Slavošovice 2017 - Noční PS 8 2B široké

Liga: -
Místo: Slavošovice
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 22. 07. 2017 20:00
Kontakt:   Zdenek Koukal
Telefon:  774 828 293

Začátek rezervace: 13. 07. 2017 18:00
Konec rezervace: 22. 07. 2017 18:00
Začátek tipování:  13. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 21. 07. 2017 00:00
Zadal: Ondřej Steinhäusl

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/slavosovice

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Možnost zapůjčení PS 8 a jednoho člověka.

Ženy poběží jako první.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-slavosovice-9004.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Slavošovice CBOndřej Steinhäusl
22Šalmanovice CBOndřej Steinhäusl
33Třebeč CBOndřej Steinhäusl
44Strážkovice CBRichard Řehout
55Dubičné CBRichard Řehout
66Libín CBKuba Kohoutek
77Nové Hrady CBKuba Kohoutek
88Olešník CBvlada
99Nedabyle ACBOndřej Steinhäusl
1010Vrcov CBvit koukal
1111Ledenice CBOndřej Steinhäusl
1212Dolní Stropnice CBOndřej Steinhäusl
1313Chotýčany CBOndřej Steinhäusl
1414* Mileťín-Kuba Kohoutek
1515Žár CBKuba Kohoutek
1616Ledenice ZOOCBPetr Nebáznivý
1717Zliv ACBJan Dvořák
1818Hluboká u Borovan CBTomáš Heinzl
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Stropnice CBOndřej Steinhäusl
22Třebeč Ženy, ACBOndřej Steinhäusl
33Nové Hrady CBKuba Kohoutek
44Strážkovice CBRichard Řehout
55Třebeč Ženy, BCBOndřej Steinhäusl
66Hrdějovice CBSilvie Gërvalla
77Ledenice CBOndřej Steinhäusl
88* Mileťín-Kuba Kohoutek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA15,1115,1615,162017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Markvarec JH15,3215,6615,662017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Slavošovice CB15,4315,6615,662017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Markvarec JH15,2815,8915,892016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Cizkrajov JH15,5316,0516,052016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Slavošovice CB15,1216,2116,212016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mníšek JH16,8016,8816,882017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mníšek JH16,1317,5717,572016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Cizkrajov JH17,6417,4517,642017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Stříbřec JH17,6817,2517,682017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zvíkov CB17,7317,4117,732017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Halámky JH18,6518,5818,652017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Stříbřec BJH18,2919,1119,112016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chlum u Třeboně JH19,2019,7019,702016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lásenice JH19,7320,2620,262016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Třebeč CB18,9120,5420,542017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Stříbřec JH21,2221,4321,432016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hamr JH20,2021,6721,672016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ledenice CB22,1622,8622,862016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Halámky JH22,4023,0923,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lásenice JH29,4729,5929,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ledenice CB34,5334,5334,532017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Třebeč CBNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chotěmice TANPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Polště JHNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chlum u Třeboně JHNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lásenice JH19,2220,6220,622017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lásenice JH20,9421,1021,102016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Staňkov JH20,8521,2521,252016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Staňkov JH20,6321,5921,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rapšach JH21,4021,9821,982017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lomnice nad Lužnicí JH20,5622,2622,262016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Borovany CB20,6022,9622,962017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Třebeč CB23,3623,5123,512016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Stříbřec JH24,2522,3124,252017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Třebeč CB23,5224,3124,312017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rapšach JH23,4624,8824,882016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lomnice nad Lužnicí JH20,0727,1427,142017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Suchdol nad Lužnicí JH24,2928,7528,752016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chlum u Třeboně JH20,3232,2932,292016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Novosedly nad Nežárkou JH32,3432,7732,772016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chlum u Třeboně JHNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/09/19 Slavošovice, PS 8 PS 12 2B široké
-
2016/06/11 Slavošovice, Soutěž v požárním ůtoku - PS 8 a PS 12 2B. Široké
-
2016/07/23 Slavošovice, Noční ps 8 2B široké
-
2016/09/17 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
2017/07/22 Slavošovice, Noční PS 8 2B široké
-
2017/09/16 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/27 Němčice n/H Fotbalové hřiště, HANÁCKÝ POHÁR
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/27 Medlov u Požární Nádrže, Pohár Starosty Obce Zborovice 2B
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/04/28 Hasičský areál Na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice
-
2019/05/01 Trnava u Zlína, O pohár pivovaru Vraník
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/04 Kamenice, Memoriál dr. Arnošta Káby
-
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/05/04 Hukovice-Hřiště za hasičárnou, VI. noční soutěže v PÚ, O pohár obce Bartošovice
-
2019/05/04 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov
-
2019/05/05 Vladislav cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2019/05/05 hřiště TJ Sokol Závada, O putovní pohár starosty SDH
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 Hasičský areál Častohostice, O POHÁR STAROSTKY OBCE ČASOHOSTICE
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže "O putovní pohár starosty obce"
-
2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného
-
2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , požární útok 2B
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , soutěž mladých hasičů
-
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga