Široký Důl, areál Flídr s.r.o 2014 - O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014

Liga: -
Místo: Široký Důl
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Kdy: 25. 10. 2014 08:30
Kontakt:   Jakub Paulíček
Telefon:  737785812

Začátek rezervace: 24. 10. 2014 08:30
Konec rezervace: 25. 10. 2014 08:30
Začátek tipování:  18. 10. 2014 20:00
Konec hlasování: 25. 10. 2014 00:00
Zadal: Jakub Paulíček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/323017024529443/323879554443190

Poznámka pořadatele

FLÍDR s.r.o. Široký Důl

&

Sbor dobrovolných hasičů Široký Důl

 

si Vás dovolují pozvat na

 

XVI. ročník recesní soutěže

”O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina” v požárním útoku

 

který se koná v sobotu 25.10 2014 v 8,30 hod.

 

Organizační zabezpečení soutěže

Místo konání: areál firmy FLÍDR s.r.o. Široký Důl

 

Kategorie: muži, ženy, senioři nad 35 let - v družstvu může být 1 soutěžící mladší než 35 let avšak starší než 30 let.

 

Časový harmonogram:

do 8,00 hod – uzavření startovní listiny, sestavuje pořadatel podle telefonických přihlášek. Startovní listina bude zveřejněna a aktualizována v diskuzi na www.firesport.eu a na facebooové stránce soutěže.

od 8,30 hod – slavnostní zahájení recesní soutěže

cca 9,00 hod- požární útoky-ženy

cca 11:15 požární útoky -senioři

cca 11:45 požární útoky-muži

Vyhlášení výsledků proběhne do 30 min po skončení posledního útoku mužů.

 

Rezervace pořadí: Je možná pouze telefonicky a to na telefonním čísle 737785812. Rezervovat místo si můžete od 31.8 2014 od 13:00 až do naplnění kapacity závodu cca 200 družstev. Dřívější hovory nebudou akceptovány.

 

Dráhy: soutěž bude probíhat ze dvou základen, očíslování drah bude provedeno losem před

zahájením soutěže. Povrch asfaltový s odtokem vody

 

Časomíra: elektronická, se zobrazením na světelné tabuli – SDH Lubná – Pavel Uher

 

 

 

 

Startovné: Vzhledem k obrovskému zájmu soutěžních družstev je systém přihlašování

takový, že se každé soutěžní družstvo nejdříve zaregistruje na telefonním čísle 737785812, kde

mu bude potvrzeno přihlášení. Následně zašle každý zaregistrovaný tým 500Kč na

účet 158179055\0300 a do zprávy pro příjemce jasně napíše tým, za který zálohu na startovné

platí (např. sdh siroky dul muzi A). Jiná platba (hotovost, poukázka) nebude akceptována.

Uzávěrka plateb bude 8. 10. 2014. Týmy, které do této doby nezaplatí startovné, budou ze

startovní listiny vyškrtnuty a start nabídnut náhradníkům v pořadí. Po absolvování svého

požárního útoku bude každému týmu vráceno 300kč v hotovosti. V případě neúčasti celá částka

propadá ve prospěch pořadatele.

 

Pojištění: soutěž je pojištěna u HVP. Soutěžící jsou pojištěni na základě členství v SH ČMS.

Účast soutěžících na vlastní nebezpečí, zodpovídá vedoucí družstva. Přetlakový ventil

bude k dispozici na základě vyžádání vedoucího soutěžního družstva.

 

Pravidla soutěže:

Požární útok dle pravidel Extraligy ČR – muži i ženy 2 hadice B

Provádí se na sklopné terče přes otvor 50 mm.

Hadice: plošné měření šířky-C min 65mm – průměr 42 mm !!!!

B min 100 mm - bude měřeno před zahájením útoku.

Délka hadic -20m+/-1m – bude měřena libovolná hadice po skončení útoku.

Doba přípravy základny - 3 minuty. Mezi zuby koncovek musí projít arch papíru.

Zvláštní podmínky: Je umožněn start B-týmů. Soutěžící může nastoupit ve své kategorii pouze v jednom požárním útoku, tj. nemůže nastoupit ve vlastním druhém, ani v dalším cizím týmu.

 

V případě startu dvou týmů z jednoho sboru musí nastoupit všech 14 soutěžících k označení. Výjimky-např. v případě pozdního příjezdu se nepovolují.

 

Případné dotazy: tel. 737785812 e-mail : jakub.paulicek@seznam.cz 

 

Nashledanou s Vámi se těší pořadatelé ze „Širocka“


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-siroky-dul-5878.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pomezí ASYHonza Adamec
22Hartmanice ASYHonza Adamec
33Desná ASYHonza Adamec
44Oldřiš ASYHonza Adamec
55Široký Důl ASYHonza Adamec
66Vyšní Lhoty FMHonza Adamec
77Telecí SYHonza Adamec
88Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
99Perálec CRHonza Adamec
1010Květná SYHonza Adamec
1111Předměstí SYJan Krejčí
1212Široký Důl BSYHonza Adamec
1313Hartmanice BSYHonza Adamec
1414Desná BSYHonza Adamec
1515Čeperka PAHonza Adamec
1616Brumov ZLHonza Adamec
1717Libuň JCHonza Adamec
1818Benetice TRHonza Adamec
1919Oprechtice FMHonza Adamec
2020Velké Hoštice OPHonza Adamec
2121Vrbice AKAHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Žernovník BKHonza Adamec
2424Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
2525Sychotín BKHonza Adamec
2626Trnava TRHonza Adamec
2727Lavičky ZRHonza Adamec
2828Plumlov PVHonza Adamec
2929Stará Říše JIHonza Adamec
3030Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
3131Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
3232Podhorie ZAHonza Adamec
3333Podvysoká CAHonza Adamec
3434Zbora PUHonza Adamec
3535Haňovice OLHonza Adamec
3636Vrbice BKAHonza Adamec
3737Jablonec nad Jizerou SMHonza Adamec
3838Mistřín HOHonza Adamec
3939Pšánky HKHonza Adamec
4040Zbožnov CRHonza Adamec
4141Břevenec OLHonza Adamec
4242Jeníkovice HKHonza Adamec
4343Stupné PBHonza Adamec
4444Setechov BYHonza Adamec
4545Bartovice OVHonza Adamec
4646Nižné Ružbachy SLHonza Adamec
4747Spišská Sobota PPHonza Adamec
4848Štôla APPHonza Adamec
4949Bijacovce LEHonza Adamec
5050Reľov KKHonza Adamec
5151Žakovce KKHonza Adamec
5252Malé Šenkvice PKHonza Adamec
5353Ruskovce BNHonza Adamec
5454Stratená RVHonza Adamec
5555Kružno RSHonza Adamec
5656Spišská Sobota BPPHonza Adamec
5757Štiavnik BYHonza Adamec
5858Hliník nad Váhom BYHonza Adamec
5959Bytčica ZAHonza Adamec
6060Bobrovček LMHonza Adamec
6161Kendice POHonza Adamec
6262Hluboké TRHonza Adamec
6363Špičky PRHonza Adamec
6464Karolinka Sklárny VSHonza Adamec
6565Mostkov SUHonza Adamec
6666Oponešice TRHonza Adamec
6767Bříšťany JCHonza Adamec
6868Chrášťany LTHonza Adamec
6969Jabloňany BKHonza Adamec
7070Daměnice BNHonza Adamec
7171Dolní Němčice AJHHonza Adamec
7272Bohuňovice Trusovice - Brody TeamOLHonza Adamec
7373Podmoklany HBHonza Adamec
7474Tatobity SMHonza Adamec
7575Městečko Trnávka SYHonza Adamec
7676Jaronice CBHonza Adamec
7777Velký Třebešov NAHonza Adamec
7878Svésedlice OLHonza Adamec
7979Pavlov  výběr z hroznůSUHonza Adamec
8080Sloup PZHonza Adamec
8181Holašovice CBHonza Adamec
8282Slepotice PAHonza Adamec
8383Plinkout OLHonza Adamec
8484Lestkov SMHonza Adamec
8585Letohrad - Orlice UOHonza Adamec
8686Radonín TRHonza Adamec
8787Bratřejov ZLHonza Adamec
8888Strachoňovice JIHonza Adamec
8989Nedašov ZLHonza Adamec
9090Vysoké Pole ZLHonza Adamec
9191Želetava TRHonza Adamec
9292Dolní Němčice BJHHonza Adamec
9393Mladcová ZLHonza Adamec
9494Kněžice TRHonza Adamec
9595Kozmice OPHonza Adamec
9696Jezeřany-Maršovice ZNHonza Adamec
9797Tuř JCHonza Adamec
9898Svinov AOVHonza Adamec
9999Nesvačilka BOHonza Adamec
100100Dolní Smrčné JIHonza Adamec
101101Revúčka RAHonza Adamec
102102Úmyslovice NBHonza Adamec
103103Maršovice JNHonza Adamec
104104Marklovice KAHonza Adamec
105105Český Rudolec JHHonza Adamec
106106Benešov u Semil SMHonza Adamec
107107Svinov BOVHonza Adamec
108108Petrovice BTRHonza Adamec
109109Malá Skála JNHonza Adamec
110110Pustkovec OVHonza Adamec
111111Jirkov JNHonza Adamec
112112Slapy TAHonza Adamec
113113Chotěmice TAHonza Adamec
114114Děhylov OPHonza Adamec
115115Dvorce TAHonza Adamec
116116Karlinky LIHonza Adamec
117117Moravany PAHonza Adamec
118118Bohdalín PEHonza Adamec
119119Závada OPHonza Adamec
120120Hradčany LIHonza Adamec
121121Bílovice PVHonza Adamec
122122Jeřmanice LIHonza Adamec
123123Zahnašovice KMHonza Adamec
124124Hostašovice NJHonza Adamec
125125Luboměř NJHonza Adamec
126126Krásná Ves MBHonza Adamec
127127Kosmonosy MBHonza Adamec
128128Prosetín CRHonza Adamec
129129Kamenice nad Lipou PEHonza Adamec
130130Jakubov u Moravských Budějovic TRHonza Adamec
131131Bukovina, Turnov  SMHonza Adamec
132132Loučany OLHonza Adamec
133133Vsetín TyloviceVSHonza Adamec
134134Buková PBHonza Adamec
135135Roudný JNHonza Adamec
136136Ludéřov OLHonza Adamec
137137Líchovy PBHonza Adamec
138138Starosedlský Hrádek PBHonza Adamec
139139Myštěves HKHonza Adamec
140140Vranovice PBHonza Adamec
141141Jílové u Držkova JNHonza Adamec
142142Rokytno PAHonza Adamec
143143Cholina OLJan Krejčí
144144Veselá SMHonza Adamec
145145Měrotín OLHonza Adamec
146146Bystřec UOHonza Adamec
147147Sedlatice JIJan Krejčí
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pomezí SYHonza Adamec
22Polička SYHonza Adamec
33Jevíčko SYHonza Adamec
44Bohuňov SYHonza Adamec
55Kamenec u Poličky SYHonza Adamec
66Lezník SYHonza Adamec
77Daměnice ABNHonza Adamec
88Jablonec nad Jizerou SMHonza Adamec
99Bartovice OVHonza Adamec
1010Spišská Sobota PPHonza Adamec
1111Špičky PRHonza Adamec
1212Pravčice KMHonza Adamec
1313Vitiněves JCHonza Adamec
1414Nevcehle JIHonza Adamec
1515Sychotín BKHonza Adamec
1616Chrášťany LTHonza Adamec
1717Radíkov PRHonza Adamec
1818Rychlov KMHonza Adamec
1919Haňovice OLHonza Adamec
2020Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
2121Daměnice BBNHonza Adamec
2222Sloup PZHonza Adamec
2323Libňatov TUHonza Adamec
2424Městečko Trnávka SYHonza Adamec
2525Budišov TRHonza Adamec
2626Radonín TRHonza Adamec
2727Bratřejov ZLHonza Adamec
2828Kozmice OPHonza Adamec
2929Pustkovec OVHonza Adamec
3030Dvorce TAHonza Adamec
3131Jeřmanice LIHonza Adamec
3232Závada OPHonza Adamec
3333Malá Skála AJNHonza Adamec
3434Krásná Ves MBHonza Adamec
3535Zahnašovice KMHonza Adamec
3636Libuň JCHonza Adamec
3737Kamenice nad Lipou PEHonza Adamec
3838Oprechtice FMHonza Adamec
3939Malá Skála BJNHonza Adamec
4040Vyšní Lhoty FMHonza Adamec
4141Benešov u Semil SMHonza Adamec
4242Myštěves HKHonza Adamec
4343Jakubov u Moravských Budějovic TRHonza Adamec
4444Líchovy PBHonza Adamec
4545Olešnice OLHonza Adamec
4646Dežerice BNHonza Adamec
4747Kamenice nad Lipou BPEHonza Adamec
4848Nosice PUHonza Adamec
4949Hostašovice NJHonza Adamec
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hartmanice SYHonza Adamec
22Telecí SYHonza Adamec
33Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
44Benetice TRHonza Adamec
55Radonín TRHonza Adamec
66Svinov OVHonza Adamec
77Jirkov JNHonza Adamec
88Bartovice OVHonza Adamec
99Oprechtice FMHonza Adamec
1010Radětice PBHonza Adamec
1111Dolní Kounice BOHonza Adamec
1212Hošťalovice CRHonza Adamec
1313Perálec CRHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,6613,7113,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pavlice TT13,5813,8513,852019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Míchov BK13,8713,3413,872019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mladoňovice TR13,7113,9113,912017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Trnava TR13,9313,9813,982017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mladoňovice TR14,0013,7414,002018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lavičky ZR14,0313,8714,032018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice CUO13,9514,0714,072016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Čikov TR13,4514,0814,082017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Babice VS13,9914,0814,082018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hodějice VY13,9214,1014,102019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mladoňovice TR14,1113,3214,112019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lhotky Sport ZR13,4814,1314,132015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radostín nad Oslavou ZR13,6614,1414,142018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Renmotor Jinolice JC13,7814,1414,142019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lavičky ZR14,1514,1414,152014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vrbice  AKA14,0214,1714,172015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pavlice ATT14,1714,1814,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Stupné PB14,1813,8214,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bílý Potok JE14,2414,1914,242018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Novosedly ST14,2214,2514,252018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,8914,2814,282018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Plumlov PV14,3114,2814,312016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Únětice 1911 APJ14,0714,3214,322018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Letohrad - Kunčice BUO14,3214,3014,322019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Tatobity SM14,3314,1114,332019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vrbice AKA14,0414,3414,342017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Trnava TR14,3514,0414,352018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Janovice BR14,3713,8014,372019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Zbora APU14,4013,9614,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Letohrad - Kunčice Letohrad BUO13,9514,4114,412013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Mladcová ZL14,0114,4214,422013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Smidary HK14,4314,1914,432018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Revúčka RA14,2314,4414,442015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Podvysoká CA14,4413,9114,442013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Smidary HK14,4514,1714,452017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Tatobity SM13,9814,4614,462018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Letohrad - Kunčice BUO14,4613,7914,462017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bratislava - JarovceBA14,4714,1414,472018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Ráječek SU14,4814,2614,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Trnov RK14,4214,4814,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Ludéřov OL14,2514,4814,482017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Zbora PU14,4914,2914,492016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Zbožnov CR13,9914,5214,522019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Plumlov PV14,3214,5414,542015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Francova Lhota VS14,4814,5514,552019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Únětice 1911 PJ14,1914,5614,562017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Bezděkov pod Třemšínem PB14,5613,5114,562019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Olešnice OL14,5614,3914,562017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Čechtín TR13,6514,5714,572019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Vysoké Pole ZL14,5814,5814,582017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dešná BJH14,5914,5314,592019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Malá Bytča BY14,5414,5914,592018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Lavičky ZR14,2614,5914,592016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lavičky ZR14,6013,9514,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nižné Ružbachy SL14,4314,6014,602016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Krasonice JI14,6114,0614,612017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Bašnice JC14,2614,6114,612018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Háj TR14,4114,6114,612019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Olešná HB13,9714,6214,622019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Brumov AZL14,3214,6314,632013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Kyselica DS14,1014,6414,642019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Drahňovice BN14,1214,6414,642019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Žebnice PS14,4514,6514,652018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Pasohlávky BO14,5014,6614,662017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Pavlice TT14,2614,6614,662018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Dehtín KT14,0014,6814,682019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Benetice TR14,6814,3814,682016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Oprechtice FM14,6813,9214,682013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Krásná Ves MB14,4714,6814,682017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Benetice TR14,5714,6814,682012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Letohrad - Kunčice BUO14,7014,3314,702018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Svinov AOV14,7014,6914,702013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Oprechtice FM14,7114,5814,712018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Bašnice JC14,7114,2114,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Želetava TR14,7114,6714,712014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Zbora PU14,7214,6414,722014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Bílovice PV14,4814,7214,722016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Nevšová AZL14,5214,7214,722019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Ďurďové PB14,4214,7314,732018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Hrabůvka PR13,7014,7314,732019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Zbožnov CR14,6614,7314,732018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Vysoké Pole ZL14,7014,7414,742014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  - Frydštejn-13,7214,7514,752019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Olešná HB14,1714,7514,752016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  - Zaturčie-14,2414,7614,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Bezděkov pod Třemšínem PB14,7614,7514,762015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Plinkout OL14,7614,5714,762014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Dehtín KT14,5614,7614,762017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Dešná JH14,7714,5814,772017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Babice VS14,6214,7714,772019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Zahnašovice KM13,8814,7714,772019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Oldřiš SY14,6214,7814,782018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Kamenice nad Lipou PE14,7814,5814,782019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Cholina OL14,8014,7614,802013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Velké Hoštice OP14,6814,8114,812017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Sloup PZ14,8114,7114,812015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Zbora APU14,8114,5814,812012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Olšovec PR14,7114,8214,822013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Brumov BZL14,8314,5714,832016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrobice ExplosiaPA16,0416,0416,042018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radíkov PR16,6016,5916,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Orlice UO16,4816,7616,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nedašova Lhota ZL16,8316,3416,832017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Černovice BK16,7316,8416,842017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bartovice AOV16,6816,8516,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nedašova Lhota ZL17,0916,6817,092019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sychotín BBK17,1016,6517,102016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krasice PV17,1115,9317,112019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ihrište PU17,1516,7717,152018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nedvězí SY17,1617,1617,162019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotěmice TA17,1317,1717,172018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Skrochovice OP16,4517,2017,202018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radíkov PR17,2717,0017,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Černovice BK17,2716,9617,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Renmotor Jinolice JC17,3216,8417,322019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zahnašovice KM16,6717,4117,412014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Krásná Ves MB17,4217,0717,422015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pravčice KM16,2117,4317,432012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pravčice KM17,4417,4117,442014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Vitiněves JC16,3117,4717,472012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Malá Skála BJN16,0917,5217,522017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hostašovice NJ17,6017,4017,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sychotín BK17,6316,9417,632018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Špičky PR17,1517,6317,632017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Jindřichovice JI17,5817,6517,652012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  - Biacovce-17,6716,5217,672019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chotíkov PS17,6817,0517,682019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hrobice PA17,7117,2417,712019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dětkovice PV15,4917,7317,732019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Katusice MB17,2317,7517,752018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nosice PU16,8417,7617,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Jarovce BA17,7617,0317,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Krásná Ves MB17,7716,7217,772016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Krásná Ves MB17,8217,6417,822017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Chrášťany LT17,8416,9017,842014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Lesnice SU17,8617,8417,862019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chrášťany LT17,8617,2317,862012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kamenec u Poličky SY17,4717,8917,892017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Radslavice VY17,9017,7617,902018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Desná SY17,9717,5917,972018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Chrášťany LT17,9916,8617,992016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sychotín BK17,4918,0018,002013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dolní Libina SU18,0217,9118,022019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Benešov u Semil SM17,5218,0218,022012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Krásná Ves MB17,4418,0818,082014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Radonín TR17,5218,1118,112012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sychotín BK18,1416,6018,142014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nedvězí SY18,1517,7118,152016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Stará Říše JI16,4518,1718,172017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Oldřiš SY18,0018,1918,192016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Rychlov KM18,2116,8518,212016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Otaslavice PV17,9018,2218,222012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Myštěves HK17,9418,2318,232018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Kunovice VS17,6118,2418,242012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nedvězí SY18,2617,0218,262018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Svinov OV18,0218,2718,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Špičky PR17,3218,2818,282018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Krasice PV18,1718,2818,282017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Pěnčín PV18,3017,5618,302019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Libňatov TU18,3018,1918,302016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Sloup PZ18,3218,0018,322014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Louňovice pod Blaníkem BN17,0018,3318,332017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Pravčice BKM17,5318,3718,372018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Daměnice BBN17,9718,3818,382014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Pravčice KM17,7918,3918,392013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Dvorce TA18,4017,4118,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Bartovice BOV18,0218,4118,412012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Štítary DO17,7818,4318,432017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Libňatov TU18,1018,4618,462015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Vlachovice ZL17,2918,4818,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Zahnašovice KM18,5118,3118,512015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Pustkovec OV18,5418,0918,542014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Letohrad - Kunčice UO18,5517,1218,552014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Oprechtice FM18,5816,7418,582014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Radíkov PR18,6017,0818,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Dražovice VY18,6118,1518,612019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Košťálov SM17,4318,6318,632016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Chotěmice TA18,7217,6818,722019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Nosice PU18,7518,4018,752014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Dvorce TA18,7618,1718,762015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Zahnašovice KM17,9618,7718,772019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  - Ihriště-18,7818,2618,782017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Spišská Sobota PP18,5718,8018,802016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Jeřmanice LI18,8417,1418,842019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Nepomuky UO18,8517,4718,852016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Dolní Libina SU17,7218,8518,852018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Hartmanice SY18,8318,8518,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Malá Skála BJN18,8517,9618,852015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Polička ASY18,8118,8618,862016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Bartovice OV18,8918,6018,892014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Turčianske Teplice TR18,9017,0518,902015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Pustkovec OV18,3018,9018,902016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Malá Skála JN18,6018,9218,922012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Malá Skála BJN18,9418,7518,942013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Pravčice KM18,9617,8018,962015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Ždírec nad Doubravou HB17,3618,9718,972012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Hrobice PA18,9817,8118,982015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Hlubyně PB19,0018,4419,002019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Nedvězí SY18,6319,0219,022017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/10/27 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR-memoriál V.I.Lenina
-
2013/05/04 Široký Důl, hasičské hřiště, Požární útok dle pravidel Okresní ligy Svitavska
-
2013/10/26 Široký Důl, O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Lenina
-
2014/05/03 Široký Důl, O pohár starosty obce
-
2014/10/25 Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014
-
2015/05/09 Široký Důl, Hasičské hřiště, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2015/10/24 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015
-
2016/04/30 Hasičský areál Široký Důl, XVII. ročník soutěže O putovní pohár starosty obce
-
2016/04/30 Hasičské hřiště v Širokém Dole, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2018/05/12 Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže
OLSY
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/07 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga