Areál SDH Sokolí 2014 - XIV. ročník soutěže Memoriál Luboše Švaříčka

Liga: -
Místo: Sokolí
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 31. 08. 2014 13:00
Kontakt:   Smejkal Roman
Telefon:  721070381

Začátek rezervace: 27. 07. 2014 13:00
Konec rezervace: 31. 08. 2014 13:00
Začátek tipování:  31. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 31. 08. 2014 00:00
Zadal: Smejkal Roman

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  http://www.sdh-sokoli.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sokoli-2014-08-31-5814.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Hodov TRSDH Hodov
24Chlum TRstanda vesely
35Radonín TRHonza Kovář
46Bačice TRSDH Bačice-Udeřice
57Výčapy TRMichal Svoboda
68Příložany TRMichal Machálek
79Kamenná TRJakub Procházka
810Sokolí TRSmejkal Roman
915Mysletice JIStanislav Dolský
1016Litovany TRTomáš Juřena
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Budišov TRPetra Mrňová
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Sokolí TRSmejkal Roman
23Radonín TRHonza Kovář
310Chlum TRstanda vesely


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budišov TR16,8416,4916,842018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nárameč TR16,9716,7716,972018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nevcehle JI17,3517,2417,352006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Petrůvky TR16,9017,4417,442018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Petrůvky TR17,3017,4617,462012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,0917,6017,602018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Svatoslav TR--17,642011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Výčapy TR--17,932011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Svatoslav TR16,6918,0018,002009/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Stařeč TR18,0316,6018,032018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Výčapy TR--18,082010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Myslibořice TR17,6018,0918,092018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Radonín TR18,4418,0018,442013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Výčapy TR18,6118,1718,612007/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Okříšky TR18,6118,5618,612005/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Svatoslav TR--18,632010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Mladoňovice TR18,7218,7618,762013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Výčapy TR18,9318,2018,932012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Výčapy TR18,2918,9618,962013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Radonín TR--19,042010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Radonín TR18,1719,0519,052012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Budišov TR18,7719,0919,092013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Přibyslavice TR19,1118,6719,112009/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Výčapy GKH--19,182010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kožichovice TR19,0519,2719,272006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kamenná TR19,3718,9319,372012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Čechtín TR19,1119,4319,432008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Trnava TR18,7219,4319,432009/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Trnava BusterTR18,1419,6219,622012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Radonín TR19,6618,9919,662007/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bačice TR18,5419,6919,692018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Svatoslav TR19,7017,3319,702012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Myslibořice TR19,7419,4319,742013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Svatoslav TR18,9919,7619,762008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Radonín TR--19,782011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Myslibořice TR--19,802011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Radonín TR19,2119,8219,822006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Výčapy TR20,0317,9420,032018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Myslibořice TR--20,042010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Výčapy TR20,2020,1020,202006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Čechtín TR19,4420,2620,262005/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Rudíkov TR20,3619,8320,362012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Radonín TR19,0520,4920,492008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Kamenná TR20,5319,4920,532013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Lipník TR20,6620,4320,662013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Chlum TR--20,702010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Trnava BusterTR--20,722011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Okříšky TR19,9820,7520,752008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kamenná TR--20,782011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Okříšky TR19,4320,8120,812006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Kožichovice TR20,2620,8620,862005/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Jaroměřice nad Rokytnou TR18,9621,0421,042012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Čechtín TR21,0821,0321,082006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Stařeč TR21,1420,2621,142005/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Chlum TR19,1621,3621,362007/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Svatoslav TR21,5820,0421,582007/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Radonín TR21,3021,6321,632003/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Trnava TR21,1921,6921,692008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Radonín TR21,8521,8621,862005/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Trnava TR--21,872011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Stařeč TR22,3521,9122,352003/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Myslibořice TR22,4319,9922,432012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Lipník TR20,0622,7422,742012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Kamenná TR--22,932010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dolní Smrčné JI--23,032010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Trnava TR23,6722,5023,672013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Hrotovice TR23,4924,0124,012013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Čechtín TR20,2124,1624,162018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Petrovice TR18,0424,3624,362013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Heraltice TR27,4020,0427,402006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Hodov TR27,9223,6727,922012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Sedlatice JI27,9519,6027,952005/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Mastník TR28,3325,8628,332003/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Okříšky TR28,4425,5328,442003/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Nový Telečkov TR28,1728,6128,612003/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Bransouze TR22,2529,3529,352012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Kamenná TR29,0429,8729,872009/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Čechočovice TR--29,892010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Kněžice TR19,5430,2030,202007/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Jaroměřice nad Rokytnou TR20,1430,3130,312013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Chlum TR33,5519,3233,552008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Výčapy TR35,0933,1135,092008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Radonín TR36,7136,5936,712018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Rudíkov TR--43,512011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Čáslavice TR43,8243,7743,822006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Krahulov TR46,1333,5946,132012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Čechtín TR--NP2007/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Horky TRNPNPNP2013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Dolní Smrčné JI--NP2009/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Kožichovice TR--NP2003/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Sedlejov JI--NP2007/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Častohostice TRNPNPNP2013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Okříšky TR--NP2007/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Kouty TRNPNPNP2018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/31 Sokolí, TR, Memoriál L. Švaříčka
TRL
2004/08/29 Sokolí, TR, Memoriál L. Švaříčka
TRL
2005/08/28 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2006/08/27 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2007/09/02 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2008/08/31 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2009/08/30 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2010/09/19 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2011/09/04 sokolí,
TRL
2012/09/02 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2012/09/02 Areál SDH Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka
-
2013/09/08 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2014/08/31 Areál SDH Sokolí, XIV. ročník soutěže Memoriál Luboše Švaříčka
-
2015/09/06 Sokolí u Třebíče, Areál SDH Sokolí
-
2017/08/27 Areál SDH Sokolí, XVII. ročník Memoriálu Luboše Švaříčka
-
2018/09/02 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga