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Oponešice TR16,9716,0316,972015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Mladoňovice TR16,9816,6916,982014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,9916,7416,992012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Únětice 1911 PJ--16,992011/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,9916,9416,992013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Renmotor Jinolice JC--16,992013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Nevcehle JI17,0016,9617,002008/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Urbanov JI17,0116,8317,012012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Neplachovice OP17,0116,9817,012012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Libuň JC--17,012013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Pasohlávky BO--17,022013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Lhenice TP16,7717,0317,032008/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Špičky PR--17,042013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Boršov JI17,0716,9517,072013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Sedlatice JI17,0716,5217,072014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Dešná BJH16,9217,0717,072018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Nevcehle JI16,7817,0817,082016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Petrovice BTR17,0916,7117,092019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Krasonice JI17,1216,5817,122016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Chrášťany LT17,1316,8617,132012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Boršov JI17,1416,8717,142014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Čechtín TR16,9617,1517,152019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Sedlatice JI16,9217,1617,162018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Sedlatice JI17,1716,6217,172019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Police TR17,1117,1817,182016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Starý Lískovec Sport BM--17,202013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Plumlov PV17,0217,2017,202008/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Lavičky ZR17,2116,3817,212012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Sedlatice JI16,7617,2117,212015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Sedlatice JI--17,222011/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Horní Poříčí BK--17,242013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Police TR17,1017,2617,262017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Radostín nad Oslavou ZR17,2417,2617,262016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Rohovládova Bělá PA16,7217,2617,262015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Petrovice BTR17,2417,2617,262018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Trnava TR--17,272013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Žernovník BK16,9917,2817,282012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Krasonice JI--17,282013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Kámen HB17,2117,2917,292019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Urbanov JI17,2917,0417,292008/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Netín CirkusZR17,2917,1917,292012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Maršovice ZR17,3017,0817,302012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Bezděkov pod Třemšínem PB--17,312011/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Petrovice TR--17,322011/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Nevcehle JI16,9217,3217,322009/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Sedlatice JI17,3217,3417,342017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Želetava TR17,2517,3417,342013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Petrovice BTR--17,352011/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Letohrad - Kunčice BUO17,3516,8017,352012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Mysletice JI17,3616,8217,362018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Mladoňovice TR17,3717,3517,372013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Dolní Němčice JH17,3817,2517,382012/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Budeč JH16,6917,3917,392019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Petrovice BTR16,9717,4117,412010/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Výčapy TR--17,412013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Olšovec PR16,8717,4617,462012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Letohrad - Kunčice BUO--17,462013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,3317,4717,472009/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Police TR17,4717,3417,472019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Radíkov PR17,3317,4717,472008/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Želetava TR17,4817,3117,482009/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Sedlatice JI17,4917,1917,492010/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Sychotín BK17,5016,5417,502012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Krasonice JI17,5117,4617,512013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Chrášťany LT--17,512013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Hrobice PA17,5417,3717,542015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,5417,4517,542012/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Litava BO17,5417,4617,542008/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/20 Sedlejov, JI,
EXČR
2008/08/03 Sedlejov, JI, O pohár starosty SDH Sedlejov
JOL
2009/07/05 Sedlejov, JI,
EXČR
2009/08/02 Sedlejov, JI,
JOL
2010/07/25 Sedlejov, JI,
EXČR
2010/08/01 Sedlejov, JI, O pohár starosty SDH Sedlejov
JOL
2011/07/24 Sedlejov, JI, O pohár
EXČR
2011/07/31 Sedlejov, JI, O pohár starosty SDH Sedlejov
JOL
2012/07/28 Sedlejov, O pohár Sedlejov
EXČR
2012/08/05 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov
JOL
2013/07/27 Sedlejov, O pohár Sedlejov
EXČR
2013/08/04 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov
JOL
2014/08/03 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov
JOL
2015/08/02 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov
JOL
2016/08/14 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov
JOL
2017/08/13 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov
JOL
2018/08/05 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov
JOL
2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/06/26 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2021/06/27 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/10 Malá Skála, O pohár starosty SDH
EXČR
2021/07/11 Benešov u Semil, Benešovský pohár
EXČR
2021/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/31 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/08/01 Čechtín, O pohár
EXČR
2021/08/14 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
EXČR
2021/08/15 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/08/28 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2021/08/29 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2021/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga