Sloup 2016 - FNC Sloup

Liga: FNC
Místo: Sloup
Okres: Praha-západ
Kraj: Středočeský
Kdy: 14. 05. 2016 21:15
Kontakt:   Tomáš Fiala
Telefon:  731 634 719

Začátek rezervace: 04. 05. 2016 20:00
Konec rezervace: 14. 05. 2016 00:00
Začátek tipování:  04. 05. 2016 20:00
Konec hlasování: 13. 05. 2016 00:00
Zadal: Tomáš Fiala

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

FNC Sloup

9. ročník Nočního útočení v JZD

 Přihláška:  Prihlaska.pdf

Místo: Sloup (u Davle), areál bývalého JZD

Start: asfalt

Příběh: asfalt, mírné převýšení

Základna: asfalt

Dráha dopředu: asfalt, rovina

Prezentace od: 19:00

Nástup: 21:00

Start 1. družstva: 21:15

Časomíra: SDH Jeřmanice

 

Sponzoři Soutěže:

Městys Davle

PRISVICH, s.r.o.

AUTO DUFEK, s.r.o.

S.A.F. Praha, s.r.o.

truhlářství Heral

 

Rekordy soutěže:

Muži: - 15:47 (SDH Sloup, 2013)

Ženy: - 19:66 (SDH Daměnice A, 2014)

PS-12: - 23:82 (SDH Bratřínov, 2014)

 

Kontakt:

Tomáš Fiala

tel.: 731 634 719

email: tomassfiala@gmail.com

 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sloup-7366.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sloup PZJan Kühnel
23Krásná Ves MBJan Macoun
35Velké Hamry JNMAD Matthew
47Hradčany LITomáš Marvan
59Tatobity SMMarek Bárta
611Karlinky LIJan Kühnel
713Jeřmanice LIJan Kühnel
815Maršovice JNhasici150 Hynek
917Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1019Janův Důl LIHonza Mašek
1121Chářovice BNMilan Pádivý
1223Smidary HKJaromír Rosůlek
1325Pikovice PZZdeněk Prošek
1427Odolenovice JNmartin sidun
1529Bukovina, Turnov  SMJan Sajewicz
1631Košťálov SMTomáš Tulach
1733Sedlčany PBTomáš Fiala
1835Vranovice PBTomáš Fiala
1937Mělník Blata - MužiMERadek Svoboda
2039Štítary DOMiroslav Žáček
2141Úmyslovice NBTomáš Luxemburk
2243Příchovice JNJan Kupka
2345Křížkový Újezdec PHKarel K
2447Nová Ves LIJaroslav Vobecký
2549Zahořany PZPetr Kšána
2651Jesenice PBMichal
2753Dolní Měcholupy ABmiroslav kunik
2855Pěnčín JNMarek Mrkvička
2957Lužná RATereza Říhová
3059Želízy MEjan bogi
3161Dolní Měcholupy osniceABmiroslav kunik
3267Dolní Měcholupy ABmiroslav kunik
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sloup ženyPZTomáš Fiala
22Těpeře JNIveta
33Karlinky LIPetr Augusta
44Zahořany PZPetr Kšána
55Smidary HKJaromír Rosůlek
67Lužná RATereza Říhová
78Bratřínov PZTomáš Fiala
89Mělník Blata - ŽenyMERadek Svoboda
910Křížkový Újezdec PHKarel K
1011Košťálov SMTomáš Tulach
1125Jeřmanice LIJan Kühnel
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Karlinky LIJan Kühnel
24Jeřmanice LIJan Kühnel
36Roztoky u Semil ps-12SMTomáš Zelenka
48Velké Hamry JNMAD Matthew
510Dalešice JNDavid Beránek
612Odolenovice JNmartin sidun
714Davle PZJan Kühnel
816Smidary HKJaromír Rosůlek
918Hradčany ps-12LITomáš Marvan
1020Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
1122Křížkový Újezdec PHKarel K
1224Jeřmanice BLIJan Kühnel
1326Janův Důl LIHonza Mašek
1428Nová Ves LIJaroslav Vobecký
1530Rozstání LIHonza Mašek
1632Sukorady ps12JCMichal
1734Příchovice JNJan Kupka
1836Křížkový Újezdec ženyPHKarel K
1938Mělník Blata - MužiMERadek Svoboda
2040Všetaty RAMartin Nedvěd
2142Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
2244Úmyslovice NBTomáš Luxemburk
2346Pilínkov, Liberec XXIV LILukáš Hamouz
2448Bratřínov ženy-PS12PZTomáš Fiala
2550Želízy MEjan bogi
2652Bratřínov muži-PS12PZTomáš Fiala
2754Zahořany PZPetr Kšána
2858Mělník Blata - ŽenyMERadek Svoboda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Líchovy PanthersPB15,4615,3215,462013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nalžovice PB15,7415,9915,992013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Namnice PB16,3315,8916,332013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Křížkový Újezdec sport (2. pokus)PH15,9916,3716,372018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Starý Rožmitál PB16,2116,5316,532013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sloup PZ16,2916,5516,552013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Buková PB16,7216,2916,722013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Radíč PB16,5617,0017,002013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radětice PB15,8817,0917,092013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sloup PZ16,1417,1217,122015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Veselá SM16,3717,1517,152015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Štítary DO16,8917,3017,302015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Tomice BN16,8017,4017,402013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Štítary sport (2. pokus)DO17,5415,6217,542018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sloup sport (2. pokus)PZ16,9017,8617,862018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bukovina, Turnov SM17,9317,5417,932015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zalužany PB16,9417,9917,992013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Krásná Ves MB16,8618,0618,062015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Ves u Bakova MB18,1317,9818,132015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Starosedlský Hrádek PB18,2118,4918,492015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Karlinky LI17,2118,7818,782015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hradčany LI17,2419,0319,032015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sedmpány BN19,2417,3519,242015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nová Ves LI19,2618,9019,262015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Křížkový Újezdec PH18,1219,3119,312015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Křížkový Újezdec sportPH19,3919,0219,392018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Suchodol sport (2. pokus)PB18,4019,7619,762018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Daměnice BN16,1320,0720,072015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chotilsko PB20,5720,6020,602013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Rosovice PB20,8720,1120,872013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Velké Hamry JN21,0620,4121,062015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Oprechtice sportDO21,7020,5721,702018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Libiš BME22,4522,4222,452015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dolní Břežany PS12 (2. pokus)PZ22,7723,0823,082018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Křížkový Újezdec PS12PH22,8623,6023,602018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Luka pod Medníkem PS12PZ24,1623,9324,162018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Čisovice PS12PZ25,2924,6125,292018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Křečovice BN24,2325,3025,302015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Pikovice PS12 (2. pokus)PZ25,4523,8425,452018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bratřínov PZ24,7925,5125,512013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Křížkový Újezdec PS12 (2. pokus)PH25,0625,8325,832018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Ořech PZ22,6226,3326,332015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Vranovice PB16,6327,9427,942015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Mělník CHloumekME34,1634,9434,942015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Sedlčany PB28,3535,8635,862013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Pikovice PS12PZ33,0636,9936,992018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Odolenovice JN37,2738,3638,362015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sloup sportPZ20,4738,7938,792018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Hvozdnice PS12 smíšený (2. pokus)PZ40,5837,9040,582018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Luka pod Medníkem PS12 (2. pokus)PZ39,0643,1743,172018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Čisovice PS12 (2. pokus)PZ44,0543,3344,052018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Davle sportPZ47,1034,6447,102018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Libiš AME51,6346,8351,632015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Želízy ME52,0454,8654,862015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Hvozdnice PS12 smíšenýPZ55,0259,8459,842018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Štítary sportDO--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Jesenice PBNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Oprechtice sport (2. pokus)DO--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Jílové u Držkova JNNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Suchodol sportPB--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Suchodol PBNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Malá Skála JNNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dolní Břežany PS12PZ--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBNP17,47NP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Zahorčice sportST--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Davle sport (2. pokus)PZ--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Mračnice DO25,8918,42NP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Jeřmanice ZHTLI16,3217,42NP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Sedlčany PBNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sloup sportPZ18,3718,5118,512018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chotilsko PB18,9118,4118,912013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Radětice PB19,4619,8019,802013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Malá Skála BéčkoJN19,7819,8719,872015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Sloup PZ20,0620,1120,112013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zahořany sportPZ19,0520,3620,362018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Petrovice PB20,6120,6520,652013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jeřmanice LI20,3021,2121,212015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB22,2922,3922,392015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lužná RA22,1923,4623,462015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Křížkový Újezdec sportPH22,1323,8923,892018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bratřínov PZ23,6224,6224,622013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Daměnice BN19,9024,8524,852015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Křížkový Újezdec PS12PH25,1625,3325,332018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Křížkový Újezdec sport (2. pokus)PH26,1425,2326,142018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Karlinky LI25,8827,1227,122015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Tomice BN26,3527,1727,172013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mělník CHloumekME23,7227,9927,992015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Libiš ME29,6628,7029,662015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Skalice PB29,5130,2230,222015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Čisovice PS12PZ30,5227,0030,522018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bratřínov PZ30,3931,3131,312015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Luka pod Medníkem PS12 (2. pokus)PZ31,0631,7631,762018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Čisovice PS12 (2. pokus)PZ31,9231,4131,922018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Luka pod Medníkem PS12PZ32,1433,1433,142018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Křížkový Újezdec PS12 (2. pokus)PH23,4236,3336,332018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zahořany sport (2. pokus)PZ37,7939,4139,412018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malé Přílepy ModréBE42,7744,5544,552013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Davle sportPZ49,0348,2449,032018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Líchovy PB57,7458,2458,242013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Davle sport (2. pokus)PZ97,6999,7699,762018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Jankov BN32,4335,10NP2013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Křížkový Újezdec PHNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Sloup PZ30,61NPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Zalužany PBNP21,35NP2013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/11 Sloup, JZD, VI. Noční útočení v JZD
-
2013/05/26 Bojanovice, Pohár SDH Sloup
BL
2013/09/08 Sloup u Davle, hřiště, IX. ročník Memoriálu Jaroslava Zajíčka
-
2014/05/17 VII. Noční útočení v JZD, VII. Noční útočení v JZD
-
2015/05/16 Sloup, FNC Sloup
FNC
2016/05/14 Sloup, FNC Sloup
FNC
2017/05/13 Sloup, Noční útočení v JZD
-
2018/05/12 Sloup (noční), Noční útočení v JZD
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/23 Celkové vyhlášení FNC 2019, Celkové vyhlášení FNC 2019
FNC
Kdy Kde Liga