Areál firmy Flídr s.r.o 2017 - Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl

Liga: -
Místo: Široký Důl
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Kdy: 28. 10. 2017 08:30
Kontakt:   SDH Široký Důl
Telefon:  737785812

Začátek rezervace: 28. 10. 2017 08:30
Konec rezervace: 28. 10. 2017 08:30
Začátek tipování:  28. 10. 2017 20:00
Konec hlasování: 28. 10. 2017 00:00
Zadal: Jakub Paulíček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

FLÍDR s.r.o. Široký Důl
&
Sbor dobrovolných hasičů Široký Důl
si Vás dovolují pozvat na

XVIII. ročník recesní soutěže
”O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2017” v požárním útoku

který se koná v sobotu 28.10 2017 v 8,30 hod.

Organizační zabezpečení soutěže

Místo konání: areál firmy FLÍDR s.r.o. Široký Důl 

Kategorie: muži, ženy

Časový harmonogram: do 8,00 hod – presence, startovní pořadí sestavuje pořadatel podle telefonických přihlášek. Startovní listina bude zveřejněna a aktualizována na www.firesport.eu  a na facebooové stránce soutěže.
od 8,30 hod – recesní zahájení soutěže
9,00 hod - požární útoky - ženy
cca 11:30 požární útoky - muži
Vyhlášení výsledků proběhne do 30 min po skončení posledního útoku mužů.

Rezervace pořadí: Je možná pouze telefonicky a to na telefonním čísle 737785812. Rezervovat místo si můžete od 3.9 2017 od 13:00 až do naplnění kapacity závodu cca 200 družstev. Dřívější hovory nebudou akceptovány. Po naplnění kapacity dojde k dočasnému vypnutí telefonního čísla jako informace že už je plno. Jeden volající může zaregistrovat pouze jedno družstvo !!! Bez výjimek. Automaticky budou přidělena startovní čísla 10. nejlepším mužským družstvům a 5. nejlepším ženským družstvům družstvům z minulého ročníku 2016. Místa nejsou přenosná startovat musí vždy daný tým. Daná družstva, mající účast na základě výsledků z minulého ročníku, pouze potvrdí účast v soutěži na tomtéž telefonním čísle max 7 dní po začátku rezervace (stačí sms). Ve startovní listině bude rezervováno 20 míst pro zahraniční družstva a 20 míst jako divoké karty pořadatele.

Dráhy: soutěž bude probíhat ze dvou základen, očíslování drah bude provedeno losem před zahájením soutěže. Povrch asfaltový s odtokem vody

Časomíra: elektronická, se zobrazením na světelné tabuli – SDH Lubná – Pavel Uher

Startovné: Vzhledem k obrovskému zájmu soutěžních družstev je systém přihlašování
takový, že se každé soutěžní družstvo nejdříve zaregistruje na telefonním čísle +420737785812, kde mu bude potvrzeno přihlášení. Následně zašle každý zaregistrovaný tým 500Kč na účet 279173979/0300 a do zprávy pro příjemce jasně napíše tým, za který zálohu na startovné platí (např. sdh siroky dul muzi A). Jiná platba (hotovost, poukázka) nebude akceptována. Uzávěrka plateb bude 8. 10. 2017. Týmy, které do této doby nezaplatí startovné, budou ze startovní listiny vyškrtnuty. Po absolvování svého požárního útoku bude týmu vráceno 200kč v hotovosti. V případě neúčasti, nebo nedostavení se po pokusu pro zálohu, celá částka propadá ve prospěch pořadatele. Startovné zahraničních družstev bude placeno hotově v CZK při presenci.
Pojištění: soutěž je pojištěna u HVP. Soutěžící jsou pojištěni na základě členství v SH ČMS.
Přetlakový ventil bude k dispozici na základě vyžádání vedoucího soutěžního družstva.

Pravidla soutěže:
Požární útok dle Směrnic hasičských sportovních soutěží a pravidel Extraligy ČR – muži i ženy 2 hadice B.
Provádí se na sklopné terče přes otvor 50 mm.
Hadice: plošné měření šířky-C min 65mm – průměr 42 mm , B min 100 mm - bude měřeno před zahájením útoku.
Délka hadic -20m+/-1m – bude měřena libovolná hadice po skončení útoku.
Doba přípravy základny - 3 minuty, tým se může připravovat hned po odpojení hadice B ze stroje předchozího družstva, čas běží od sundání stroje ze základny.
Mezi ozuby koncovek musí projít arch papíru.
Zvláštní podmínky: Soutěžící může nastoupit ve své kategorii pouze v jednom požárním útoku, tj. nemůže nastoupit ve vlastním druhém, ani v dalším cizím týmu. V případě startu dvou týmů z jednoho sboru musí nastoupit všech 14 soutěžících k označení. Výjimky-např. v případě pozdního příjezdu se nepovolují.
Odlišnost od Směrnic hasičských sportovních soutěží - Použití přetlakového ventilu není povinné - odlišnost od l. 48,odst.4. Přetlakový ventil B , nastavený na max. tlak 1,2 MPa pro případné použití zajistí pořadatel. 

V průběhu soutěže bude probíhat soutěž 
Otevřené Mistrovství Evropy v nalévačce - Memoriál Fidela Castra
Pravidla: Soutěží dvoučlenná družstva, na základně bude připraven jednotný stroj, savice na opření koše a hadice na opření savice. 2ks savic a koš vlastní. Savice ke stroji bude našroubována na stroj. Měřeno elektronickou časomírou se zobrazením na displeji. Na vývodu B ze stroje bude připojena fotobuňka, která sepne čas družstva. Savice nemusí být sešroubovány. Možnost použití vlastního přechodu. Na tuto soutěž se nemusí zájemci přihlašovat a presence bude probíhat souběžně se závodem na vedlejší dráze. Závodit mohou i závodníci mimo startovní listinu hlavního závodu.
Začátek: cca 9:30
Kategorie: muži, ženy
Startovné 50kč za dva pokusy.
Čas na přípravu: bude omezen a oznámen před začátkem soutěže, není možné na základně trénovat
První tři družstva v obou kategoriích obdrží medaile.
Vítězové budou titulováni jako Mistři Evropy a obdrží Zlatý poklad Kubánské socialistické revoluce v podobě finanční hodnoty startovného zaplaceného v dané kategorii.
Start bude umožněn pouze závodníkům, kteří mají trvalé bydliště v Evropě a nebudou pod vlivem alkoholu.

Případné dotazy: tel. 737785812 e-mail : jakub.paulicek@seznam.cz 

Nashledanou s Vámi se těší pořadatelé ze „Širocka“


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-siroky-dul-9066.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hartmanice SYHonza Adamec
22Oldřiš SYHonza Adamec
33Desná SYHonza Adamec
44Telecí SYHonza Adamec
55Nedvězí SYHonza Adamec
66Květná SYHonza Adamec
77Perálec CRHonza Adamec
88Zderaz CRHonza Adamec
99Přívrat UOHonza Adamec
1010Široký Důl SYHonza Adamec
1111Nevšová ZLHonza Adamec
1212Bohdalín PEHonza Adamec
1313Milotice nad Bečvou PRHonza Adamec
1414Hrabůvka PRHonza Adamec
1515Zderaz BCRHonza Adamec
1616Větřkovice OPHonza Adamec
1717Zbožnov CRHonza Adamec
1818Vyšní Lhoty FMHonza Adamec
1919Olešná HBHonza Adamec
2020Bílovice PVHonza Adamec
2121Bašnice JCHonza Adamec
2222Benetice TRHonza Adamec
2323Nižné Ružbachy SLHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Zbora PUHonza Adamec
2626Plumlov PVHonza Adamec
2727Letohrad JeleniUOHonza Adamec
2828Babice VSHonza Adamec
2929Chrášťany LTHonza Adamec
3030Nevcehle JIHonza Adamec
3131Čikov TRHonza Adamec
3232Únětice PJHonza Adamec
3333Louňovice pod Blaníkem BNHonza Adamec
3434Mladoňovice TRHonza Adamec
3535Velké Hoštice OPHonza Adamec
3636Pasohlávky BVHonza Adamec
3737Trnava TRHonza Adamec
3838Stará Říše JIHonza Adamec
3939Oponešice TRHonza Adamec
4040Krasonice JIHonza Adamec
4141Dehtín KTHonza Adamec
4242Žernovník BKHonza Adamec
4343Trnov RKHonza Adamec
4444Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
4545Vrbice ABVHonza Adamec
4646Novosedly STHonza Adamec
4747Chrást DraciPBHonza Adamec
4848Francova Lhota AVSHonza Adamec
4949Horní Lhotice TRHonza Adamec
5050Úněšov PSHonza Adamec
5151Valdice JCHonza Adamec
5252Chotěmice TAHonza Adamec
5353Žebnice PSHonza Adamec
5454Štítary DOHonza Adamec
5555Oprechtice FMHonza Adamec
5656Hostětín UHHonza Adamec
5757Brumov BZLHonza Adamec
5858Sedlčany PBHonza Adamec
5959Karolín KMHonza Adamec
6060Ruskovce BNHonza Adamec
6161Polomka BRHonza Adamec
6262Pavlice AZNHonza Adamec
6363Bijacovce LEHonza Adamec
6464Jasenové Hasiči KL AutoZAHonza Adamec
6565Stupné PBHonza Adamec
6666Vysoká Štola AKVHonza Adamec
6767Žakovce KKHonza Adamec
6868Ďurďové PBHonza Adamec
6969-  Topolecká-Honza Adamec
7070Jarovce BAHonza Adamec
7171Kyselica DSHonza Adamec
7272Pavlice BZNHonza Adamec
7373Vysoká Štola BKVHonza Adamec
7474Sveržov BJHonza Adamec
7575Tŕstie PBHonza Adamec
7676Malé Šenkvice PKHonza Adamec
7777Kúty SEHonza Adamec
7878Břevenec OLHonza Adamec
7979Kožušany  - TážanyOLHonza Adamec
8080Jesenice PBHonza Adamec
8181Pustkovec OVHonza Adamec
8282TAG Zahnašovice KMHonza Adamec
8383Oldřišov OPHonza Adamec
8484Nesvačilka BOHonza Adamec
8585Malá Skála JNHonza Adamec
8686Jezeřany-Maršovice -MaršoviceZNHonza Adamec
8787Záchlumí UOHonza Adamec
8888Hrobice PAHonza Adamec
8989Vysoké Pole ZLHonza Adamec
9090Benešov u Semil SMHonza Adamec
9191Chvalovice ZNHonza Adamec
9292Jirkov JNHonza Adamec
9393Stradouň UOHonza Adamec
9494Bílý Potok JEHonza Adamec
9595Křenovice PRHonza Adamec
9696Podůlší JCHonza Adamec
9797Tvarožná BOHonza Adamec
9898Pavlov výběrSUHonza Adamec
9999Čeperka NPAHonza Adamec
100100Krásná Ves MBHonza Adamec
101101Mirošov ZLHonza Adamec
102102Dešná JHHonza Adamec
103103Březnice PBHonza Adamec
104104Božejovice TAHonza Adamec
105105Tatobity SMHonza Adamec
106106Mokrá - HorákovBOHonza Adamec
107107Dalovy BNHonza Adamec
108108Luboměř NJHonza Adamec
109109Závada AOPHonza Adamec
110110Sobíšky PRHonza Adamec
111111Nová Dědina OLHonza Adamec
112112Katov ZRHonza Adamec
113113Hlubočky OLHonza Adamec
114114Krotějov SportTAHonza Adamec
115115-  Dolní Lhota-Honza Adamec
116116Milenovice PIHonza Adamec
117117Plinkout OLHonza Adamec
118118Skrýchov u Malšic TAHonza Adamec
119119Měrotín OLHonza Adamec
120120Louky ZLHonza Adamec
121121Vrchoslavice PVHonza Adamec
122122Ludéřov OLHonza Adamec
123123Dubenec TUHonza Adamec
124124Letohrad - Kunčice DUOHonza Adamec
125125Křížkový Újezdec PHHonza Adamec
126126Košťálov SMHonza Adamec
127127Jílové u Držkova JNHonza Adamec
128128Slapy BTAHonza Adamec
129129Morkovice KMHonza Adamec
130130Ves Touškov PJHonza Adamec
131131Olešnice OLHonza Adamec
132132Třebihošť TUHonza Adamec
133133Hodějice VYHonza Adamec
134134Český Rudolec JHHonza Adamec
135135Prosetín CRHonza Adamec
136136Černovice BKHonza Adamec
137137Pšánky HKHonza Adamec
138138Smidary HKHonza Adamec
139139Tošovice NJHonza Adamec
140140Oprechtice DOHonza Adamec
141141Ústrašice BTAHonza Adamec
142142Srubec CBHonza Adamec
143143Moravany PAHonza Adamec
144144Závada BOPHonza Adamec
145145Zhoř u Tábora TAHonza Adamec
146146Mostkov SUHonza Adamec
147147Střelice OLHonza Adamec
148148Osík SYHonza Adamec
149149Horní Žukov KAHonza Adamec
150150Valšovice (Hranice VI) PRHonza Adamec
151151Buková PBHonza Adamec
152152Doloplazy  u NezamyslicPVHonza Adamec
153153Slapy ATAHonza Adamec
154154Želetava TRHonza Adamec
155155Lanšperk UOHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Polička SYHonza Adamec
22- Firesport Explosia-Honza Adamec
33Kamenec u Poličky SYHonza Adamec
44Desná SYHonza Adamec
55Jeřmanice LIHonza Adamec
66Hodějice VYHonza Adamec
77Morkovice KMHonza Adamec
88Krasice PVHonza Adamec
99Dětkovice VYHonza Adamec
1010Benešov u Semil SMHonza Adamec
1111Miroslav ZNHonza Adamec
1212Oldřiš SYHonza Adamec
1313Nedvězí SYHonza Adamec
1414Chrášťany LTHonza Adamec
1515Krásná Ves MBHonza Adamec
1616Sychotín BBKHonza Adamec
1717Louňovice pod Blaníkem BNHonza Adamec
1818Radíkov PRHonza Adamec
1919Stará Říše JIHonza Adamec
2020Skrochovice OPHonza Adamec
2121Malá Skála BJNHonza Adamec
2222Nedašova Lhota ZLHonza Adamec
2323Černovice BKHonza Adamec
2424-  Marpus-Honza Adamec
2525TAG Zahnašovice KMHonza Adamec
2626Dulov ILHonza Adamec
2727Spišský Štvrtok LEHonza Adamec
2828Kúty SEHonza Adamec
2929Dežerice BNHonza Adamec
3030Spišská Sobota PPHonza Adamec
3131-  Ihriště-Honza Adamec
3232Jarovce BAHonza Adamec
3333Nová Dědina OLHonza Adamec
3434Ostrov u Macochy BKHonza Adamec
3535Špičky PRHonza Adamec
3636Hrobice PAHonza Adamec
3737Vranovice PBHonza Adamec
3838Vlachovice ZLHonza Adamec
3939Slapy TAHonza Adamec
4040Košťálov SMHonza Adamec
4141Ústrašice TAHonza Adamec
4242Olešnice OLHonza Adamec
4343Závada OPHonza Adamec
4444Holice PAHonza Adamec
4545Slepotice PAHonza Adamec
4646Břevenec OLHonza Adamec
4747Dražovice VYHonza Adamec
4848Štítary DOHonza Adamec
4949Cholina OLHonza Adamec
5050Lezník SYHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,6613,7113,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mladoňovice TR13,7113,9113,912017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Trnava TR13,9313,9813,982017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mladoňovice TR14,0013,7414,002018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lavičky ZR14,0313,8714,032018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice CUO13,9514,0714,072016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Čikov TR13,4514,0814,082017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Babice VS13,9914,0814,082018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lhotky Sport ZR13,4814,1314,132015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radostín nad Oslavou ZR13,6614,1414,142018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lavičky ZR14,1514,1414,152014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vrbice  AKA14,0214,1714,172015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pavlice ATT14,1714,1814,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Stupné PB14,1813,8214,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bílý Potok JE14,2414,1914,242018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Novosedly ST14,2214,2514,252018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,8914,2814,282018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Plumlov PV14,3114,2814,312016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Únětice PJ14,0714,3214,322018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vrbice AKA14,0414,3414,342017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Trnava TR14,3514,0414,352018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Zbora APU14,4013,9614,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Letohrad - Kunčice Letohrad BUO13,9514,4114,412013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mladcová ZL14,0114,4214,422013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Smidary HK14,4314,1914,432018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Revúčka RA14,2314,4414,442015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Podvysoká CA14,4413,9114,442013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Smidary HK14,4514,1714,452017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Tatobity SM13,9814,4614,462018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Letohrad - Kunčice BUO14,4613,7914,462017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bratislava - JarovceBA14,4714,1414,472018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Ráječek SU14,4814,2614,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Trnov RK14,4214,4814,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Ludéřov OL14,2514,4814,482017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Zbora PU14,4914,2914,492016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Plumlov PV14,3214,5414,542015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Únětice PJ14,1914,5614,562017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Olešnice OL14,5614,3914,562017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vysoké Pole ZL14,5814,5814,582017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Lavičky ZR14,2614,5914,592016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Malá Bytča BY14,5414,5914,592018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Lavičky ZR14,6013,9514,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nižné Ružbachy SL14,4314,6014,602016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Krasonice JI14,6114,0614,612017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bašnice JC14,2614,6114,612018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Brumov AZL14,3214,6314,632013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Žebnice PS14,4514,6514,652018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Pasohlávky BV14,5014,6614,662017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Pavlice TT14,2614,6614,662018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Oprechtice FM14,6813,9214,682013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Benetice TR14,6814,3814,682016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Benetice TR14,5714,6814,682012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Krásná Ves MB14,4714,6814,682017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Letohrad - Kunčice BUO14,7014,3314,702018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Svinov AOV14,7014,6914,702013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Oprechtice FM14,7114,5814,712018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Bašnice JC14,7114,2114,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Želetava TR14,7114,6714,712014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Zbora PU14,7214,6414,722014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Bílovice PV14,4814,7214,722016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Zbožnov CR14,6614,7314,732018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Ďurďové PB14,4214,7314,732018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Vysoké Pole ZL14,7014,7414,742014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Olešná HB14,1714,7514,752016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Bezděkov pod Třemšínem PB14,7614,7514,762015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Plinkout OL14,7614,5714,762014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Dehtín KT14,5614,7614,762017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dešná JH14,7714,5814,772017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Oldřiš SY14,6214,7814,782018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Cholina OL14,8014,7614,802013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Zbora APU14,8114,5814,812012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Velké Hoštice OP14,6814,8114,812017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Sloup PZ14,8114,7114,812015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Olšovec PR14,7114,8214,822013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Brumov BZL14,8314,5714,832016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Vysoká Štola BKV14,2314,8314,832016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Lavičky ZR14,8414,2714,842015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Valšovice (Hranice VI) PR14,0014,8514,852017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Želetava TR14,8514,7114,852013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Dubenec TU14,3014,8714,872018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Želetava TR14,8814,0714,882016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Stará Říše JI14,3814,8814,882012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Lavičky ZR14,7114,8914,892013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Letohrad - Kunčice JeleniUO14,4814,8914,892017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Hodějice VY14,8914,5914,892018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Špičky PR14,3614,9014,902016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Sychotín BK14,9014,8414,902018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  - Bilý Potok-13,9914,9014,902017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Český Rudolec JH14,7114,9014,902018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Cholina OL14,9114,7414,912016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Revúčka RA14,8614,9114,912016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Benetice TR14,6414,9214,922017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Želetava TR14,9014,9214,922015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Hartmanice SY14,5414,9214,922017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Hodějice VY14,8114,9314,932015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Hluboké TR14,9414,2814,942014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Pšánky HK14,9014,9414,942015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Pšánky HK14,9414,4614,942016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Žernovník BK14,4014,9414,942017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Veselá SM14,9514,5814,952014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrobice ExplosiaPA16,0416,0416,042018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radíkov PR16,6016,5916,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nedašova Lhota ZL16,8316,3416,832017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Černovice BK16,7316,8416,842017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bartovice AOV16,6816,8516,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sychotín BBK17,1016,6517,102016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ihrište PU17,1516,7717,152018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chotěmice TA17,1317,1717,172018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Skrochovice OP16,4517,2017,202018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radíkov PR17,2717,0017,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Černovice BK17,2716,9617,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  TAG Zahnašovice KM16,6717,4117,412014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Krásná Ves MB17,4217,0717,422015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pravčice KM16,2117,4317,432012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pravčice KM17,4417,4117,442014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vitiněves JC16,3117,4717,472012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Malá Skála BJN16,0917,5217,522017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hostašovice NJ17,6017,4017,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Špičky PR17,1517,6317,632017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sychotín BK17,6316,9417,632018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jindřichovice JI17,5817,6517,652012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Katusice MB17,2317,7517,752018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Krásná Ves MB17,7716,7217,772016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Krásná Ves MB17,8217,6417,822017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chrášťany LT17,8416,9017,842014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chrášťany LT17,8617,2317,862012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kamenec u Poličky SY17,4717,8917,892017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Radslavice VY17,9017,7617,902018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Desná SY17,9717,5917,972018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chrášťany LT17,9916,8617,992016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Sychotín BK17,4918,0018,002013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Benešov u Semil SM17,5218,0218,022012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Krásná Ves MB17,4418,0818,082014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Radonín TR17,5218,1118,112012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Sychotín BK18,1416,6018,142014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nedvězí SY18,1517,7118,152016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Stará Říše JI16,4518,1718,172017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Oldřiš SY18,0018,1918,192016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Rychlov KM18,2116,8518,212016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Otaslavice PV17,9018,2218,222012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Myštěves HK17,9418,2318,232018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Kunovice VS17,6118,2418,242012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nedvězí SY18,2617,0218,262018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Svinov OV18,0218,2718,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Špičky PR17,3218,2818,282018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Krasice PV18,1718,2818,282017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Libňatov TU18,3018,1918,302016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sloup PZ18,3218,0018,322014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Louňovice pod Blaníkem BN17,0018,3318,332017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Pravčice BKM17,5318,3718,372018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Daměnice BBN17,9718,3818,382014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Pravčice KM17,7918,3918,392013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dvorce TA18,4017,4118,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bartovice BOV18,0218,4118,412012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Štítary DO17,7818,4318,432017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Libňatov TU18,1018,4618,462015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Vlachovice ZL17,2918,4818,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  TAG Zahnašovice KM18,5118,3118,512015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Pustkovec OV18,5418,0918,542014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Letohrad - Kunčice UO18,5517,1218,552014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Oprechtice FM18,5816,7418,582014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Radíkov PR18,6017,0818,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Košťálov SM17,4318,6318,632016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Nosice PU18,7518,4018,752014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dvorce TA18,7618,1718,762015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  - Ihriště-18,7818,2618,782017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Spišská Sobota PP18,5718,8018,802016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Nepomuky UO18,8517,4718,852016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Hartmanice SY18,8318,8518,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Malá Skála BJN18,8517,9618,852015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Dolní Libina SU17,7218,8518,852018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Polička ASY18,8118,8618,862016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Bartovice OV18,8918,6018,892014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Turčianske Teplice TR18,9017,0518,902015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Pustkovec OV18,3018,9018,902016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Malá Skála JN18,6018,9218,922012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Malá Skála BJN18,9418,7518,942013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Pravčice KM18,9617,8018,962015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Ždírec nad Doubravou HB17,3618,9718,972012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Hrobice PA18,9817,8118,982015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Nedvězí SY18,6319,0219,022017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Závada OP19,0518,5919,052014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Nosice PU17,8919,0619,062016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Dvorce TA18,3519,1819,182016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Letohrad - Orlice UO19,2017,6219,202015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  - Zavada-18,7819,2119,212017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Dvorce TA19,2318,6419,232012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Radíkov PR19,2316,6619,232015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Košťálov SM16,6619,2319,232018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Bílovice PV18,5019,2519,252018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Slepotice PA19,0219,2919,292015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Krásná Ves MB18,8419,3119,312013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Letohrad - Orlice UO19,3218,1019,322012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Dulov IL18,3619,3219,322018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Černovice BK18,7819,3819,382016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Křížkový Újezdec PH19,3918,0119,392018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Malovice BN19,4019,1519,402018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Holice PA19,4418,8619,442016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Turčianske Teplice TR19,4719,3219,472013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Vitiněves JC19,4817,7319,482014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/10/27 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR-memoriál V.I.Lenina
-
2013/05/04 Široký Důl, hasičské hřiště, Požární útok dle pravidel Okresní ligy Svitavska
-
2013/10/26 Široký Důl, O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Lenina
-
2014/05/03 Široký Důl, O pohár starosty obce
-
2014/10/25 Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014
-
2015/05/09 Široký Důl, Hasičské hřiště, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2015/10/24 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015
-
2016/04/30 Hasičský areál Široký Důl, XVII. ročník soutěže O putovní pohár starosty obce
-
2016/04/30 Hasičské hřiště v Širokém Dole, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2018/05/12 Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/11/24 hřiště Vrbětice, Čertovské Vrbětice 2018
-
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/12/15 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
2018/12/15 Prosetín - fotbalové hřiště, O vánočního kapra - 6. ročník soutěže v PÚ na 2B
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
Kdy Kde Liga