VII. Noční útočení v JZD 2014 - VII. Noční útočení v JZD

Liga: -
Místo: Sloup
Okres: Praha-západ
Kraj: Středočeský
Kdy: 17. 05. 2014 20:00
Kontakt:   SDH Sloup
Telefon: 

Začátek rezervace: 17. 05. 2014 20:00
Konec rezervace: 17. 05. 2014 20:00
Začátek tipování:  17. 05. 2014 20:00
Konec hlasování: 17. 05. 2014 00:00
Zadal: Tomáš Fiala

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhsloup.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

VII. Noční útočení v JZD

Pořadatel: SDH Sloup

Termín konání: sobota 17.05.2014

Místo konání: Sloup u Davle, areál bývalého JZD (okres Praha-západ)

Časový harmonogram
:
20:00 – 21:00 prezentace družstev
21:15 nástup družstev
cca. 21:30 začátek soutěže - dle tmy

Startovné:
200,00 Kč za soutěžní družstvo, omezený počet družstev na 35 (dle času přihlášení)

Kategorie:
- PS do 1200ccm (muži, ženy, dorostenci, dorostenky, smíšená družstva – všichni dohromady)
- PS nad 1200ccm (muži + dorostenci, ženy + dorostenky - obě kategorie zvlášť)

Soutěžní disciplína:
- požární útok na 2B dle platné Směrnice hasičských sportovních soutěží SH ČMS
- v kategorii PS nad 1200ccm je možné použít hadice "C" min. šířka 65 mm, hadice "B" min. šířka 100 mm
- přetlakový ventil na vyžádání
- čas na přípravu 4 minuty
- dva pokusy – lepší se počítá
- sklopné terče s elektronickou časomírou
- osvětlená celá soutěžní dráha
- 2 osvětlené základny

Po celou dobu soutěže zajištěna hudba a občerstvení

Kontaktní osoby:
Michal Zrno, email: michal.zrno@seznam.cz, tel. 604 173 028
David Liška, email: starosta@sdhsloup.cz, tel. 728 505 599

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sloup-2014-05-17-5150.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Maršovice JN15,3615,9115,912016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Sloup PZ16,221,5216,222016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Vranovice PekloPB15,1216,3216,322016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Krásná Ves MB16,321,6116,322016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Smidary HK15,0116,4916,492016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Tatobity SM17,8618,0318,032016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Sedlčany PB16,7618,2718,272016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Jílové u Držkova JN17,5118,5218,522016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Jesenice PB18,4418,5618,562016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Křížkový Újezdec PH1,6818,6118,612016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Úmyslovice NB18,1918,6718,672016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Hradčany LI17,0419,0119,012016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Mělník BlataME19,3819,4119,412016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Pěnčín JN18,5919,6819,682016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Chářovice BN20,5320,6420,642016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Lužná RA21,0620,3721,062016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Velké Hamry JN22,6622,2522,662016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Osnice PZ25,3826,6726,672016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Jeřmanice ZHTLI23,7226,9726,972016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Janův Důl LI20,3127,8427,842016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Příchovice JN18,7329,1629,162016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
22.  Košťálov SM28,2729,2829,282016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
23.  Nová Ves LI29,8429,7729,842016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
24.  Jeřmanice BlataLI19,3131,9831,982016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
25.  Odolenovice JN39,2740,4840,482016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
26.  Pikovice PZ40,8942,6542,652016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
27.  Záskalí LI53,3352,1353,332016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
28.  Karlinky LI--NP2016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
29.  Štítary DO--NP2016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
30.  Zahořany BN--NP2016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sloup PZ18,5718,3218,572016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Smidary HK19,8920,2420,242016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Košťálov SM20,2820,2820,282016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Lužná RA20,9222,0822,082016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Zahořany BN21,1423,4223,422016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Jeřmanice LI23,6222,1323,622016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Bratřínov PZ23,0827,6627,662016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Těpeře JN41,624,1441,622016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  - Karlinky , Liberec XVIII-48,2551,2151,212016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Křížkový Újezdec PH--NP2016/05/14 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/11 Sloup, JZD, VI. Noční útočení v JZD
-
2013/05/26 Bojanovice, Pohár SDH Sloup
BL
2013/09/08 Sloup u Davle, hřiště, IX. ročník Memoriálu Jaroslava Zajíčka
-
2014/05/17 VII. Noční útočení v JZD, VII. Noční útočení v JZD
-
2015/05/16 Sloup, FNC Sloup
FNC
2016/05/14 Sloup, FNC Sloup
FNC
2017/05/13 Sloup, Noční útočení v JZD
-
2018/05/12 Sloup (noční), Noční útočení v JZD
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga