areál hz SDH Služovice 2022 - SLUŽOVICE - 5.kolo Moravskoslezského poháru na 2B

Liga: -
Místo: Služovice
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 17. 07. 2022 14:00
Kontakt:   Dušan Baránek
Telefon:  723 693 118

Začátek rezervace: 01. 07. 2022 20:00
Konec rezervace: 16. 07. 2022 20:00
Začátek tipování:  01. 07. 2022 20:00
Konec hlasování: 16. 07. 2022 00:00
Zadal: David König

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhsluzovice.estranky.cz/

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů SLUŽOVICE

Vás srdečně zve

v neděli 17. 7. 2022 na soutěž

  „ O putovní pohár starosty obce “

 v požárním útoku mužů a žen na 2B,

 která je započítávána do seriálu soutěží

 MORAVSKOSLEZSKÉHO POHÁRU

 místo konání   :  
areál hz SDH Služovice 
 povrch tratě   :  základna na asfaltu, přechod na travnatý povrch
   
 prezentace   :  13 00 – 13 55 hodin
 začátek soutěže   : 14 00 hodin

 

 

 

 

   
kategorie   : muži i ženy na 2B
   
startovné   :

200,- Kč/ družstvo

 

informace   :

 

 rezervace od 1.7.2022 od 20.00 hodin zde :

 

tel. 723 693 118  p. Baránek D.

 

www.firesport.eu

Organizace soutěže:

 - požární útok podle pravidel požárního sportu a pravidel MS poháru

- elektronické sklopné terče přes otvor Ø50mm

- zobrazení času na světelné tabuli

- hadice: muži i ženy 2B a 2 x 2C

- stroj vlastní PS 12


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sluzovice-12702.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Služovice OPDavid König
22Stachovice NJTomáš Vaněček
33Kozmice BOPJiří Šimíček
44Malé Hoštice ŽenyOPSDH Malé Hoštice
55Služovice OPDavid König
66Svoboda OPJakub Polomský
77Svinov Ženy B OVKristýna Střížová
88Tošodry fire team NJMichal Martínek
99Neplachovice OPPavel Tyll
1010Služovice OPDavid König
1111Kozmice AOPJiří Šimíček
1212Svoboda BOPJakub Polomský
1313Neplachovice ŽenyOPPavel Tyll
1414Kobeřice MužiOPLibor Drastík
1515Holčovice BRDavid Sztyper
1616Jamnice OPDominik
1717Kozmice B ženyOPJiří Šimíček
1818Prchalov BNJMikuláš Vyhňák
1919Chlebičov OPVít Ciminga
2020Bolatice OPLenka
2121Hněvošice OPLibor Drastík
2222Závada OPHonza Ryška
2323Bělá ženyOPPatrik Holuša
2424Bolatice OPLenka
2525Markvartovice OPPetr Glogar
2626Děrné ŽenyNJNikola Kostková
2727Prchalov ANJJakub Šenk
2828Markvartovice ženyOPPetr Glogar
2929Píšť OPKristýna Šrámková
3030Sádek OPDušan Gregořica
3131Rohov OPOndřej Pleva
3233Píšť Ženy OPKristýna Šrámková
3334Milostovice Ženy OPMartin Šimkovský
3450Velká (Hranice III) PRPřerov


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Neplachovice OP17,4917,1117,492016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bolatice OP17,5217,3217,522016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Svoboda OP17,4317,6517,652016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Služovice OP17,0717,7217,722016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Sádek OP17,8017,9817,982016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Pustkovec OV18,1417,1718,142016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chlebičov OP18,2917,8318,292016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Vávrovice OP19,1219,1019,122016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Kravaře OP19,2419,2919,292016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hněvošice OP17,8421,2021,202016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Komárov OP26,3717,6126,372016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Jamnice OP27,1418,1327,142016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Markvartovice OPNP23,29NP2016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Skrochovice OPNPNPNP2016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Velké Hoštice OPNPNPNP2016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Milostovice OPNPNPNP2016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Oldřišov OPNPNPNP2016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Luboměř NJNPNPNP2016/07/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/07/27 Služovice, OP, MSP Služovice
MSP
2004/07/25 Služovice, OP, MSP Služovice
MSP
2005/07/24 Služovice, OP, MSP Služovice
MSP
2006/07/23 Služovice, OP, MSP Služovice
MSP
2007/07/29 Služovice, OP, MSP Služovice
MSP
2008/07/27 Služovice, OP, -, MSP Služovice
MSP
2009/07/26 Služovice, OP, MSP Služovice
MSP
2013/07/21 Služovice, areál SDH, MSP SLUŽOVICE o pohár starosty obce
-
2013/09/13 Služovice - areál SDH, NOČNÍ SOUTĚŽ
-
2014/07/27 areál hz ve Služovicích, o pohár starosty obce + MSP
-
2015/07/26 areál SDH Služovice, 90 let SDH-o pohár starosty obce+MSP, muži 3B,Ž 2B
-
2015/09/11 Služovice, areál SDH Služovice noční soutěž dle pravidel NHHL
-
2016/07/31 Služovice, O putovní pohár starosty obce+MSP, M 3B,Ž 2B
-
2016/07/31 Služovice, 8. kolo MSP
MSP
2017/07/22 areál hz SDH Služovice, Služovice 2017 - O putovní pohár starosty obce+MSP
-
2017/09/08 areál hz SDH Služovice, NHHL Služovice 2017 - noční soutěž v PÚ na 2B
-
2018/07/15 areál hz Služovice, Služovice na 2B -O putovní pohár starosty obce+MSP
-
2018/09/14 areál hz Služovice, NHHL Služovice 2018 - noční soutěž v PÚ na 2B
-
2019/07/21 areál SDH Služovice, O putovní pohár starosty obce+MSP,muži 3B,ženy 2B
-
2021/07/18 areál hz SDH Služovice, Služovice na 2B-O putovní pohár starosty obce+MSP
-
2023/07/16 areál hz SDH Služovice, areál SDH Služovice - 6.kolo MSP 2023 2B
-
2023/07/16 Služovice, 6. kolo MSP
MSP
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/21 Hřiště TJ Sokol Pohled, O pohár starosty SDH,večerní soutěž v PÚ,2B
-
2024/06/21 Lešná Výletište, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční 2B
-
2024/06/21 Želeč,fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Fotbalové hřiště Peč, Soutěž v požárním útoku
-
2024/06/22 Litenčice - fotbalové hřiště, Dětská soutěž Litenčice
-
2024/06/22 Tábor, Hasičská soutěž v Náchodě u Tábora
-
2024/06/22 Hřiště Malé Hoštice, 3.kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2024/06/22 Volnočasový areál Bakov n/J, Noční soutěž
-
2024/06/22 Škodějov, Noční soutěž Škodějov
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/23 Chlebičov, Moravskoslezský pohár Chlebičov
-
2024/06/28 Hasičské hřiště Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku žáků
-
2024/06/28 Vrchoslavice -fotbalové hřiště, Vrchoslavská pohárovka- noční soutěž v PÚ 2B
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/06/29 Milostovice, 5. kolo MSP (3B)
-
2024/06/29 Závada, 4. kolo - Pohár AUTOBONDGROUP Opavská liga v PS
-
2024/06/29 BOHUMILICE - ROZSTŘEL, BOHUMILICE - ROZSTŘEL
-
2024/06/29 Stupešice hasičské hřiště, Pohár starostky obce, noční soutěž, 2b
-
2024/06/30 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce
-
2024/06/30 SDH Kobeřice, 6. kolo Moravskoslezského poháru
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Hrobice - Dubíček, Pohárová soutěž O pohár obce Hrobice
-
2024/07/06 Roseč, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/06 Hasičský areál U Jizery, Noční soutěž
-
2024/07/06 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B
-
2024/07/07 Velké Karlovice, O Valašský širák (2B)
-
2024/07/07 SENINKA - U kulturního domu, O PUTOVNÍ POHÁR SDH
-
2024/07/12 Závada, 6. kolo NHHL
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/13 Velký Týnec, u zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Velký Týnec na 2B
-
2024/07/13 Černotín - značeno při hlavní, 27.ročník "Memoriálu Miroslava Šlesingera" 3B + 2B
-
2024/07/13 Hrotovice, U dolního rybníka, O pohár města Hrotovice (noční)
-
2024/07/13 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce
-
2024/07/14 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B
-
2024/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 7. kolo NHHL Bohuslavice
-
2024/07/19 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2024/07/19 Vidče,hřišté TJ Sahara, Noční pohárová soutéž,PU 2B
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně
-
2024/07/20 Habrovany,hasičský areál u ČOV, II.Memoriála Ladislava Bezděka
-
2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
Kdy Kde Liga