Sokolí 2013 - Memoriál Luboše Švaříčka

Liga: TRL
Místo: Sokolí
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 08. 09. 2013 12:30
Kontakt:   rsmejkal@email.cz
Telefon:  721070380

Začátek rezervace: 25. 08. 2013 20:00
Konec rezervace: 08. 09. 2013 12:30
Začátek tipování:  08. 09. 2013 20:00
Konec hlasování: 08. 09. 2013 00:00
Zadal: Rosťa Neuwirth

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdh-sokoli.cz/news.php

Poznámka pořadatele

 

Sbor dobrovolných hasičů Sokolí

si Vás dovoluje pozvat na XIII.ročník soutěže v požárním útoku

Memoriál Luboše Švaříčka

Pořadatel soutěže:

 SDH Sokolí

 

Den konání soutěže:  neděle 8.9.2013

Kategorie:Muži, Ženy

 

Časový harmonogram:

Prezentace:                                    do 12:00 hodin

Nástup:                                                12.00 hodin

Porada rozhodčích s vedoucími družstev: 12.15 hodin

Začátek soutěže:                                  12.30 hodin

Startovné:                 200,-Kč

Přihláška na soutěž: rezervace startovního čísla telefonicky, emailem (viz.níže) nebo na webových stránkách

 firesport.eu

Startovní listina soutěže: dle rezervace na webových stránkách a dále při prezentaci

Časomíra: elektronická - sklopné terče (SDH Sokolí)

Povrch dráhy: pod základnou dlažba, jinak tráva, bez převýšení

Nářadí: vlastní

Pravidla: soutěž bude provedena dle směrnice hasičských sportovních soutěží pro muže a ženy - platné od 1.1.2012 (soubor předpisů SH ČMS - 1/17 -2011 ) a v souladu se statusem OLHS okresu Třebíč od 1.5.2013 a dle pravidel Třebíčské okresní ligy.

Povoleny hadice dle Extraligy ČR v PÚ, bez použití přetlakového ventilu, možno použití pojistky

Ceny:

Muži:

1.místo - finanční odměna 1000,-, věcné ceny, pohár, putovní pohár

2.místo - finanční odměna 800,-, věcné ceny, pohár

3.místo - finanční odměna 500,-, věcné ceny, pohár

4.místo - finanční odměna 300,-, věcné ceny

5.místo - finanční odměna 200,-, věcné ceny

6.-10.místo – věcné ceny

Ženy:

1.místo - finanční odměna 500,-, věcné ceny, pohár

2.místo - finanční odměna 300,-, věcné ceny, pohár

3.místo - finanční odměna 200,-, věcné ceny, pohár

4.-5. místo - věcné ceny

Ve finále na 2¨B¨ se utká 5 nejlepších družstev ze základního kola mužů + 1 vylosovaný o 30L soudek piva Černá Hora

Na Vaši účast se těší hasiči ze Sokolí.

Kontakt na rezervaci pořadí – p.Roman Smejkal ml. tel:

 

721 070 381, email: sdhsokoli@seznam.cz

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sokoli-2013-09-08-3735.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hodov SDH HodovTRRomana Chybová
22Bačice Bačice-Udeřice ATRSDH Bačice-Udeřice
33Račerovice KachnovTRLadinek Carda
44Myslibořice TRDavid Nedvěd
55Sokolí SDH Sokolí - MUŽI "A"TRSmejkal Roman
66Vladislav TRJan Havlena
77Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
88Litovany TRTomáš Juřena
99Petrovice BTRJakub Jeřábek
1010Sokolí SDH Sokolí - MUŽI "B"TRSmejkal Roman
1111Kněžice TRRosťa Neuwirth
1212Kamenná TRJakub Procházka
1313Výčapy TRMichal Svoboda
1414Chlum DEDEKTRstanda vesely
1515Horky TRPetr Skoumal
1616Kostníky TRVendula Vejmelkova
1717Lipník SDH LipníkTRJiří Rosický
1818Nárameč SDH NáramečTRPetr Pavlík
1919Příložany TRMichal Pekárek
2020Jakubov u Moravských Budějovic ATRMartin Dvorak
2121Horní Lhotice TRRadek Staněk
2222Krahulov TRSmejkal Roman
2323Moravské Budějovice Mojko týmTRPetr Unger
2424Radonín TRHonza Kovář
2525Radkov JITomáš Mareček
2626Jakubov u Moravských Budějovic BTRMartin Dvorak
2727Příštpo TRVojtěch Tomšíček
2829Mladoňovice TRAleš Daňhel
2930Bransouze TRSDH Bransouze
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lipník SDH LipníkTRJiří Rosický
22Kamenná TRJakub Procházka
33Myslibořice TRDavid Nedvěd
44Častohostice TRTereza Nesibová
55Mladoňovice TRJana Zvěřinová
66Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
77Horky TRPetr Skoumal
89Petrovice TRLenka Lindušková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budišov TR16,8416,4916,842018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nárameč TR16,9716,7716,972018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Myslibořice TR16,4116,9716,972019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Budišov TR16,9417,0617,062019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nárameč TR16,6917,3317,332019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nevcehle JI17,3517,2417,352006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Petrůvky TR16,9017,4417,442018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Petrůvky TR17,3017,4617,462012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,0917,6017,602018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Svatoslav TR--17,642011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Výčapy TR--17,932011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Svatoslav TR16,6918,0018,002009/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,2218,0218,022019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Stařeč TR18,0316,6018,032018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Výčapy TR--18,082010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Myslibořice TR17,6018,0918,092018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Petrůvky TR18,1418,1818,182019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Čechtín TR18,4317,9518,432019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Radonín TR18,4418,0018,442013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Okříšky TR18,6118,5618,612005/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Výčapy TR18,6118,1718,612007/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Svatoslav TR--18,632010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Radonín TR16,8718,6318,632019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Kouty TR18,1418,7018,702019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mladoňovice TR18,7218,7618,762013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Výčapy TR18,9318,2018,932012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Výčapy TR18,2918,9618,962013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Radonín TR--19,042010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Radonín TR18,1719,0519,052012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Budišov TR18,7719,0919,092013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Přibyslavice TR19,1118,6719,112009/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Výčapy GKH--19,182010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Kožichovice TR19,0519,2719,272006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Kamenná TR19,3718,9319,372012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Trnava TR18,7219,4319,432009/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Čechtín TR19,1119,4319,432008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Trnava BusterTR18,1419,6219,622012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Radonín TR19,6618,9919,662007/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bačice TR18,5419,6919,692018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Svatoslav TR19,7017,3319,702012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Myslibořice TR19,7419,4319,742013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Svatoslav TR18,9919,7619,762008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Radonín TR--19,782011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Myslibořice TR--19,802011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Radonín TR19,2119,8219,822006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Výčapy TR20,0317,9420,032018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Myslibořice TR--20,042010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Stařeč TR19,1920,0720,072019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Výčapy TR20,2020,1020,202006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Čechtín TR19,4420,2620,262005/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Rudíkov TR20,3619,8320,362012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Radonín TR19,0520,4920,492008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Kamenná TR20,5319,4920,532013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Krahulov TR20,6319,3120,632019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lipník TR20,6620,4320,662013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chlum TR--20,702010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Trnava BusterTR--20,722011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Okříšky TR19,9820,7520,752008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Kamenná TR--20,782011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Okříšky TR19,4320,8120,812006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Kožichovice TR20,2620,8620,862005/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Jaroměřice nad Rokytnou TR18,9621,0421,042012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Kostníky TR21,0819,9221,082019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Čechtín TR21,0821,0321,082006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Stařeč TR21,1420,2621,142005/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Chlum TR19,1621,3621,362007/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Svatoslav TR21,5820,0421,582007/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Radonín TR21,3021,6321,632003/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Trnava TR21,1921,6921,692008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Radonín TR21,8521,8621,862005/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Trnava TR--21,872011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Stařeč TR22,3521,9122,352003/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Myslibořice TR22,4319,9922,432012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Lipník TR20,0622,7422,742012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Kamenná TR--22,932010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Dolní Smrčné JI--23,032010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Trnava TR23,6722,5023,672013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Hrotovice TR23,4924,0124,012013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Čechtín TR20,2124,1624,162018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Petrovice TR18,0424,3624,362013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Heraltice TR27,4020,0427,402006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Hodov TR27,9223,6727,922012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Sedlatice JI27,9519,6027,952005/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Mastník TR28,3325,8628,332003/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Okříšky TR28,4425,5328,442003/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Nový Telečkov TR28,1728,6128,612003/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Bransouze TR22,2529,3529,352012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Kamenná TR29,0429,8729,872009/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Čechočovice TR--29,892010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Kněžice TR19,5430,2030,202007/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Jaroměřice nad Rokytnou TR20,1430,3130,312013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Chlum TR33,5519,3233,552008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Výčapy TR35,0933,1135,092008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Radonín TR36,7136,5936,712018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Rudíkov TR--43,512011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Čáslavice TR43,8243,7743,822006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Krahulov TR46,1333,5946,132012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Kožichovice TR--NP2003/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Sedlejov JI--NP2007/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Častohostice TRNPNPNP2013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/31 Sokolí, TR, Memoriál L. Švaříčka
TRL
2004/08/29 Sokolí, TR, Memoriál L. Švaříčka
TRL
2005/08/28 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2006/08/27 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2007/09/02 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2008/08/31 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2009/08/30 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2010/09/19 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2011/09/04 sokolí,
TRL
2012/09/02 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2012/09/02 Areál SDH Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka
-
2013/09/08 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2014/08/31 Areál SDH Sokolí, XIV. ročník soutěže Memoriál Luboše Švaříčka
-
2015/09/06 Sokolí u Třebíče, Areál SDH Sokolí
-
2017/08/27 Areál SDH Sokolí, XVII. ročník Memoriálu Luboše Švaříčka
-
2018/09/02 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2019/09/01 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže