Široká Niva, hřiště 2016 - O putovní pohár, HL-Praděd

Liga: -
Místo: Široká Niva
Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 06. 08. 2016 10:00
Kontakt:   JAN ČAPEK SDH ŠIROKÁ NIVA
Telefon:  732146575

Začátek rezervace: 06. 07. 2016 18:00
Konec rezervace: 05. 08. 2016 18:00
Začátek tipování:  06. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 06. 08. 2016 00:00
Zadal: Lucie Čapková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Dle pravidel HL-Praděd, muži 3B, ženy 2B


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-siroka-niva-7923.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Široká Niva BRLucie Čapková
25Široká Niva BRLucie Čapková
Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široká Niva BRLucie Čapková
22Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
33Janovice BRJíří Skopal
44Leskovec nad Moravicí mužiBRRadim Hanulík
55Slezské Rudoltice mužiBRDominik Kretek
66Břidličná BRJíří Skopal
77Janovice BRJíří Skopal
88Liptaň BRDominik Kretek
99Bílý Potok JEpetr boxan
1010Zátor MužiBRJaromír Wysoglad
1111Jeseník JEpetr boxan
1212Suchá Rudná mužiBREdita Barčíková
1313* Valšov-Lucie Čapková
1414Karlovice mužiBREdita Barčíková
1515Milotice nad Opavou BRPavel Bartoník
1616Velké Kunětice muži AJERoman Varga
1717Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
1818Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
1919Stará Červená Voda mužiJEJiří Urban
2020Bílý Potok ženyJEpetr boxan
2121Velké Kunětice muži BJERoman Varga
2222Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
2324Dolní Studénky SUMichal Bureš
2425Holčovice ženyBRDavid Sztyper
2526Horní Benešov ženyBRAndrea Morávková
2630Holčovice mužiBRDavid Sztyper
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široká Niva BRLucie Čapková
22Slezské Rudoltice BRDominik Kretek
33Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
44Zátor ženyBRJaromír Wysoglad
55Leskovec nad Moravicí ženyBRNikola Škodáková
66Karlovice ženyBREdita Barčíková
77Bílý Potok JEMarek Konečný
88Velká Kraš JEMarcela Kuběnová
99Vraclávek ženyBRAndy Adamcová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/06 Široká Niva, hřiště, O putovní pohár, HL-Praděd
-
2017/04/30 Široká Niva fotbalové hřiště, IV. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2017/08/06 Široká Niva, fotbalové hřiště, O POHÁR STAROSTKY
-
2018/04/29 Fotbalové hřiště Široká Niva, V. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2018/08/04 Široká Niva, fotbalové hřiště
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga