Stará Červená Voda-has.louka 2015 - H-L Praděd- muži 3B,ženy 2B

Liga: -
Místo: Stará Červená Voda
Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
Kdy: 11. 07. 2015 13:00
Kontakt:   Jiří Urban
Telefon:  731886163

Začátek rezervace: 15. 06. 2015 13:00
Konec rezervace: 11. 07. 2015 12:00
Začátek tipování:  15. 06. 2015 20:00
Konec hlasování: 11. 07. 2015 00:00
Zadal: Jiří Urban

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

1.kolo o pohár starosty obce,2.kolo o ceny sponzorů


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stara-cervena-voda-6811.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
22Bílý Potok ženyJEMarek Konečný
33Zátor mužiBRLucie Čapková
44Bílý Potok mužiJEMarek Konečný
55Stará Červená Voda mužiJEJiří Urban
66Vrbno pod Pradědem muži ABRJan Urban
77Sádek mužiOPJiří Urban
88Velké Kunětice muži AJERoman Varga
99Slezské Rudoltice ženyBRAnton Hazik
1010Petrov nad Desnou mužiSUJiří Urban
1111Široká Niva mužiBRLucie Čapková
1212Široký Brod muzi AJERoman Varga
1313Liptaň mužiBRAnton Hazik
1414Velké Kunětice muži BJERoman Varga
1515Široká Niva ženyBRLucie Čapková
1616Široký Brod muzi BJERoman Varga
1717Zátor ženyBRLucie Čapková
1818Suchá Rudná muži ABRLucie Čapková
1919Janovice BRJíří Skopal
2020Břidličná BRJíří Skopal
2121Janovice BRJíří Skopal
2222Leskovec nad Moravicí ŽenyBRNikola Škodáková
2323Ryžoviště ženyBRMarian Lašák
2424Vraclávek ŽenyBRAndy Adamcová
2525Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
2626Bernartice mužiJEJiří Urban
2727Leskovec nad Moravicí MužiBRNikola Škodáková
2828Ryžoviště mužiBRMarian Lašák
2929Bernartice ženyJEJiří Urban
3030Milotice nad Opavou mužiBRPavel Bartoník


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/07/11 Stará Červená Voda-has.louka, H-L Praděd- muži 3B,ženy 2B
-
2016/07/09 Hasičská louka-před H.Z., 1.kolo Pohár starosty OÚ-3B, 2.kolo věcné ceny
-
2017/07/08 St. Červ. Voda - louka před HZ, HL - Praděd, muži 3B, ženy 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga