Hasičská louka-před H.Z. 2016 - 1.kolo Pohár starosty OÚ-3B, 2.kolo věcné ceny

Liga: -
Místo: Stará Červená Voda
Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
Kdy: 09. 07. 2016 13:00
Kontakt:   SDH-Stará Červená Voda
Telefon:  731886163

Začátek rezervace: 20. 06. 2016 18:00
Konec rezervace: 09. 07. 2016 12:00
Začátek tipování:  21. 06. 2016 20:00
Konec hlasování: 21. 06. 2016 00:00
Zadal: Jiří Urban

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stara-cervena-voda-7931.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Bílý Potok ženyJEMarek Konečný
22Bílý Potok mužiJEMarek Konečný
33Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
44Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
55Stará Červená Voda JEJiří Urban
66Janovice mužiBRSoňa Kadulová
77Široká Niva mužiBRLucie Čapková
88Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
99Janovice ženyBRSoňa Kadulová
1010Stará Červená Voda JEJiří Urban
1111Suchá Rudná mužiBREdita Barčíková
1212Velké Kunětice muži AJEJiří Urban
1313Široká Niva ženyBRLucie Čapková
1414Slezské Rudoltice mužiBRJan Čech
1515Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
1616Slezské Rudoltice ženyBRJan Čech
1717Velké Kunětice muži BJEJiří Urban
1818Leskovec nad Moravicí mužiBRErika Jelínková
1919Milotice nad Opavou mužiBRErika Jelínková
2020Karlovice ženyBREdita Barčíková
2121Břidličná BRJíří Skopal
2222Zátor ŽenyBRJaromír Wysoglad
2323Leskovec nad Moravicí ženyBRErika Jelínková
2424Suchá Rudná mužiBRMartina Hanzlíková
2525Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
2626Karlovice mužiBRDominika Mikulášková
2727Karlovice ženyBRMartina Hanzlíková
2828Liptaň mužiBRJan Čech
2929Zátor MužiBRJaromír Wysoglad
3030Velká Kraš JEMarcela Kuběnová
3131Jeseník Muži JEPavel Lučan
3232Velká Kraš BJEMarcela Kuběnová
3333Bernartice mužiJEMarek Samolej


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/07/11 Stará Červená Voda-has.louka, H-L Praděd- muži 3B,ženy 2B
-
2016/07/09 Hasičská louka-před H.Z., 1.kolo Pohár starosty OÚ-3B, 2.kolo věcné ceny
-
2017/07/08 St. Červ. Voda - louka před HZ, HL - Praděd, muži 3B, ženy 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga