Sloup 2017 - Noční útočení v JZD

Liga: -
Místo: Sloup
Okres: Praha-západ
Kraj: Středočeský
Kdy: 13. 05. 2017 19:00
Kontakt:   Tomáš Fiala, SDH Sloup
Telefon:  731634719

Začátek rezervace: 03. 05. 2017 20:00
Konec rezervace: 12. 05. 2017 23:59
Začátek tipování:  13. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 13. 05. 2017 00:00
Zadal: Tomáš Fiala

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdhsloup.cz/

Poznámka pořadatele

X. Noční útočení v JZD

v rámci „Poháru starosty OSH Praha - západ“

 

KAPELA ,,MOP – ROCK“, BOHATÁ TOMBOLA + OBČERSTVENÍ

 

 

Pořadatel: SDH Sloup

Termín konání: sobota 13. května 2017

Místo konání: Sloup u Davle, areál bývalého JZD (okres Praha-západ)

Časový harmonogram:        od 19:00 prezentace družstev

21:00 nástup družstev

21:15 start ženy sport, poté PS 12 a muži sport zároveň

 

Kategorie:  

  • PS 12 (může být smíšené družstvo - kategorie není rozdělena na muže a ženy)

  • PS sport Muži, Ženy (obě kategorie zvlášť, ale muži nesmí soutěžit za družstvo žen)

    Každé družstvo si smí vypůjčit pouze jednoho soutěžícího z jiného družstva, zároveň může půjčit všechny své členy v dané kategorii. Tato skutečnost musí být písemně vypsána na přihlášce. Půjčený musí běžet ve svém dresu, zbytek družstva musí běžet v jednotné ústroji. Družstvo může soutěžit v obou kategoriích (PS 12 i PS sport).

     

     

    Soutěžní disciplína:

  • požární útok na 2B dle Směrnice hasičských sportovních soutěží SH ČMS bez přetlakového ventilu

  • soutěžící musí být členem SH ČMS, v den soutěže 15 let (stvrzuje svým podpisem vedoucí na přihlášce)

  • čas na přípravu 4 minuty

  • sklopné terče s elektronickou časomírou

  • osvětlená celá soutěžní dráha

  • 2 pokusy při účasti 35 družstev, 1 pokus při účasti více jak 35 družstev

  • 1 základna

  • vlastní požární stříkačka, smí být nastartována před startem pokusu

  • v kategorii PS 12 sport:

        •  je možné použít hadice "C" min. šířka 64 mm., hadice "B" min. šířka 99 mm., min. délka 19 m.

           

          Registrace před soutěží:

  • http://www.firesport.eu/rezervace-mista-sloup-8415.html

  • zahájení registrace bude ve středu 03. 05. 2017 deset dní před soutěží ve 20:00 a bude ukončena 12. 5. 2017 v čase 23:59, je závazná a přesouvat družstva lze jen na internetové registraci

  • lze se nahlásit i přes Tomáše Fialu, tel. 731 634 719, e-mail: tomassfiala@gmail.com, který provede internetovou registraci družstva

 

Přihlášení v den soutěže:

  • zaplacení startovného a odevzdání řádně vyplněné přihlášky do každé kategorie (přihláška je jednotná, bude k dispozici na www.oshpz.cz a u pořadatele při prezenci)

  • startovné 200,- Kč za jedno soutěžní družstvo v každé kategorii

  • startovné a přihlášku registrovaných družstev lze odevzdat maximálně 30 minut před startem soutěže tj. do 20:45, pokud nebude dodržen časový limit, družstvo bude přesunuto na konec celé soutěže.

 

 

Kontaktní osoby:

Tomáš Fiala, email: tomassfiala@gmail.com, tel. 731 634 719

Michal Zrno, email: michal.zrno@seznam.cz,tel. 604 173 028


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sloup-8415.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sloup PZBaďa
22Daměnice BNLukáš Vítek
33Mělník BlataMETomáš Fiala
44Sedlčany PBTomáš Fiala
55Lužná RATereza Říhová
66Křížkový Újezdec PHKarel K
77Vranovice PekloPBStanda Strnad
88Zahořany PZPetr Kšána
99Pěnčín JNOndřej Antoš
1010Čisovice PZTomáš Fiala
1111Bozkov SMMarek
1212Buková PBPavel Fiřt
1313Zeměchy METomáš Fiala
1414Praha VestecABFrantišek Novotný
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sloup PZBaďa
23Mělník BlataMETomáš Fiala
36Křížkový Újezdec PHKarel K
47Zahořany PZPetr Kšána
58Lužná RATereza Říhová
69Slapy PZTomáš Fiala
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pikovice PZZdeněk Prošek
22Bratřínov PZTomáš Fiala
33Solopisky PZBarbora Barsová
44Davle PZBaďa
55Čisovice PZTomáš Fiala
66Mělník Blata ženyMETomáš Fiala
77Bozkov SMMarek
88Roztoky u Semil SMMarek
99Křížkový Újezdec Muži PHKarel K
1010Mělník Blata muži METomáš Fiala
1111Luka pod Medníkem PZJakub Nejedlý
1212Křížkový Újezdec Ženy PHKarel K
1313Praha Vestec,MužiABFrantišek Novotný


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Líchovy PanthersPB15,4615,3215,462013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nalžovice PB15,7415,9915,992013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Namnice PB16,3315,8916,332013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Křížkový Újezdec sport (2. pokus)PH15,9916,3716,372018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Starý Rožmitál PB16,2116,5316,532013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sloup PZ16,2916,5516,552013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Buková PB16,7216,2916,722013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Radíč PB16,5617,0017,002013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radětice PB15,8817,0917,092013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sloup PZ16,1417,1217,122015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Veselá SM16,3717,1517,152015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Štítary DO16,8917,3017,302015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Tomice BN16,8017,4017,402013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Štítary sport (2. pokus)DO17,5415,6217,542018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sloup sport (2. pokus)PZ16,9017,8617,862018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bukovina, Turnov SM17,9317,5417,932015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zalužany PB16,9417,9917,992013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Krásná Ves MB16,8618,0618,062015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Ves u Bakova MB18,1317,9818,132015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Starosedlský Hrádek PB18,2118,4918,492015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Karlinky LI17,2118,7818,782015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hradčany LI17,2419,0319,032015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sedmpány BN19,2417,3519,242015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nová Ves LI19,2618,9019,262015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Křížkový Újezdec PH18,1219,3119,312015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Křížkový Újezdec sportPH19,3919,0219,392018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Suchodol sport (2. pokus)PB18,4019,7619,762018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Daměnice BN16,1320,0720,072015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chotilsko PB20,5720,6020,602013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Rosovice PB20,8720,1120,872013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Velké Hamry JN21,0620,4121,062015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Oprechtice sportDO21,7020,5721,702018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Libiš BME22,4522,4222,452015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dolní Břežany PS12 (2. pokus)PZ22,7723,0823,082018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Křížkový Újezdec PS12PH22,8623,6023,602018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Luka pod Medníkem PS12PZ24,1623,9324,162018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Čisovice PS12PZ25,2924,6125,292018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Křečovice BN24,2325,3025,302015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Pikovice PS12 (2. pokus)PZ25,4523,8425,452018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bratřínov PZ24,7925,5125,512013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Křížkový Újezdec PS12 (2. pokus)PH25,0625,8325,832018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Ořech PZ22,6226,3326,332015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Vranovice PB16,6327,9427,942015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Mělník CHloumekME34,1634,9434,942015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Sedlčany PB28,3535,8635,862013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Pikovice PS12PZ33,0636,9936,992018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Odolenovice JN37,2738,3638,362015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sloup sportPZ20,4738,7938,792018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Hvozdnice PS12 smíšený (2. pokus)PZ40,5837,9040,582018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Luka pod Medníkem PS12 (2. pokus)PZ39,0643,1743,172018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Čisovice PS12 (2. pokus)PZ44,0543,3344,052018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Davle sportPZ47,1034,6447,102018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Libiš AME51,6346,8351,632015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Želízy ME52,0454,8654,862015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Hvozdnice PS12 smíšenýPZ55,0259,8459,842018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Sedlčany PBNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Štítary sportDO--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Jesenice PBNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Oprechtice sport (2. pokus)DO--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Jílové u Držkova JNNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Suchodol PBNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Suchodol sportPB--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Malá Skála JNNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Dolní Břežany PS12PZ--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBNP17,47NP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Zahorčice sportST--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Davle sport (2. pokus)PZ--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Mračnice DO25,8918,42NP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Jeřmanice ZHTLI16,3217,42NP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sloup sportPZ18,3718,5118,512018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chotilsko PB18,9118,4118,912013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Radětice PB19,4619,8019,802013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Malá Skála BéčkoJN19,7819,8719,872015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Sloup PZ20,0620,1120,112013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zahořany sportPZ19,0520,3620,362018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Petrovice PB20,6120,6520,652013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jeřmanice LI20,3021,2121,212015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB22,2922,3922,392015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lužná RA22,1923,4623,462015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Křížkový Újezdec sportPH22,1323,8923,892018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bratřínov PZ23,6224,6224,622013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Daměnice BN19,9024,8524,852015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Křížkový Újezdec PS12PH25,1625,3325,332018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Křížkový Újezdec sport (2. pokus)PH26,1425,2326,142018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Karlinky LI25,8827,1227,122015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Tomice BN26,3527,1727,172013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mělník CHloumekME23,7227,9927,992015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Libiš ME29,6628,7029,662015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Skalice PB29,5130,2230,222015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Čisovice PS12PZ30,5227,0030,522018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bratřínov PZ30,3931,3131,312015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Luka pod Medníkem PS12 (2. pokus)PZ31,0631,7631,762018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Čisovice PS12 (2. pokus)PZ31,9231,4131,922018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Luka pod Medníkem PS12PZ32,1433,1433,142018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Křížkový Újezdec PS12 (2. pokus)PH23,4236,3336,332018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zahořany sport (2. pokus)PZ37,7939,4139,412018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malé Přílepy ModréBE42,7744,5544,552013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Davle sportPZ49,0348,2449,032018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Líchovy PB57,7458,2458,242013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Davle sport (2. pokus)PZ97,6999,7699,762018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Sloup PZ30,61NPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Zalužany PBNP21,35NP2013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Jankov BN32,4335,10NP2013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Křížkový Újezdec PHNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/11 Sloup, JZD, VI. Noční útočení v JZD
-
2013/05/26 Bojanovice, Pohár SDH Sloup
BL
2013/09/08 Sloup u Davle, hřiště, IX. ročník Memoriálu Jaroslava Zajíčka
-
2014/05/17 VII. Noční útočení v JZD, VII. Noční útočení v JZD
-
2015/05/16 Sloup, FNC Sloup
FNC
2016/05/14 Sloup, FNC Sloup
FNC
2017/05/13 Sloup, Noční útočení v JZD
-
2018/05/12 Sloup (noční), Noční útočení v JZD
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/02/09 Hasičské cvičiště,Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2020/04/18 Holice náměstí TGM, 6. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše na 2B
-
2020/05/01 Hřiště TJ Sokol Závada, Denní hasičská soutěž
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/07/10 Hřiště TJ Sokol Závada, Noční hasičská soutěž
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/19 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga