Sloup 2015 - FNC Sloup

Liga: FNC
Místo: Sloup
Okres: Praha-západ
Kraj: Středočeský
Kdy: 16. 05. 2015 21:30
Kontakt:   Tomáš Fiala
Telefon:  731 634 719

Začátek rezervace: 06. 05. 2015 20:00
Konec rezervace: 16. 05. 2015 00:00
Začátek tipování:  16. 05. 2015 20:00
Konec hlasování: 16. 05. 2015 00:00
Zadal: vit koukal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

FNC Sloup

8. ročník Nočního útočení v JZD

 Přihláška:  Prihlaska.pdf

Místo: Sloup (u Davle), areál bývalého JZD

Start: asfalt

Příběh: asfalt, mírné převýšení

Základna: asfalt

Dráha dopředu: asfalt, rovina

Prezentace od: 19:00

Nástup: 21:15

Start 1. družstva: 21:30

Časomíra: SDH Jeřmanice

 

Sponzoři Soutěže:

Městys Davle

PRISVICH, s.r.o.

AUTO DUFEK, s.r.o.

S.A.F. Praha, s.r.o.

truhlářství Heral

 

Rekordy soutěže:

Muži: - 15:47 (SDH Sloup, 2013)

Ženy: - 19:66 (SDH Daměnice A, 2014)

PS-12: - 23:82 (SDH Bratřínov, 2014)

 

Kontakt:

Tomáš Fiala

tel.: 731 634 719

email: tomassfiala@gmail.com

 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sloup-6047.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Sloup MužiPZJan Kühnel
22Krásná Ves MužiMBJan Macoun
33Jeřmanice MužiLIJan Kühnel
44Želízy MEjan bogi
55Odolenovice mužiJNSDH Odolenovice
66Janov nad Nisou PS-12JNJan Sajewicz
77Malá Skála JNRadek Havelka
88Jílové u Držkova JNPetr Kopal
99Jeřmanice PS-12LIJan Kühnel
1010Krásná Ves PS-12MBJan Macoun
1111Odolenovice muži ps - 12JNSDH Odolenovice
1212Dalešice PS12JNDavid Beránek
1313Bukovina, Turnov  SMJan Sajewicz
1414Karlinky LIJan Kühnel
1515Janův Důl LIHonza Mašek
1616Sedlejovice muzi ps12LIMatěj Drešer
1717Hradčany LIJan Kühnel
1818Řevnice PS-12 mužiPZTomáš Fiala
1919Janův Důl PS-12LIHonza Mašek
2020Maršovice MužiJNKarel Bukvic
2121Ořech PZTomáš Fiala
2222Štítary MužiDOPetr Lešek
2323Velké Hamry muži JNZdeněk Nauč
2424Karlinky PS-12LIJan Kühnel
2525Starosedlský Hrádek MužiPBABC DEF
2626Hradčany PS-12LIJan Kühnel
2727Křížkový Újezdec PS 12PHKarel K
2828Velké Hamry muži ps 12JNZdeněk Nauč
2929Sedlčany mužiPBTomáš Fiala
3030Mračnice DomažliceDOVIKTOR Bosak
3131Veselá SMJaroslav Novotný
3232Nová Ves u Bakova MužiMBMichal Rejzek
3333Křížkový Újezdec PHKarel K
3434Davle PS12, mužiPZTomáš Fiala
3535Bratřínov PS-12 ženyPZJan Kühnel
3636Nová Ves u Bakova Muži - PS12MBMichal Rejzek
3737Roudný mužiJNJan Kühnel
3838Jesenice muziPBMichal
3939Nové Strašecí muži - PS12RAHonza Veselý
4040Veselá PS-12SMJaroslav Novotný
4141Roudný PS-12JNJan Kühnel
4242Mělník Chloumek mužiMEPavel Veselý
4343Křečovice PS12 mužiBNTomáš Fiala
4444Bratřínov PS12 mužiPZTomáš Fiala
4545ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBMartina Hrušková
4646Libiš A, mužiMETomáš Fiala
4747Daměnice RCTBNSDHDaměnice Daměnice
4848Lhota PS12 mužiPZTomáš Fiala
4949Křečovice MužiBNTomáš Fiala
5050ŠKODA AUTO Mladá Boleslav PS-12MBMartina Hrušková
5151Nová Ves LILukáš Pokorný
5252Libiš PS12 ženyMETomáš Fiala
5353Čisovice PS12 mužiPZTomáš Fiala
5454Nová Ves PS 12LILukáš Pokorný
5555Mělník Chloumek, PS12 ženyMETomáš Fiala
5656Libiš B, PS12 mužiMETomáš Fiala
5757Hostivice PS12PZTomáš Fiala
5858Sedmpány BNVladislav Filip
5959Mělník Chloumek, PS12 mužiMETomáš Fiala
6060Libiš A, PS12 mužiMETomáš Fiala
6161Roztoky u Semil PS12, mužiSMVeronika Farská
6262Osnice ps12,mužiPZmirek kunik
6363Malá Hraštice PS12PBTomáš Fiala
6464Libiš B, mužiMETomáš Fiala
6565Suchodol PBTomáš Fiala
6666Kozojedy PS12JCTomáš Fiala
6767Sedlčany PS12PBTomáš Fiala
6868Želízy mělník PS12MEjan bogi
6969Všetaty PS12RAMartin Nedvěd
7070Vranovice Peklo, mužiPBStanislav Strnad
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sloup PZJan Kühnel
22Bratřínov PZTomáš Fiala
33Malá Skála Malá Skála BéčkoJNNikol Vavřichová
44Daměnice BNSDHDaměnice Daměnice
55Libiš METomáš Fiala
66Křížkový Újezdec PHKarel K
77Karlinky LIJan Kühnel
88Mělník Chloumek ženyMEPavel Veselý
99ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBMartina Hrušková
1010Jeřmanice LIJan Kühnel
1111Řevnice PS-12 ženyPZTomáš Fiala
1212Skalice ženyPBTomáš Fiala
1313ŠKODA AUTO Mladá Boleslav PS-12 ženyMBMartina Hrušková
1414Křížkový Újezdec PS12PHKarel K
1515Osnice pc12PZmirek kunik
1616Lužná RATereza Říhová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Líchovy PanthersPB15,4615,3215,462013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nalžovice PB15,7415,9915,992013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Namnice PB16,3315,8916,332013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Křížkový Újezdec sport (2. pokus)PH15,9916,3716,372018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Starý Rožmitál PB16,2116,5316,532013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sloup PZ16,2916,5516,552013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Buková PB16,7216,2916,722013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Radíč PB16,5617,0017,002013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radětice PB15,8817,0917,092013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sloup PZ16,1417,1217,122015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Veselá SM16,3717,1517,152015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Štítary DO16,8917,3017,302015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Tomice BN16,8017,4017,402013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Štítary sport (2. pokus)DO17,5415,6217,542018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sloup sport (2. pokus)PZ16,9017,8617,862018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bukovina, Turnov SM17,9317,5417,932015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zalužany PB16,9417,9917,992013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Krásná Ves MB16,8618,0618,062015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Ves u Bakova MB18,1317,9818,132015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Starosedlský Hrádek PB18,2118,4918,492015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Karlinky LI17,2118,7818,782015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hradčany LI17,2419,0319,032015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sedmpány BN19,2417,3519,242015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nová Ves LI19,2618,9019,262015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Křížkový Újezdec PH18,1219,3119,312015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Křížkový Újezdec sportPH19,3919,0219,392018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Suchodol sport (2. pokus)PB18,4019,7619,762018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Daměnice BN16,1320,0720,072015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chotilsko PB20,5720,6020,602013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Rosovice PB20,8720,1120,872013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Velké Hamry JN21,0620,4121,062015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Oprechtice sportDO21,7020,5721,702018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Libiš BME22,4522,4222,452015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dolní Břežany PS12 (2. pokus)PZ22,7723,0823,082018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Křížkový Újezdec PS12PH22,8623,6023,602018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Luka pod Medníkem PS12PZ24,1623,9324,162018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Čisovice PS12PZ25,2924,6125,292018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Křečovice BN24,2325,3025,302015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Pikovice PS12 (2. pokus)PZ25,4523,8425,452018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bratřínov PZ24,7925,5125,512013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Křížkový Újezdec PS12 (2. pokus)PH25,0625,8325,832018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Ořech PZ22,6226,3326,332015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Vranovice PB16,6327,9427,942015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Mělník CHloumekME34,1634,9434,942015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Sedlčany PB28,3535,8635,862013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Pikovice PS12PZ33,0636,9936,992018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Odolenovice JN37,2738,3638,362015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sloup sportPZ20,4738,7938,792018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Hvozdnice PS12 smíšený (2. pokus)PZ40,5837,9040,582018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Luka pod Medníkem PS12 (2. pokus)PZ39,0643,1743,172018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Čisovice PS12 (2. pokus)PZ44,0543,3344,052018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Davle sportPZ47,1034,6447,102018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Libiš AME51,6346,8351,632015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Želízy ME52,0454,8654,862015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Hvozdnice PS12 smíšenýPZ55,0259,8459,842018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Zahorčice sportST--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Davle sport (2. pokus)PZ--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Mračnice DO25,8918,42NP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Jeřmanice ZHTLI16,3217,42NP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Sedlčany PBNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Štítary sportDO--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Jesenice PBNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Oprechtice sport (2. pokus)DO--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Jílové u Držkova JNNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Suchodol sportPB--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Suchodol PBNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Malá Skála JNNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dolní Břežany PS12PZ--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBNP17,47NP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sloup sportPZ18,3718,5118,512018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chotilsko PB18,9118,4118,912013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Radětice PB19,4619,8019,802013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Malá Skála BéčkoJN19,7819,8719,872015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Sloup PZ20,0620,1120,112013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zahořany sportPZ19,0520,3620,362018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Petrovice PB20,6120,6520,652013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jeřmanice LI20,3021,2121,212015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB22,2922,3922,392015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lužná RA22,1923,4623,462015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Křížkový Újezdec sportPH22,1323,8923,892018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bratřínov PZ23,6224,6224,622013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Daměnice BN19,9024,8524,852015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Křížkový Újezdec PS12PH25,1625,3325,332018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Křížkový Újezdec sport (2. pokus)PH26,1425,2326,142018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Karlinky LI25,8827,1227,122015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Tomice BN26,3527,1727,172013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mělník CHloumekME23,7227,9927,992015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Libiš ME29,6628,7029,662015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Skalice PB29,5130,2230,222015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Čisovice PS12PZ30,5227,0030,522018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bratřínov PZ30,3931,3131,312015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Luka pod Medníkem PS12 (2. pokus)PZ31,0631,7631,762018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Čisovice PS12 (2. pokus)PZ31,9231,4131,922018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Luka pod Medníkem PS12PZ32,1433,1433,142018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Křížkový Újezdec PS12 (2. pokus)PH23,4236,3336,332018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zahořany sport (2. pokus)PZ37,7939,4139,412018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malé Přílepy ModréBE42,7744,5544,552013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Davle sportPZ49,0348,2449,032018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Líchovy PB57,7458,2458,242013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Davle sport (2. pokus)PZ97,6999,7699,762018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Sloup PZ30,61NPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Zalužany PBNP21,35NP2013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Jankov BN32,4335,10NP2013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Křížkový Újezdec PHNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/11 Sloup, JZD, VI. Noční útočení v JZD
-
2013/05/26 Bojanovice, Pohár SDH Sloup
BL
2013/09/08 Sloup u Davle, hřiště, IX. ročník Memoriálu Jaroslava Zajíčka
-
2014/05/17 VII. Noční útočení v JZD, VII. Noční útočení v JZD
-
2015/05/16 Sloup, FNC Sloup
FNC
2016/05/14 Sloup, FNC Sloup
FNC
2017/05/13 Sloup, Noční útočení v JZD
-
2018/05/12 Sloup (noční), Noční útočení v JZD
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga