Staňkov, fotbalové hřiště 2016 - 14. ročník o pohár města

Liga: -
Místo: Staňkov I
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 10. 09. 2016 12:00
Kontakt:   Inderholc
Telefon:  724964925

Začátek rezervace: 20. 08. 2016 12:00
Konec rezervace: 09. 09. 2016 12:00
Začátek tipování:  10. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 10. 09. 2016 00:00
Zadal: Aneta Hoffmannová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Staňkov 

a

 město Staňkov

 si Vás tímto dovolují pozvat  na

 „14. ročník o pohár města Staňkova

 v požárním útoku

která se koná dne 10. 9. 2016 na fotbalovém hřišti ve Staňkově

Program: 12:00 – 13:00 prezentace družstev

 13:00 Nástup

13:15 Zahájení soutěže

15-30 min po doběhnutí posledního družstva bude vyhlášení výsledků

 

V 18: 00 vystoupí skupina Telefon  

 

V případě malého počtu družstev bude soutěž zrušena

Občerstvení zajištěno  Uvedené časy jsou pouze orientační

Organizační zabezpečení soutěže Útok bude probíhat dle pravidel požárního  sportu. Muži i ženy běží na dvě hadice B hadice mohou být úzké. Běží se dva útoky. Počítá se lepší čas. Bude elektronická časomíra a sklopné terče.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stankov-i-8054.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
22Srbice ženyDOAneta Hoffmannová
33Ohučov mužiDOAneta Hoffmannová
44Krchleby Muži výběrDOPavel Krchlebak
55Vidice MužiDOTereza Voráčová
66Čermná A, mužiDOAneta Hoffmannová
77Srbice mužiDOAneta Hoffmannová
88Ohučov ženyDOAneta Hoffmannová
910Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
1012Čermná B, muži DOAneta Hoffmannová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krchleby DO16,9916,5616,562016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Srbice DO16,6616,6116,612016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vidice DO17,7319,8317,732016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Křenovy DO17,7518,8617,752016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zichov DONP20,4520,452016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Neuměř DO26,5122,1022,102016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Čermná ADO23,2323,0823,082016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Staňkov I DONP23,6323,632016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ohučov DO24,0024,3324,002016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vránov DO29,65NP29,652016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Čermná BDO35,8536,1435,852016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Velký Malahov DONP69,7569,752016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Metelsko DONPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ohučov DO22,2662,8622,262016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Srbice DO23,4426,1823,442016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Milavče DONP23,5723,572016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vidice DO24,8627,2624,862016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Staňkov I DO29,37NP29,372016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Horšovský Týn DO52,1439,4439,442016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zichov DONP42,5542,552016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Staňkov, fotbalové hřiště, 14. ročník o pohár města
-
2016/09/10 Staňkov, fotbalové hřiště, Noční soutěž s PS8
-
2016/09/24 Staňkov, IV. kolo (závěrečné)
CHL
2017/08/19 fotbalové hřiště ve Staňkově, O pohár města Staňkova 2B
-
2017/08/19 Staňkov fotbalové hřiště, Staňkovská noční osma
-
2017/09/30 Staňkov, fotbalové hřiště, Závěrečné kolo CHLMH
CHL
2018/02/17 ZŠ Staňkov, 1. kolo se bude konat v rámci zimního setkání MH
CHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/04/28 Areál U Koupaliště v Bystrém, Pohár starosty SDH Bystré MH v disciplínách CTIF
-
2018/04/28 Lhotice, Soutěž v požárním útoku
-
2018/04/28 U požární Nádrže Medlov, O Pohár Starosty obce Medlov, Zborovice
-
2018/04/29 Fotbalové hřiště Široká Niva, V. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2018/04/29 Areál SDH na letišti, O POHÁR STAROSTY MĚSTA MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
-
2018/05/04 Toužim, noční soutěže o erb města Toužim
-
2018/05/05 FK Velké Hoštice, Hoštická májová soutěž na 2B
-
2018/05/05 Vladislav cvičiště, Pohár SDH Vladislav
-
2018/05/05 Újezd u Val. Klobouk,hřiště, O putovní pohár
-
2018/05/05 V MENHARTICÍCH, O POHÁR STAROSTKY OBCE MENHARTICE
-
2018/05/05 Dostihový areál Slušovice, O pohár starosty města Slušovice
-
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/05/05 Újezd u Val. Klobouk,hřiště, O putovní KNIHU starosty obce,2B
-
2018/05/06 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, soutěž mladých hasičů
-
2018/05/06 sportovní arelá Líchy, Memoriál dr. Arnošta Káby
-
2018/05/06 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, požární útok 2B
-
2018/05/12 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice
-
2018/05/12 Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2018/05/12 Trénink. areál Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice, muži 3B, ženy 2B
-
2018/05/12 Noční útočení v JZD - Sloup, Noční útočení v JZD
-
2018/05/12 Areál místního hřiště, 4.Ročník noční pohárové soutěže v Tošovicích
-
2018/05/13 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/05/18 Odry za železářstvím Orava, 27.ročník Noční hasičské soutěže.
-
2018/05/25 Liptaň, fotbalové hřiště
-
2018/05/26 Domamil - fodbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce J-M, 1.kolo BHL
-
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/02 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B)
-
2018/06/09 Milotice nad Opavou, fotbalové hřiště
-
2018/06/09 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2018/06/10 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2018/06/15 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2018/06/16 Zbraslavice,hřiště treninkové, Noční soutěž,2B,časy se sčítají
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/30 Velké Kunětice, fotbalové hřiště TJ Sokol
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Karlovice, fotbalové hřiště
-
2018/07/07 Janovice, hřiště za zámkem
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/09 Leskovec nad Moravicí, fotbalové hřiště
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/28 Rýmařov, zahrada Hedvy
-
Kdy Kde Liga