Skrochovice 2013 - 14. kolo MSP

Liga: -
Místo: Skrochovice
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 14. 09. 2013 14:00
Kontakt:   Petr Gattner
Telefon:  605763361

Začátek rezervace: 09. 09. 2013 20:00
Konec rezervace: 14. 09. 2013 14:00
Začátek tipování:  09. 09. 2013 20:00
Konec hlasování: 13. 09. 2013 00:00
Zadal: Mišelka Volná

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

SDH Skrochovice Vás zve na 14. závěrečné kolo 11. ročníku Moravskoslezského poháru v PÚ 2013

Kdy: 14.9. 2013
Prezentace: 13:00 – 13:45 hodin
Začátek soutěže: 14:00 hodin
Kde: hřiště Skrochovice
Kategorie: Muži 3B, Ženy 2B
Trať: travnatá, náběh zámková dlažba
Startovné: 200Kč
Ceny:
MUŽI
1. místo - pohár + věcná cena + 1500,-
2. místo - pohár + věcná cena + 800,-
3. místo - pohár + věcná cena + 500,-
4. místo - věcná cena + 300,-
5. místo - věcná cena + 200,-
6. místo - věcná cena + 100,-
7. místo - věcná cena + 100,-

ŽENY
1. místo - pohár + věcná cena + 500,-
2. místo - pohár + věcná cena + 300,-
3. místo - pohár + věcná cena + 200,-

Celý průběh soutěže se bude řídit platnými pravidly požárního sportu a dle pravidel MSP pro rok 2013! (www.mspohar.cz)
Soutěž je na vlastní nebezpečí.

Občerstvení zajištěno
Těšíme se na Vaši účast!!!

Od 20:00 proběhne AFTERPARTY přímo v areálu soutěže!
Hraje DJ Thomase.
Přijďte se s námi pobavit a zakončit sezónu 2013.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-skrochovice-2013-09-14-4280.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Chlebičov OPMišelka Volná
23Pustkovec AOVTomáš Kadula
34Oldřišov OPVít Ciminga
45Vávrovice OPMichaela Trojanová
56Skrochovice OPMišelka Volná
67Pustkovec BOVTomáš Kadula
78Jeseník JEPavel Lučan
89Vrbka OPTomáš Stoček
910Milostovice OPJaromír Volný
1011Hněvošice OPMišelka Volná
1112Služovice OPDušan Baránek
1213Kravaře BOPMichael Suffner
1314Liptaň mužiBRJan Čech
1415Ostrava JIH MužiOVPavel Kůrka
1516Vrbno pod Pradědem MužiBRJosef Lazur
1617Bolatice OPStanislav Pašek
1718Janovice mužiBRpetr boxan
1840Neplachovice OPJiří Čech
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svoboda OPMišelka Volná
23Vávrovice OPMichaela Trojanová
34Strahovice OPLenka
45Vrbno pod Pradědem ženyBRJosef Lazur
515Skrochovice OPMišelka Volná


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Služovice OP16,6816,7216,722018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Velké Hoštice OP16,1516,8316,832018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Prchalov BNJ16,9716,7716,972018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jamnice OP17,0916,7617,092018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Prchalov ANJ17,0917,1717,172018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Služovice OP17,6017,6617,662016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Komárov OP17,6817,2617,682018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hněvošice OP17,9017,1117,902018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Svoboda OP18,0318,0418,042018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jamnice OP17,5518,2518,252016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chlebičov OP18,3718,0618,372016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kozmice OP17,8218,3718,372018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Sádek OP18,3917,8018,392018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Milostovice OP18,4617,5518,462018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chlebičov OP18,1818,5518,552018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Milostovice OP18,7418,2818,742016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bolatice OP19,0118,8019,012018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Vávrovice OP19,1418,8819,142016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kravaře OP18,1519,2719,272016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Neplachovice OP19,6116,7519,612016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bolatice OP17,5519,7419,742016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Starý Jičín NJ20,0219,7520,022018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Štěpánkovice OP20,1420,1420,142018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Luboměř NJ17,9620,2220,222016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hněvošice OP17,2420,4720,472016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Komárovice VS19,2221,6121,612016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Kozmice TA18,6822,6022,602016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Svoboda OP16,9622,8122,812016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Oldřišov OP17,5527,8427,842016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Sádek OPNP18,00NP2016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Velké Hoštice OP16,17NPNP2016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Jeseník JENP19,45NP2016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Skrochovice OPNP20,29NP2016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Prchalov NJNP16,19NP2016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/14 Skrochovice, 14. kolo MSP
-
2014/09/13 SKROCHOVICE, 14. kolo MSP v PÚ
-
2015/09/06 hřiště Skrochovice, 15. závěrečné kolo 13. ročníku MSP v PÚ 2015
-
2016/08/14 Skrochovice, MSP Skrochovice 2016 POZOR ZAČÁTEK V 10:00!!!
-
2016/08/14 Skrochovice, 12. kolo MSP
MSP
2018/07/14 Skrochovice, 6. kolo MSP
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 5. kolo NHHL Bohuslavice
-
2019/07/19 Vidče u hasičárny, Noční soutěž,Videčská vlna,2B,startovné 150kč
-
2019/07/20 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B
-
2019/07/20 Malé Hoštice, hřiště, 5.kolo Moravskoslezského poháru, 3B muži, 2B ženy
-
2019/07/20 Cvičiště Kojatín, IX. ročník Nočních závodů
-
2019/07/20 Medlov, hasičský areál, X. ročník noční soutěže - Memoriál Libora Válka
-
2019/07/20 Čelechovice na Hané NOČNÍ, 5.ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
2019/07/21 Svésedlice, O putovní poháry starostky SDH Svésedlice
-
2019/07/21 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2019/07/21 areál SDH Služovice, O putovní pohár starosty obce+MSP,muži 3B,ženy 2B
-
2019/07/26 Milevsko rybník Pytlák, Noční soutěž " O pohár Jihočeských týdeníků"
-
2019/07/26 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2019/07/27 Robčice, Plzeň-jih, 1. Ročník o pohár SDH
-
2019/07/27 Hustopeče nad Bečvou - hřiště, O pohár SDH Hustopeče nad Bečvou
-
2019/07/27 Francova Lhota, 2B (SMHL)
-
2019/07/27 Křepice, fotbalové hřiště, Noční soutěž o putovní pohár starosty obce
-
2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce
-
2019/07/28 Lužná - hřiště TJ Sokol, 54. ročník "O zlatou přilbu Luženských kotárů"
-
2019/08/01 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/08/03 Slavětín, Hasičský areál, XVI.ročník pohárové soutěže, 2B
-
2019/08/03 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2019/08/03 Hřistě Kostelany, O pohár Starosty obce Kostelany
-
2019/08/03 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru
-
2019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,,
-
2019/08/10 Fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2019/08/10 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN)
-
2019/08/10 Hřiště TJ Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží Ps 8 na 2B
-
2019/08/10 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2019/08/11 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - 7. kolo NHHL 2019
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/17 Lom fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Lom
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, Memoriál Františka Bočka
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/13 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga