Sloup, JZD 2013 - VI. Noční útočení v JZD

Liga: -
Místo: Sloup
Okres: Praha-západ
Kraj: Středočeský
Kdy: 11. 05. 2013 20:00
Kontakt:   Michal Zrno
Telefon:  604 173 028

Začátek rezervace: 11. 05. 2013 20:00
Konec rezervace: 11. 05. 2013 20:00
Začátek tipování:  11. 05. 2013 20:00
Konec hlasování: 11. 05. 2013 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhsloup.cz/

Poznámka pořadatele

Pořadatel: SDH Sloup

Termín konání: sobota 11. května 2013

Místo konání: Sloup u Davle, areál bývalého JZD (okres Praha-západ)

Časový harmonogram: 20:00 – 21:00 prezentace družstev

21:15 nástup družstev

cca. 21:30 začátek soutěže - dle tmy

Startovné: 200,00 Kč za soutěžní družstvo, omezený počet družstev na 35

Kategorie: - PS do 1200ccm, muži, ženy, smíšená družstva dohromady

- PS nad 1200ccm, muži a ženy zvlášť

Soutěžní disciplína: požární útok na 2B dle pravidel požárního sportu, dva pokusy – lepší se počítá, přetlakový ventil na vyžádání – bez jeho použití soutěží družstvo na vlastní nebezpečí, sklopné terče s elektronickou časomírou, povrch asfaltový, 2 základny, čas na přípravu 4 minuty

Novinka oproti minulým ročníkům: v kategorii PS nad 1200ccm je možné použít hadice "C" min. šířka 65 mm, hadice "B" min. šířka 100 mm, osvětlená celá soutěžní dráha

Po celou dobu soutěže zajištěna hudba a občerstvení

Kontaktní osoby: Michal Zrno, email: michal.zrno@seznam.cz, tel. 604 173 028 a David Liška, email: starosta@sdhsloup.cz, tel. 728 505 599


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sloup-2013-05-11-3837.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Líchovy PanthersPB15,4615,3215,462013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nalžovice PB15,7415,9915,992013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Namnice PB16,3315,8916,332013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Křížkový Újezdec sport (2. pokus)PH15,9916,3716,372018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Starý Rožmitál PB16,2116,5316,532013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sloup PZ16,2916,5516,552013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Buková PB16,7216,2916,722013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Radíč PB16,5617,0017,002013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radětice PB15,8817,0917,092013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sloup PZ16,1417,1217,122015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Veselá SM16,3717,1517,152015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Štítary DO16,8917,3017,302015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Tomice BN16,8017,4017,402013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Štítary sport (2. pokus)DO17,5415,6217,542018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sloup sport (2. pokus)PZ16,9017,8617,862018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bukovina, Turnov SM17,9317,5417,932015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zalužany PB16,9417,9917,992013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Krásná Ves MB16,8618,0618,062015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Ves u Bakova MB18,1317,9818,132015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Starosedlský Hrádek PB18,2118,4918,492015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Karlinky LI17,2118,7818,782015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hradčany LI17,2419,0319,032015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sedmpány BN19,2417,3519,242015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nová Ves LI19,2618,9019,262015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Křížkový Újezdec PH18,1219,3119,312015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Křížkový Újezdec sportPH19,3919,0219,392018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Suchodol sport (2. pokus)PB18,4019,7619,762018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Daměnice BN16,1320,0720,072015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chotilsko PB20,5720,6020,602013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Rosovice PB20,8720,1120,872013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Velké Hamry JN21,0620,4121,062015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Oprechtice sportDO21,7020,5721,702018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Libiš BME22,4522,4222,452015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dolní Břežany PS12 (2. pokus)PZ22,7723,0823,082018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Křížkový Újezdec PS12PH22,8623,6023,602018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Luka pod Medníkem PS12PZ24,1623,9324,162018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Čisovice PS12PZ25,2924,6125,292018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Křečovice BN24,2325,3025,302015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Pikovice PS12 (2. pokus)PZ25,4523,8425,452018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bratřínov PZ24,7925,5125,512013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Křížkový Újezdec PS12 (2. pokus)PH25,0625,8325,832018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Ořech PZ22,6226,3326,332015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Vranovice PB16,6327,9427,942015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Mělník CHloumekME34,1634,9434,942015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Sedlčany PB28,3535,8635,862013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Pikovice PS12PZ33,0636,9936,992018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Odolenovice JN37,2738,3638,362015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sloup sportPZ20,4738,7938,792018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Hvozdnice PS12 smíšený (2. pokus)PZ40,5837,9040,582018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Luka pod Medníkem PS12 (2. pokus)PZ39,0643,1743,172018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Čisovice PS12 (2. pokus)PZ44,0543,3344,052018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Davle sportPZ47,1034,6447,102018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Libiš AME51,6346,8351,632015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Želízy ME52,0454,8654,862015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Hvozdnice PS12 smíšenýPZ55,0259,8459,842018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Sedlčany PBNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Štítary sportDO--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Jesenice PBNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Oprechtice sport (2. pokus)DO--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Jílové u Držkova JNNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Suchodol PBNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Suchodol sportPB--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Malá Skála JNNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Dolní Břežany PS12PZ--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBNP17,47NP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Zahorčice sportST--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Davle sport (2. pokus)PZ--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Mračnice DO25,8918,42NP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Jeřmanice ZHTLI16,3217,42NP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sloup sportPZ18,3718,5118,512018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chotilsko PB18,9118,4118,912013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Radětice PB19,4619,8019,802013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Malá Skála BéčkoJN19,7819,8719,872015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Sloup PZ20,0620,1120,112013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zahořany sportPZ19,0520,3620,362018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Petrovice PB20,6120,6520,652013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jeřmanice LI20,3021,2121,212015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB22,2922,3922,392015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lužná RA22,1923,4623,462015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Křížkový Újezdec sportPH22,1323,8923,892018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bratřínov PZ23,6224,6224,622013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Daměnice BN19,9024,8524,852015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Křížkový Újezdec PS12PH25,1625,3325,332018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Křížkový Újezdec sport (2. pokus)PH26,1425,2326,142018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Karlinky LI25,8827,1227,122015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Tomice BN26,3527,1727,172013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mělník CHloumekME23,7227,9927,992015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Libiš ME29,6628,7029,662015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Skalice PB29,5130,2230,222015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Čisovice PS12PZ30,5227,0030,522018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bratřínov PZ30,3931,3131,312015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Luka pod Medníkem PS12 (2. pokus)PZ31,0631,7631,762018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Čisovice PS12 (2. pokus)PZ31,9231,4131,922018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Luka pod Medníkem PS12PZ32,1433,1433,142018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Křížkový Újezdec PS12 (2. pokus)PH23,4236,3336,332018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zahořany sport (2. pokus)PZ37,7939,4139,412018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malé Přílepy ModréBE42,7744,5544,552013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Davle sportPZ49,0348,2449,032018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Líchovy PB57,7458,2458,242013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Davle sport (2. pokus)PZ97,6999,7699,762018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Sloup PZ30,61NPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Zalužany PBNP21,35NP2013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Jankov BN32,4335,10NP2013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Křížkový Újezdec PHNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/11 Sloup, JZD, VI. Noční útočení v JZD
-
2013/05/26 Bojanovice, Pohár SDH Sloup
BL
2013/09/08 Sloup u Davle, hřiště, IX. ročník Memoriálu Jaroslava Zajíčka
-
2014/05/17 VII. Noční útočení v JZD, VII. Noční útočení v JZD
-
2015/05/16 Sloup, FNC Sloup
FNC
2016/05/14 Sloup, FNC Sloup
FNC
2017/05/13 Sloup, Noční útočení v JZD
-
2018/05/12 Sloup (noční), Noční útočení v JZD
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/07 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
Kdy Kde Liga