Staňkov fotbalové hřiště 2019 - O pohár města Staňkova

Liga: -
Místo: Staňkov I
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 14. 09. 2019 11:00
Kontakt:   Pavel Inderholc
Telefon:  735533986

Začátek rezervace: 14. 09. 2019 11:00
Konec rezervace: 14. 09. 2019 11:00
Začátek tipování:  14. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 14. 09. 2019 00:00
Zadal: Dušan Inderholc

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Soutěž v požárním útoku muži ženy 

Běží se dle pravidel požárního sportu  muži i ženy na 2 hadice B hadice mohou být i úzké.

Z technických důvodu zrušeno!!!!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stankov-i-10811.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krchleby DO16,9916,5616,562016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Srbice DO16,6616,6116,612016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vidice DO17,7319,8317,732016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Křenovy DO17,7518,8617,752016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zichov DONP20,4520,452016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Neuměř DO26,5122,1022,102016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Čermná ADO23,2323,0823,082016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Staňkov I DONP23,6323,632016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ohučov DO24,0024,3324,002016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vránov DO29,65NP29,652016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Čermná BDO35,8536,1435,852016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Velký Malahov DONP69,7569,752016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Metelsko DONPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ohučov DO22,2662,8622,262016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Srbice DO23,4426,1823,442016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Milavče DONP23,5723,572016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vidice DO24,8627,2624,862016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Staňkov I DO29,37NP29,372016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Horšovský Týn DO52,1439,4439,442016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zichov DONP42,5542,552016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Staňkov, fotbalové hřiště, 14. ročník o pohár města
-
2016/09/10 Staňkov, fotbalové hřiště, Noční soutěž s PS8
-
2016/09/24 Staňkov, IV. kolo (závěrečné)
CHL
2017/08/19 fotbalové hřiště ve Staňkově, O pohár města Staňkova 2B
-
2017/08/19 Staňkov fotbalové hřiště, Staňkovská noční osma
-
2017/09/30 Staňkov, fotbalové hřiště, Závěrečné kolo CHLMH
CHL
2018/02/17 ZŠ Staňkov, 1. kolo se bude konat v rámci zimního setkání MH
CHL
2018/09/08 Staňkov, O pohár města Staňkova
-
2018/09/08 Staňkov, Noční soutěž se stroji ps8
-
2018/09/09 Staňkov, Hřiště, Závěrečné kolo CHLMH
CHL
2019/09/07 Staňkov fotbalové hřiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2019/09/14 Staňkov fotbalové hřiště, O pohár města Staňkova
-
2019/09/14 Staňkov fotbalové hřiště, Noční osma
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/04/18 Holice náměstí TGM, 6. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše na 2B
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-Soutěž Zrušena, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/02 Staňkov fotbalové hřiště, O pohár města Staňkov
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/08 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2020/05/10 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
2020/05/16 Jindřichův Hradec, O pohár starosty města Jindřichův Hradec
-
2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/05/30 Pasečnice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/05/31 Čechy pod Kosířem, O pohár R. A. Smekala
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/06/13 Hřiště u Hasičské zbrojnice, 46. ročník , 2B, 5C, netradični, opačný směr dráhy
-
2020/06/13 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/06/27 Mračnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B
-
2020/07/10 Hřiště TJ Sokol Závada, Noční hasičská soutěž
-
2020/07/25 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
Kdy Kde Liga