Staňkov 2023 - Memoriál Františka Bracha

Liga: VCT
Místo: Staňkov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 17. 06. 2023 13:00
Kontakt:   David Haško
Telefon:  733 684 672

Začátek rezervace: 04. 06. 2023 18:00
Konec rezervace: 16. 06. 2023 18:00
Začátek tipování:  17. 06. 2023 20:00
Konec hlasování: 17. 06. 2023 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stankov-13040.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Lásenice JHMartin Janků
23Slavonice JHJan Dvořák
34Olešnice CBLukáš Kučera
45Lomnice nad Lužnicí JHTomáš Řehoř
56Dolní Žďár JHMichaela Nováková
67Hamr JHMichal Szokol
78Chlum u Třeboně AJHPetr Belanský
89Dešná JHNatálie Panzerová
910Chlum u Třeboně CJHPetr Belanský
1011Mníšek JHJan Zahradník
1113Chlum u Třeboně BJHPetr Belanský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dešná JHNatálie Panzerová
22Dolní Žďár Ženy BJHMichaela Nováková
33Rapšach JHstáňa
44Hamr JHMichal Szokol
55Lásenice JHMartin Janků
66Dolní Žďár Ženy AJHMichaela Nováková
77Slavonice JHJan Dvořák
88Chlum u Třeboně JHPetr Belanský


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lásenice JH--18,602014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mníšek JH18,8118,2118,812019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Markvarec JH--19,042015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Cizkrajov JH19,5118,4019,512016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Slavošovice CB18,7819,6819,682017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kolence JH19,8719,8719,872012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Rudolfov CB19,9219,3319,922016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Stříbřec JH19,9319,4419,932016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Kolence JH--20,002015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Chlum u Třeboně JH20,0620,0620,062012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Novosedly nad Nežárkou JH--20,092014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mníšek JH--20,102015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chlum u Třeboně JH19,9420,1420,142018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kolence JH20,3320,2320,332016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Lomnice nad Lužnicí JH20,4019,6320,402019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Halámky JH20,2520,4120,412018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Valtínov JH20,5420,5120,542016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Zdešov JH--20,622014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chlum u Třeboně JH20,6620,3120,662019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Mníšek JH20,6719,5120,672016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Zdešov JH--20,712013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Valtínov JH--20,792015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Slavošovice CB--20,862015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Lásenice JH20,8920,6920,892016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Mníšek JH20,9020,1820,902023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chlum u Třeboně JH--20,922015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chlum u Třeboně JH21,0220,8921,022016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Hamr JH21,1121,1121,112012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Stajka JH21,1820,7721,182016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Lásenice JH19,8821,2021,202018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Stříbřec JH21,2221,1821,222022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Stříbřec JH--21,262015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Lásenice JH--21,342015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Slavonice JH21,4820,7821,482023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Mníšek JH--21,522014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Chlum u Třeboně JH--21,602014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Cizkrajov JH21,7019,2121,702017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Hamr JH21,8921,3321,892017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Chlum u Třeboně JH21,7021,9421,942017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Lásenice JH22,0320,8922,032023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Stříbřec JH22,0521,8822,052023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Polště JH22,1220,2122,122019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Branná JH--22,202014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Mníšek JH19,3122,3322,332018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Lomnice nad Lužnicí JH22,4320,4922,432022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Halámky JH22,0122,4922,492019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Novosedly nad Nežárkou JH22,5021,7022,502018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Chlum u Třeboně AJH21,3722,6922,692023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Mníšek JH22,7422,7422,742012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Markvarec JH22,8021,8722,802016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Stříbřec JH--22,832013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Slavonice JH22,8820,8922,882022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Lomnice nad Lužnicí JH22,9622,9622,962012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Halámky JH--23,012015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Staňkov JH--23,052014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Novosedly nad Nežárkou JH23,2420,9023,242019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Halámky JH23,2522,9823,252016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Frahelž JH23,3019,4123,302019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Stříbřec JH23,3923,3923,392011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Halámky JH23,4322,7923,432022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Polště JH23,5822,0423,582017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Stříbřec BJH23,6523,0323,652017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Mníšek JH--23,792013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Olešnice CB23,9322,6223,932023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Lásenice JH23,9820,8123,982019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Lomnice nad Lužnicí JH24,0423,9824,042018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Frahelž JH--24,242013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Zdešov JH24,3924,3924,392012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Stříbřec JH--24,462014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Kolence JH24,4924,4924,492011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Hamr JH24,5424,1424,542016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Roseč JH24,6022,8024,602016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Hamr JH24,6723,1924,672022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Mníšek JH20,0824,7224,722017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Staňkov JH--24,882013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Český Rudolec JH25,2825,2825,282012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Dešná JH24,5125,5625,562022/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Panské Dubenky JI25,6525,6525,652011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Chlum u Třeboně AJH25,8125,8125,812011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Heřmaneč JH--25,872013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Chlum u Třeboně BJH25,9725,7125,972019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Domanín JH--26,122014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Majdalena JH--26,352014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Hamr AJH26,5726,5726,572011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Příbraz JH25,9326,6026,602017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Stříbřec BJH26,8226,2826,822016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Lomnice nad Lužnicí JH--26,832014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Novosedly nad Nežárkou JH26,9626,3926,962017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Lásenice JH27,0419,4327,042017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Novosedly nad Nežárkou JH--27,132015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Hosín CB27,4820,0827,482016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Novosedly nad Nežárkou AJH27,4827,4827,482011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Domanín JH27,6227,6227,622012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Chlum u Třeboně CJH--27,642015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Hamr JH28,0323,3828,032023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Stříbřec JH28,1428,1428,142012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Dolní Žďár JH28,1425,3028,142023/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Novosedly nad Nežárkou JH28,3528,3528,352012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Frahelž JH--28,472014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Zvíkov CB28,5520,4528,552019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/25 Staňkov, Memoriál Fr. Bracha
VCT
2012/06/23 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2013/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2014/06/28 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2015/06/27 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2016/06/25 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2017/07/01 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2018/06/30 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2019/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2022/06/11 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2023/06/17 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2024/06/15 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/08 Olešnice, VCT - O pohár starosty obce Olešnice
VCT
2024/06/15 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2024/06/22 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně
VCT
2024/07/05 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2024/07/13 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2024/07/27 Slavonice, O pohár starosty města Slavonice - noční
VCT
2024/08/10 Dešná, O pohár starosty
VCT
2024/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2024/08/31 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2024/09/07 Dolní Žďár - Horní Lhota, Soutěž v požárním útoku a O pohár starosty obce
VCT
2024/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga