Staňkov 2013 - Memoriál Františka Bracha

Liga: VCT
Místo: Staňkov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 29. 06. 2013 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 29. 06. 2013 20:00
Konec rezervace: 29. 06. 2013 13:00
Začátek tipování:  29. 06. 2013 20:00
Konec hlasování: 29. 06. 2013 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B úzké, terče sklopné


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stankov-2013-06-29-3376.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lásenice JH--18,602014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Markvarec JH--19,042015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Cizkrajov JH19,5118,4019,512016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Slavošovice CB18,7819,6819,682017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Kolence JH19,8719,8719,872012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Rudolfov CB19,9219,3319,922016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Stříbřec JH19,9319,4419,932016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kolence JH--20,002015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chlum u Třeboně JH20,0620,0620,062012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Novosedly nad Nežárkou JH--20,092014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mníšek JH--20,102015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Chlum u Třeboně JH19,9420,1420,142018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kolence JH20,3320,2320,332016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Halámky JH20,2520,4120,412018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Valtínov JH20,5420,5120,542016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Zdešov JH--20,622014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mníšek JH20,6719,5120,672016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Zdešov JH--20,712013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Valtínov JH--20,792015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Slavošovice CB--20,862015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lásenice JH20,8920,6920,892016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chlum u Třeboně JH--20,922015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chlum u Třeboně JH21,0220,8921,022016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Hamr JH21,1121,1121,112012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Stajka JH21,1820,7721,182016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Lásenice JH19,8821,2021,202018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stříbřec JH--21,262015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Lásenice JH--21,342015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mníšek JH--21,522014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Chlum u Třeboně JH--21,602014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Cizkrajov JH21,7019,2121,702017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Hamr JH21,8921,3321,892017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Chlum u Třeboně JH21,7021,9421,942017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Branná JH--22,202014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Mníšek JH19,3122,3322,332018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Novosedly nad Nežárkou JH22,5021,7022,502018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Mníšek JH22,7422,7422,742012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Markvarec JH22,8021,8722,802016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Stříbřec JH--22,832013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Lomnice nad Lužnicí JH22,9622,9622,962012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Halámky JH--23,012015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Staňkov JH--23,052014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Halámky JH23,2522,9823,252016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Stříbřec JH23,3923,3923,392011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Polště JH23,5822,0423,582017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Stříbřec BJH23,6523,0323,652017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Mníšek JH--23,792013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Lomnice nad Lužnicí JH24,0423,9824,042018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Frahelž JH--24,242013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Zdešov JH24,3924,3924,392012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Stříbřec JH--24,462014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Kolence JH24,4924,4924,492011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Hamr JH24,5424,1424,542016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Roseč JH24,6022,8024,602016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Mníšek JH20,0824,7224,722017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Staňkov JH--24,882013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Český Rudolec JH25,2825,2825,282012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Panské Dubenky JI25,6525,6525,652011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Chlum u Třeboně AJH25,8125,8125,812011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Heřmaneč JH--25,872013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Domanín JH--26,122014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Majdalena JH--26,352014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Hamr AJH26,5726,5726,572011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Příbraz JH25,9326,6026,602017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Stříbřec BJH26,8226,2826,822016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Lomnice nad Lužnicí JH--26,832014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Novosedly nad Nežárkou JH26,9626,3926,962017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Lásenice JH27,0419,4327,042017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Novosedly nad Nežárkou JH--27,132015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Novosedly nad Nežárkou AJH27,4827,4827,482011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Hosín CB27,4820,0827,482016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Domanín JH27,6227,6227,622012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Chlum u Třeboně CJH--27,642015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Stříbřec JH28,1428,1428,142012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Novosedly nad Nežárkou JH28,3528,3528,352012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Frahelž JH--28,472014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Rapšach JH29,1828,7129,182016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Heřmaneč JH--29,702014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Halámky JH30,1930,3230,322017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Novosedly nad Nežárkou JH--32,162013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Halámky JH--32,372014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Lomnice nad Lužnicí JH--34,122013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Mníšek AJH34,2934,2934,292011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Stajka JH--34,482015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Lásenice JH34,7134,7134,712012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Mirochov JH34,9734,9734,972012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Majdalena JH35,0235,0235,022011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Stráž nad Nežárkou JH35,4235,4235,422011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Staňkov JH35,7835,7835,782012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Lásenice JH35,8635,8635,862011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Frahelž JH34,9235,8635,862018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Chlum u Třeboně BJH36,6536,6536,652011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Markvarec JH--37,732013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Kolence JH--38,092014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Staňkov JH40,0040,0040,002011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Stříbřec JH40,5439,8640,542017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Hamr JH--42,372014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Frahelž JH45,2345,2345,232011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Halámky JH--47,872013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Kolence JH--51,362013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/25 Staňkov, Memoriál Fr. Bracha
VCT
2012/06/23 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2013/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2014/06/28 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2015/06/27 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2016/06/25 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2017/07/01 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2018/06/30 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2019/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/06/08 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2019/06/22 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2019/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2019/07/06 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2019/07/13 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2019/07/20 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2019/08/03 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2019/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2019/08/31 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga