Slavošovice 2015 - PS 8 PS 12 2B široké

Liga: -
Místo: Slavošovice
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 19. 09. 2015 13:00
Kontakt:   Zdenek Koukal
Telefon:  721155330

Začátek rezervace: 25. 07. 2015 13:00
Konec rezervace: 19. 09. 2015 13:00
Začátek tipování:  25. 07. 2015 20:00
Konec hlasování: 05. 09. 2015 00:00
Zadal: vit koukal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-slavosovice-6279.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Slavošovice CBvit koukal
22Slavošovice KTvit koukal
33Třebeč CBvit koukal
44Nedabyle CBvit koukal
55Zvíkov CBLukáš Fiktus
66Libín CBvit koukal
77Nedabyle BCBvit koukal
88Ledenice CBMatouš Janovský
99Vrcov CBvit koukal
1011Dubičné CBvit koukal
1112Markvarec JHmartin pecha
1213Dobrá Voda u Českých Budějovic CBStanislav Augustin
1316Valtínov JHJosef Bártů
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nedabyle CBvit koukal
22Zvíkov CBLukáš Fiktus
33Vrcov CBvit koukal
44Dobrá Voda u Českých Budějovic CBStanislav Augustin
59Třebeč CBvit koukal


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA15,1115,1615,162017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Markvarec JH15,3215,6615,662017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Slavošovice CB15,4315,6615,662017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Markvarec JH15,2815,8915,892016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Cizkrajov JH15,5316,0516,052016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Slavošovice CB15,1216,2116,212016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mníšek JH16,8016,8816,882017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mníšek JH16,1317,5717,572016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Cizkrajov JH17,6417,4517,642017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Stříbřec JH17,6817,2517,682017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zvíkov CB17,7317,4117,732017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Halámky JH18,6518,5818,652017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Stříbřec BJH18,2919,1119,112016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chlum u Třeboně JH19,2019,7019,702016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lásenice JH19,7320,2620,262016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Třebeč CB18,9120,5420,542017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Stříbřec JH21,2221,4321,432016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hamr JH20,2021,6721,672016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ledenice CB22,1622,8622,862016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Halámky JH22,4023,0923,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lásenice JH29,4729,5929,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ledenice CB34,5334,5334,532017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Třebeč CBNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chotěmice TANPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Polště JHNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chlum u Třeboně JHNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lásenice JH19,2220,6220,622017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lásenice JH20,9421,1021,102016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Staňkov JH20,8521,2521,252016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Staňkov JH20,6321,5921,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rapšach JH21,4021,9821,982017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lomnice nad Lužnicí JH20,5622,2622,262016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Borovany CB20,6022,9622,962017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Třebeč CB23,3623,5123,512016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Stříbřec JH24,2522,3124,252017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Třebeč CB23,5224,3124,312017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rapšach JH23,4624,8824,882016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lomnice nad Lužnicí JH20,0727,1427,142017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Suchdol nad Lužnicí JH24,2928,7528,752016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chlum u Třeboně JH20,3232,2932,292016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Novosedly nad Nežárkou JH32,3432,7732,772016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chlum u Třeboně JHNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/09/19 Slavošovice, PS 8 PS 12 2B široké
-
2016/06/11 Slavošovice, Soutěž v požárním ůtoku - PS 8 a PS 12 2B. Široké
-
2016/07/23 Slavošovice, Noční ps 8 2B široké
-
2016/09/17 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
2017/07/22 Slavošovice, Noční PS 8 2B široké
-
2017/09/16 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/10/19 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu
-
2019/10/20 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/10/27 Zdislavice - náves, PÚ 1+4, člun, překážky, sání z požární nádrže
-
2019/11/09 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2019/11/16 Pohořelice, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
Kdy Kde Liga