Staňkov 2018 - Memoriál Františka Bracha

Liga: VCT
Místo: Staňkov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 30. 06. 2018 13:00
Kontakt:   David Haško
Telefon:  733 684 672

Začátek rezervace: 30. 06. 2018 13:00
Konec rezervace: 30. 06. 2018 13:00
Začátek tipování:  30. 06. 2018 00:00
Konec hlasování: 30. 06. 2018 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stankov-9265.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lásenice JH--18,602014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Markvarec JH--19,042015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Cizkrajov JH19,5118,4019,512016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Slavošovice CB18,7819,6819,682017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Kolence JH19,8719,8719,872012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Rudolfov CB19,9219,3319,922016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Stříbřec JH19,9319,4419,932016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kolence JH--20,002015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chlum u Třeboně JH20,0620,0620,062012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Novosedly nad Nežárkou JH--20,092014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mníšek JH--20,102015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kolence JH20,3320,2320,332016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Valtínov JH20,5420,5120,542016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Zdešov JH--20,622014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mníšek JH20,6719,5120,672016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Zdešov JH--20,712013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Valtínov JH--20,792015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Slavošovice CB--20,862015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Lásenice JH20,8920,6920,892016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Chlum u Třeboně JH--20,922015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chlum u Třeboně JH21,0220,8921,022016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Hamr JH21,1121,1121,112012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Stajka JH21,1820,7721,182016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Stříbřec JH--21,262015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Lásenice JH--21,342015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Mníšek JH--21,522014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chlum u Třeboně JH--21,602014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Cizkrajov JH21,7019,2121,702017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hamr JH21,8921,3321,892017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Chlum u Třeboně JH21,7021,9421,942017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Branná JH--22,202014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mníšek JH22,7422,7422,742012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Markvarec JH22,8021,8722,802016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Stříbřec JH--22,832013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Lomnice nad Lužnicí JH22,9622,9622,962012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Halámky JH--23,012015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Staňkov JH--23,052014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Halámky JH23,2522,9823,252016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Stříbřec JH23,3923,3923,392011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Polště JH23,5822,0423,582017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Stříbřec BJH23,6523,0323,652017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Mníšek JH--23,792013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Frahelž JH--24,242013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Zdešov JH24,3924,3924,392012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Stříbřec JH--24,462014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Kolence JH24,4924,4924,492011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Hamr JH24,5424,1424,542016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Roseč JH24,6022,8024,602016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Mníšek JH20,0824,7224,722017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Staňkov JH--24,882013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Český Rudolec JH25,2825,2825,282012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Panské Dubenky JI25,6525,6525,652011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Chlum u Třeboně AJH25,8125,8125,812011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Heřmaneč JH--25,872013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Domanín JH--26,122014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Majdalena JH--26,352014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Hamr AJH26,5726,5726,572011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Příbraz JH25,9326,6026,602017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Stříbřec BJH26,8226,2826,822016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Lomnice nad Lužnicí JH--26,832014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Novosedly nad Nežárkou JH26,9626,3926,962017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Lásenice JH27,0419,4327,042017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Novosedly nad Nežárkou JH--27,132015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Hosín CB27,4820,0827,482016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Novosedly nad Nežárkou AJH27,4827,4827,482011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Domanín JH27,6227,6227,622012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Chlum u Třeboně CJH--27,642015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Stříbřec JH28,1428,1428,142012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Novosedly nad Nežárkou JH28,3528,3528,352012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Frahelž JH--28,472014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Rapšach JH29,1828,7129,182016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Heřmaneč JH--29,702014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Halámky JH30,1930,3230,322017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Novosedly nad Nežárkou JH--32,162013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Halámky JH--32,372014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Lomnice nad Lužnicí JH--34,122013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Mníšek AJH34,2934,2934,292011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Stajka JH--34,482015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Lásenice JH34,7134,7134,712012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Mirochov JH34,9734,9734,972012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Majdalena JH35,0235,0235,022011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Stráž nad Nežárkou JH35,4235,4235,422011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Staňkov JH35,7835,7835,782012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Lásenice JH35,8635,8635,862011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Chlum u Třeboně BJH36,6536,6536,652011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Markvarec JH--37,732013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Kolence JH--38,092014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Staňkov JH40,0040,0040,002011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Stříbřec JH40,5439,8640,542017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Hamr JH--42,372014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Frahelž JH45,2345,2345,232011/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Halámky JH--47,872013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Kolence JH--51,362013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Domanín JH--64,802013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Majdalena JH73,8673,8673,862012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Stajka JH--76,622014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Frahelž JH80,3880,3880,382012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Žíteč JH87,5587,5587,552012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Hamr BJH24,7424,74NP2012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Chlum u Třeboně JH--NP2013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/25 Staňkov, Memoriál Fr. Bracha
VCT
2012/06/23 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2013/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2014/06/28 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2015/06/27 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2016/06/25 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2017/07/01 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2018/06/30 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/12 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/06/09 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2018/06/23 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2018/06/30 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2018/07/07 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2018/07/14 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2018/07/21 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2018/08/04 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2018/08/18 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2018/08/25 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga