Slavošovice 2016 - Noční ps 8 2B široké

Liga: -
Místo: Slavošovice
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 23. 07. 2016 20:00
Kontakt:   Zdenek Koukal
Telefon:  721155330

Začátek rezervace: 12. 06. 2016 20:00
Konec rezervace: 23. 07. 2016 20:00
Začátek tipování:  12. 06. 2016 20:00
Konec hlasování: 23. 07. 2016 00:00
Zadal: vit koukal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Možnost zapujčeni  ps 8 a jednoho  člověka

 

Poznamka  Ženy beží jako první  Muži až večer  


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-slavosovice-6278.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Slavošovice CBvit koukal
22Ledenice CBvit koukal
33Libín CBvit koukal
44Spolí CBvit koukal
55Zaliny CBvit koukal
66Dubičné CBJaroslav Klečka ml.
77Roseč JHJan Šachl
88Nedabyle CBvit koukal
99Zvíkov CBvit koukal
1010Knínice JILukáš Novák
1111Žár CBvit koukal
1212Třebeč CBvit koukal
1313Olešnice ACBvit koukal
1414Dolní Stropnice CBvit koukal
1515Domanín JHvit koukal
1616Zaliny BCBvit koukal
1717Branná JHFrantišek Bílek
1818Olešnice BCBvit koukal
1919Dubičné BCBJaroslav Klečka ml.
2024Ledenice dorostCBvit koukal
2129Chotýčany CBvit koukal
2231Pištín CBvit koukal
2332Bavorovice CBJaroslav Klečka ml.
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Třebeč CBvit koukal
22Dubičné BCBvit koukal
33Ledenice CBvit koukal
44Strážkovice CBvit koukal
55Zvíkov CBvit koukal
66Žár CBvit koukal
77Zborov CBvit koukal
88Libín CBvit koukal
99Dolní Stropnice CBvit koukal
1010Domanín JHvit koukal
1111Dubičné CCBJaroslav Klečka ml.


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA15,1115,1615,162017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Slavošovice CB15,4315,6615,662017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Markvarec JH15,3215,6615,662017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Markvarec JH15,2815,8915,892016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Cizkrajov JH15,5316,0516,052016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Slavošovice CB15,1216,2116,212016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mníšek JH16,8016,8816,882017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mníšek JH16,1317,5717,572016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Cizkrajov JH17,6417,4517,642017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Stříbřec JH17,6817,2517,682017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zvíkov CB17,7317,4117,732017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Halámky JH18,6518,5818,652017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Stříbřec BJH18,2919,1119,112016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chlum u Třeboně JH19,2019,7019,702016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lásenice JH19,7320,2620,262016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Třebeč CB18,9120,5420,542017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Stříbřec JH21,2221,4321,432016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hamr JH20,2021,6721,672016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ledenice CB22,1622,8622,862016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Halámky JH22,4023,0923,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lásenice JH29,4729,5929,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ledenice CB34,5334,5334,532017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Polště JHNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chlum u Třeboně JHNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Třebeč CBNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chotěmice TANPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lásenice JH19,2220,6220,622017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lásenice JH20,9421,1021,102016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Staňkov JH20,8521,2521,252016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Staňkov JH20,6321,5921,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rapšach JH21,4021,9821,982017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lomnice nad Lužnicí JH20,5622,2622,262016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Borovany CB20,6022,9622,962017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Třebeč CB23,3623,5123,512016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Stříbřec JH24,2522,3124,252017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Třebeč CB23,5224,3124,312017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rapšach JH23,4624,8824,882016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lomnice nad Lužnicí JH20,0727,1427,142017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Suchdol nad Lužnicí JH24,2928,7528,752016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chlum u Třeboně JH20,3232,2932,292016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Novosedly nad Nežárkou JH32,3432,7732,772016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chlum u Třeboně JHNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/09/19 Slavošovice, PS 8 PS 12 2B široké
-
2016/06/11 Slavošovice, Soutěž v požárním ůtoku - PS 8 a PS 12 2B. Široké
-
2016/07/23 Slavošovice, Noční ps 8 2B široké
-
2016/09/17 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
2017/07/22 Slavošovice, Noční PS 8 2B široké
-
2017/09/16 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga