St. Červ. Voda - louka před HZ 2017 - HL - Praděd, muži 3B, ženy 2B

Liga: -
Místo: Stará Červená Voda
Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
Kdy: 08. 07. 2017 13:00
Kontakt:   SDH Stará Červená Voda
Telefon:  777782537

Začátek rezervace: 09. 06. 2017 13:00
Konec rezervace: 08. 07. 2017 13:00
Začátek tipování:  09. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 08. 07. 2017 00:00
Zadal: SDH Stará Červená Voda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Dle směrnic hasičských soutěží vydaných SH ČMS a úprav uvedených v technických podmínkách „Hasičské ligy-Praděd“.

Srdečně zveme všechny hasičské jednotky a příznivce požárního sportu.

  


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stara-cervena-voda-8880.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Červená Voda JESDH Stará Červená Voda
22Široká Niva mužiBRErika Jelínková
33Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková
44Bílý Potok Muži ABRMarek Konečný
55Vrbno pod Pradědem MUŽIBRJan Urban
66Široký Brod BJELibor Suchánec
77Velké Kunětice MUŽI AJERoman Varga
88Janovice mužiBRSoňa Kadulová
99Milotice nad Opavou Muži BBRPavel Bartoník
1010Karlovice MužiBRDominika Mikulášková
1111Bílý Potok Muži BBRMarek Konečný
1212Velké Kunětice MUŽI BJERoman Varga
1313Milotice nad Opavou Muži ABRPavel Bartoník
1414Široký Brod AJELibor Suchánec
1515Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
1616Břidličná BRJíří Skopal
1717Suchá Rudná BREdita Barčíková
1819Zátor BRAlžběta Miturová
1920Bernartice JEMarek Samolej
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková
23Vrbno pod Pradědem ŽENYBRJan Urban
34Janovice ženyBRSoňa Kadulová
45Široká Niva ženyBRErika Jelínková
56Karlovice ŽenyBRDominika Mikulášková
67Bílý Potok ŽenyBRMarek Konečný
78Zátor ŽenyBRAlžběta Miturová
89Bernartice JEMarek Samolej
910Velká Kraš JEMarcela Kuběnová
1011Vidnava JEJana Čmelová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/07/11 Stará Červená Voda-has.louka, H-L Praděd- muži 3B,ženy 2B
-
2016/07/09 Hasičská louka-před H.Z., 1.kolo Pohár starosty OÚ-3B, 2.kolo věcné ceny
-
2017/07/08 St. Červ. Voda - louka před HZ, HL - Praděd, muži 3B, ženy 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga