Stajka 2015 - O pohár SDH Stajka

Liga: VCT
Místo: Stajka
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 05. 09. 2015 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 23. 08. 2015 18:00
Konec rezervace: 04. 09. 2015 18:00
Začátek tipování:  05. 09. 2015 20:00
Konec hlasování: 05. 09. 2015 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

sklopka, 3x B široké


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stajka-6263.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stajka JHJan Zahradník
22Halámky JHJan Prokes
33Roseč JHJan Šachl
44Novosedly nad Nežárkou JHRostislav Nohava
55Stříbřec JHLáďa Frantík
66Kolence JHDaniel Vacek
77Záblatí JHMilan Řehoř
88Valtínov JHJosef Bártů
99Roseč JHJan Šachl
1010Slavošovice CBvit koukal
1111Horní Meziříčko JHLuděk Brtník
1212Stříbřec BJHLáďa Frantík
1313Mníšek JHJan Zahradník
1414Staňkov JHHasiči Staňkov
1515Polště JHJirka Písař
1616Cizkrajov JHMartin Vaverka
1717Pístina JHLukáš Jankovec
1818Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
1919Domanín JHAleš Richter
2040Markvarec JHJosef Bártů
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rapšach JHMiroslav Kouřil
22Novosedly nad Nežárkou JHRostislav Nohava
33Staňkov JHHasiči Staňkov
44Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
55Lásenice JHHanka Straňáková
66Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
77Příbraz JHMichaela Čadová
88Domanín JHAleš Richter


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stříbřec JH--19,032016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Slavošovice CB--19,042016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Markvarec JH--19,252016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Cizkrajov JH--19,272016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mníšek JH--19,782016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Halámky JH--19,782016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Stajka JH--20,492016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Lásenice JH--21,002016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Frahelž JH--22,122016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Novosedly nad Nežárkou JH--22,882016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Roseč BJH--23,112016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Polště JH--23,652016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stříbřec BJH--39,432016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chlum u Třeboně JH--56,382016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Višňová JH--NP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Roseč JH--NP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Pístina JH--NP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/09/05 Stajka, O pohár SDH Stajka
VCT
2016/09/03 Stajka, O pohár SDH Stajka
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/08/31 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga