Sloup 2016 - FNC Sloup

Liga: FNC
Místo: Sloup
Okres: Praha-západ
Kraj: Středočeský
Kdy: 14. 05. 2016 21:15
Kontakt:   Tomáš Fiala
Telefon:  731 634 719

Začátek rezervace: 04. 05. 2016 20:00
Konec rezervace: 14. 05. 2016 00:00
Začátek tipování:  04. 05. 2016 20:00
Konec hlasování: 13. 05. 2016 00:00
Zadal: Tomáš Fiala

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

FNC Sloup

9. ročník Nočního útočení v JZD

 Přihláška:  Prihlaska.pdf

Místo: Sloup (u Davle), areál bývalého JZD

Start: asfalt

Příběh: asfalt, mírné převýšení

Základna: asfalt

Dráha dopředu: asfalt, rovina

Prezentace od: 19:00

Nástup: 21:00

Start 1. družstva: 21:15

Časomíra: SDH Jeřmanice

 

Sponzoři Soutěže:

Městys Davle

PRISVICH, s.r.o.

AUTO DUFEK, s.r.o.

S.A.F. Praha, s.r.o.

truhlářství Heral

 

Rekordy soutěže:

Muži: - 15:47 (SDH Sloup, 2013)

Ženy: - 19:66 (SDH Daměnice A, 2014)

PS-12: - 23:82 (SDH Bratřínov, 2014)

 

Kontakt:

Tomáš Fiala

tel.: 731 634 719

email: tomassfiala@gmail.com

 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sloup-7366.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sloup PZJan Kühnel
23Krásná Ves MBJan Macoun
35Velké Hamry JNMAD Matthew
47Hradčany LITomáš Marvan
59Tatobity SMMarek Bárta
611Karlinky LIJan Kühnel
713Jeřmanice LIJan Kühnel
815Maršovice JNhasici150 Hynek
917Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1019Janův Důl LIHonza Mašek
1121Chářovice BNMilan Pádivý
1223Smidary HKJaromír Rosůlek
1325Pikovice PZZdeněk Prošek
1427Odolenovice JNmartin sidun
1529Bukovina, Turnov  SMJan Sajewicz
1631Košťálov SMTomáš Tulach
1733Sedlčany PBTomáš Fiala
1835Vranovice PBTomáš Fiala
1937Mělník Blata - MužiMERadek Svoboda
2039Štítary DOMiroslav Žáček
2141Úmyslovice NBTomáš Luxemburk
2243Příchovice JNJan Kupka
2345Křížkový Újezdec PHKarel K
2447Nová Ves LIJaroslav Vobecký
2549Zahořany PZPetr Kšána
2651Jesenice PBmichal jirousek
2753Dolní Měcholupy ABmiroslav kunik
2855Pěnčín JNMarek Mrkvička
2957Lužná RATereza Říhová
3059Želízy MEjan bogi
3161Dolní Měcholupy osniceABmiroslav kunik
3267Dolní Měcholupy ABmiroslav kunik
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sloup ženyPZTomáš Fiala
22Těpeře JNIveta
33Karlinky LIPetr Augusta
44Zahořany PZPetr Kšána
55Smidary HKJaromír Rosůlek
67Lužná RATereza Říhová
78Bratřínov PZTomáš Fiala
89Mělník Blata - ŽenyMERadek Svoboda
910Křížkový Újezdec PHKarel K
1011Košťálov SMTomáš Tulach
1125Jeřmanice LIJan Kühnel
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Karlinky LIJan Kühnel
24Jeřmanice LIJan Kühnel
36Roztoky u Semil ps-12SMTomáš Zelenka
48Velké Hamry JNMAD Matthew
510Dalešice JNDavid Beránek
612Odolenovice JNmartin sidun
714Davle PZJan Kühnel
816Smidary HKJaromír Rosůlek
918Hradčany ps-12LITomáš Marvan
1020Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
1122Křížkový Újezdec PHKarel K
1224Jeřmanice BLIJan Kühnel
1326Janův Důl LIHonza Mašek
1428Nová Ves LIJaroslav Vobecký
1530Rozstání LIHonza Mašek
1632Sukorady ps12JCMichal
1734Příchovice JNJan Kupka
1836Křížkový Újezdec ženyPHKarel K
1938Mělník Blata - MužiMERadek Svoboda
2040Všetaty RAMartin Nedvěd
2142Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
2244Úmyslovice NBTomáš Luxemburk
2346Pilínkov, Liberec XXIV LILukáš Hamouz
2448Bratřínov ženy-PS12PZTomáš Fiala
2550Želízy MEjan bogi
2652Bratřínov muži-PS12PZTomáš Fiala
2754Zahořany PZPetr Kšána
2858Mělník Blata - ŽenyMERadek Svoboda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/11 Sloup, JZD, VI. Noční útočení v JZD
-
2013/05/26 Bojanovice, Pohár SDH Sloup
BL
2013/09/08 Sloup u Davle, hřiště, IX. ročník Memoriálu Jaroslava Zajíčka
-
2014/05/17 VII. Noční útočení v JZD, VII. Noční útočení v JZD
-
2015/05/16 Sloup, FNC Sloup
FNC
2016/05/14 Sloup, FNC Sloup
FNC
2017/05/13 Sloup, Noční útočení v JZD
-
2018/05/12 Sloup (noční), Noční útočení v JZD
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2019/05/18 Škodějov, Škodějov
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga