Škodějov 2023 - FNC Škodějov

Liga: FNC
Místo: Škodějov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 10. 06. 2023 21:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 31. 05. 2023 20:00
Konec rezervace: 10. 06. 2023 00:01
Začátek tipování:  10. 06. 2023 20:00
Konec hlasování: 10. 06. 2023 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-skodejov-13266.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešnice SMLukáš Marek
22Desná III JNFNC
33Krásná Ves MBJenda Macoun
44Janův Důl LIJirka Havlík
55Škodějov SMRoman Dolenský
66Březovice MBDaniel Čeleda
77Pěnčín JNMarek Mrkvička
88Doubrava MBMichal Pomezný
99Roprachtice SMFNC
1010Bozkov SMFNC
1111Karlinky LIJaroslav Vobecký
1212Brada - Rybníček JCPavel
1313Sezemice MBOndřej Flanderka
1414Škodějov CHASSASMRoman Dolenský
1515Valdice JCRadek Drobný
1616Hradčany LITomáš Najman
1717Pěnčín Muži (Lbc)LIJakub Hruška
1818Záskalí LIhasici Bezaskovice
1919Jirkov BJNAdam Vít
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Smržovka JNPetra Engelová
25Olešnice SMEliška Marková
36Pěnčín Pěnčín LiLIBarbora Heiningerová
47Slatiny JCKateřina Zumrová
515Krásná Ves MBJenda Macoun
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Škodějov CHASSASMFNC
22Roztoky u Semil SMFNC
33Roprachtice SMFNC
44Bozkov SMFNC
55Desná III JNSDH Desná III
66Brada - Rybníček JCPavel
77Olešnice SMLukáš Marek
88* Brniště -Lenka Rožboudová
99Janův Důl LIJirka Havlík
1010Škodějov SMRoman Dolenský
1111Krásná Ves MBJenda Macoun
1212Sezemice MBOndřej Flanderka
1313Dalešice JNDavid Beránek
1414Březovice MBDaniel Čeleda
1515Hradčany LITomáš Najman
1616Pěnčín ŽenyLIBarbora Heiningerová
1717Hradčany LITomáš Najman
1818Doubrava MBMichal Pomezný
1919Pěnčín Muži (Lbc)LIJakub Hruška
2020Valdice JCRadek Drobný
2121Záskalí LIhasici Bezaskovice


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krásná Ves MB15,6514,8415,652018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Velké Hamry JN15,7315,5215,732018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Krásná Ves MB15,8415,9115,912019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Hradčany LI15,2516,1616,162018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Bechov MB16,1116,2116,212018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Karlinky LI15,4816,2516,252019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Karlinky LI16,3715,5616,372018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Frýdštejn JN16,5315,8616,532018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Janův Důl LI16,5816,0516,582018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Křížkový Újezdec PH16,6416,5816,642019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Křížkový Újezdec PH16,8116,8816,882017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Velké Hamry JN17,1716,4617,172017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Krásná Ves MB16,2517,3617,362017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Jeřmanice LI17,4217,4217,422019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Jeřmanice LI17,4617,1917,462018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Příchovice JN17,3917,5517,552018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Nová Ves LI17,6117,5817,612018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Škodějov SM17,6916,6017,692018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Škodějov SM17,0517,8617,862017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Pěnčín JN17,9116,1117,912018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Bozkov SM17,9817,6317,982017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
22.  Frýdštejn JN18,1916,0718,192017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
23.  Bystřice JC17,2818,3318,332018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
24.  Děčín XXXII-Boletice nad Labem DC18,3718,1918,372018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
25.  Mělník BlataME18,4616,9418,462018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
26.  Pěnčín JN19,0217,8819,022019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
27.  Roprachtice SM19,2618,6419,262019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
28.  Karlinky LI17,3019,6019,602017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
29.  Roprachtice SM19,7219,3619,722018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
30.  Pěnčín JN19,5119,7419,742017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
31.  Krásná Ves BMB17,8719,8319,832019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
32.  Janův Důl LI19,6920,3220,322017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
33.  Těpeře JN21,3920,8621,392019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
34.  Hradčany LI21,5621,1621,562019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
35.  Bozkov SM17,3621,6121,612018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
36.  Příchovice JN22,5821,4722,582017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
37.  Hradčany LI22,8424,2724,272017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
38.  Tanvald ŠumburkJN17,3825,4525,452017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
39.  Bozkov SM17,9225,9925,992019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
40.  Jílové u Držkova JN25,8426,0326,032017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
41.  Odolenovice JN26,2125,1426,212019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
42.  Košťálov SM28,2928,5228,522017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
43.  Kundratice SDH KundratceSM28,5128,9028,902017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
44.  Roprachtice SM19,3629,3929,392017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
45.  Víchová nad Jizerou SM29,6329,6629,662017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
46.  Záskalí LI30,4430,2030,442019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
47.  Nová Ves LI17,2231,5031,502019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
48.  Záskalí LI38,5639,0939,092018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
49.  Škodějov SM44,5843,4244,582019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
50.  Jesenný SM44,8845,3545,352017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
51.  Dolní Sytová SMNPNPNP2017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
52.  Velké Hamry JNNPNPNP2019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
53.  Frýdštejn JNNPNPNP2019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
54.  Doubravička MBNPNPNP2018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
55.  Jeřmanice LINPNPNP2017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
56.  Roudný JNNPNPNP2018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
57.  Příchovice JNNPNPNP2019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
58.  Bystřice JCNPNPNP2019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
59.  Nová Ves LINPNPNP2017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
60.  Odolenovice JNNPNPNP2018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
61.  Chyjice JCNPNPNP2019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
62.  Chyjice JCDSQDSQDSQ2018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM17,9117,4317,912017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Veselá SM17,7718,1818,182019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Jeřmanice LI18,3418,8518,852019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Zlatá Olešnice JN19,1219,2219,222019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Mělník BlataME19,5019,5719,572019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Raspenava LI19,3319,5919,592019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Ploukonice SM20,1620,3420,342019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Bozkov SM20,7619,8320,762018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Bozkov SM22,3222,0222,322019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Břehy MB20,8322,3522,352019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Škodějov SM22,5220,6822,522018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Bozkov SM20,9222,5822,582017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Břehy MB21,7922,5822,582018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Zlatá Olešnice JN19,3123,6123,612018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Dalešice JN23,1323,7823,782019/05/18 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Jeřmanice LI23,4923,8423,842017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Zlatá Olešnice JN24,9525,0425,042017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Raspenava LI22,4625,6925,692018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Děčín XXXII-Boletice nad Labem DC19,1726,4126,412018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Karlinky LI26,5527,6127,612017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Kundratice SM31,7132,6232,622017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
22.  Karlinky LI36,1537,4737,472018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
23.  Mělník BlataME51,2351,5151,512018/05/19 Útok,nástřik 2xB úzké
24.  Příchovice JN51,1652,0252,022017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
25.  Veselá SMNPNPNP2017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
26.  Křížkový Újezdec PHNPNPNP2017/05/20 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/05/20 Škodějov, FNC Škodějov
FNC
2018/05/19 Škodějov, FNC Škodějov
FNC
2019/05/18 Škodějov, Škodějov
FNC
2022/05/21 Škodějov, FNC Škodějov
FNC
2023/06/10 Škodějov, FNC Škodějov
FNC
2024/06/22 Škodějov, 5.kolo PKL - Škodějov 2024
PKL
Kdy Kde Liga


Soutěže