Hasičská louka-před H.Z. 2016 - 1.kolo Pohár starosty OÚ-3B, 2.kolo věcné ceny

Liga: -
Místo: Stará Červená Voda
Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
Kdy: 09. 07. 2016 13:00
Kontakt:   SDH-Stará Červená Voda
Telefon:  731886163

Začátek rezervace: 20. 06. 2016 18:00
Konec rezervace: 09. 07. 2016 12:00
Začátek tipování:  21. 06. 2016 20:00
Konec hlasování: 21. 06. 2016 00:00
Zadal: Jiří Urban

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stara-cervena-voda-7931.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Bílý Potok ženyJEMarek Konečný
22Bílý Potok mužiJEMarek Konečný
33Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
44Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
55Stará Červená Voda JEJiří Urban
66Janovice mužiBRSoňa Kadulová
77Široká Niva mužiBRLucie Čapková
88Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
99Janovice ženyBRSoňa Kadulová
1010Stará Červená Voda JEJiří Urban
1111Suchá Rudná mužiBREdita Barčíková
1212Velké Kunětice muži AJEJiří Urban
1313Široká Niva ženyBRLucie Čapková
1414Slezské Rudoltice mužiBRJan Čech
1515Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
1616Slezské Rudoltice ženyBRJan Čech
1717Velké Kunětice muži BJEJiří Urban
1818Leskovec nad Moravicí mužiBRErika Jelínková
1919Milotice nad Opavou mužiBRErika Jelínková
2020Karlovice ženyBREdita Barčíková
2121Břidličná BRJíří Skopal
2222Zátor ŽenyBRJaromír Wysoglad
2323Leskovec nad Moravicí ženyBRErika Jelínková
2424Suchá Rudná mužiBRMartina Hanzlíková
2525Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
2626Karlovice mužiBRDominika Mikulášková
2727Karlovice ženyBRMartina Hanzlíková
2828Liptaň mužiBRJan Čech
2929Zátor MužiBRJaromír Wysoglad
3030Velká Kraš JEMarcela Kuběnová
3131Jeseník Muži JEPavel Lučan
3232Velká Kraš BJEMarcela Kuběnová
3333Bernartice mužiJEMarek Samolej


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/07/11 Stará Červená Voda-has.louka, H-L Praděd- muži 3B,ženy 2B
-
2016/07/09 Hasičská louka-před H.Z., 1.kolo Pohár starosty OÚ-3B, 2.kolo věcné ceny
-
2017/07/08 St. Červ. Voda - louka před HZ, HL - Praděd, muži 3B, ženy 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2019/08/24 Zámecký park, Velká Bystřice, VIII. ROČNÍK POHÁROVÉ SOUTĚŽE V POŽÁRNÍM ÚTOKU
-
2019/08/24 Sekule, ihrisko Sekule, Sekulský pohár Emila Maxiana - 2B
-
2019/08/24 Sedlejovice u hasičárny, Sedlejovická osma , netradiční soutěž
-
2019/08/24 Soběkury, fotbalové hřiště, Memoriál Luboše Kadeřábka
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, Memoriál Františka Bočka
-
2019/08/24 Březová, sportovní areál, O pohár starosty obce Březová - Noční útoky
-
2019/08/24 Ostrava - Plesná, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/08/24 Areál SDH Tečovice, Noční hasičská soutěž Tečovice 2019
-
2019/08/25 Bohuslavice, hřiště, Velká cena Holbacup 2019, 2B
-
2019/08/31 Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák), Noční soutěž pod umělým osvětlením (2.B)-(B75 C52
-
2019/08/31 Hřiště TJ Zborovice, IV.ročník Noční soutěže mladých hasičů
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/06 Jezdkovice, hřiště, Noční soutěž o putovní pohár starostky obce
-
2019/09/06 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž
-
2019/09/07 Na návsi v Bratčicích, O putovní pohár starosty obce Bratčice 2019
-
2019/09/07 Husovo namesti, O pohár starosty mesta
-
2019/09/07 Vesce u Moravských Budějovic, O pohár starosty, dle pravidel požárního sportu
-
2019/09/07 Na návsi v Bratčicích, O putovní pohár starosty obce Bratčice 2019
-
2019/09/07 Jamnice, 11. kolo Moravskoslezského poháru
-
2019/09/07 Střelnice Jaroměřice n Rok, Pohár starosty SDH Noční soutěž Muži,ženy na 2B
-
2019/09/08 Český Brod, Sportovní den hasičských přípravek
-
2019/09/13 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár
-
2019/09/14 Vlčí doly, O POHÁR BLÁZNIVÉ STŘÍKAČKY
-
2019/09/14 Dolany, Noční hasičská soutěž na 2B
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/14 Volenice, Volenická noc
-
2019/09/14 Litenčice-hřiště, Litenčice - Noční soutěž
-
2019/09/20 Dolní Bečva, sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2019/09/21 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž Radslavice
-
2019/09/21 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 9. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2019/09/28 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (october cup)
-
2019/10/05 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 5. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
Kdy Kde Liga