Stará Říše 2013 - Soutěž v požárním útoku

Liga: JOL
Místo: Stará Říše
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 15. 06. 2013 13:00
Kontakt:   Martin Šebesta
Telefon:  776 842 774

Začátek rezervace: 01. 06. 2013 20:00
Konec rezervace: 15. 06. 2013 13:00
Začátek tipování:  01. 01. 2013 20:00
Konec hlasování: 15. 06. 2013 00:00
Zadal: Martin Šebesta

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stara-rise-2013-06-15-3439.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horky TRPetr Skoumal
22Stará Říše CJIAnna Poukarová
33Radkovice u Budče TRPavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz
44Trnava TRPavel Hnízdil
55Troja SDH Urbanov ABJan Trojan
66Sokolí SDH Sokolí - mužiTRSmejkal Roman
77Jakubov u Moravských Budějovic TRMartin Dvorak
88Dolní Němčice BJHZdenda Krejčí
99Budeč JHJan Báchor
1010Jindřichovice JIDavid Táborský
1111Kněžice TRRosťa Neuwirth
1212Oponešice TRJosef Navrátil
1313Radkov JITomáš Mareček
1414Boršov JIJan Pech
1515Dolní Němčice AJHJan Dušek
1616Předín TRVlasta Hons
1717Radotice TRRadek Janda
1818Knínice JILukáš Novák
1919Hornice TRAleš Bobu
2020Stará Říše ZZ TopJIAnna Poukarová
2121Nová Ves JIPetr Hlávka
2222Sedlejov JIIveta Pavlů
2323Krasonice JILukáš Pivonka
2424Želetava TRPetr Novák
2525Mladoňovice TRAleš Daňhel
2627Výčapy TRMichal Svoboda
2728Nevcehle BJIAnna Poukarová
2829Nevcehle JIMilan Pařil
2930Stará Říše JIMartin Šebesta
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevcehle JIMilan Pařil
22Předín TRJana Ježková
33Sedlejov JIIveta Pavlů
44Trnava "BUSTR"TRMartina
55Radonín TRRosťa Neuwirth
66Boršov JIPetra Nečadová
77Jindřichovice JIAleš Daňhel
88Trnava TRMartina
99Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
1010Nová Ves JIRadka Hlávková
1111Petrůvky TRJája Pavlusiková
1215Mladoňovice TRJana Zvěřinová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrůvky TR16,5316,5416,542016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Petrůvky TR16,7016,6716,702017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7316,3116,732016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nevcehle JI16,9216,3716,922015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevcehle JI16,9716,8716,972016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Skrochovice OP16,9816,1216,982017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Stará Říše JI16,3617,0317,032017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nevcehle JI17,0816,6217,082013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radíkov PR17,1116,4817,112017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radonín TR17,1316,9917,132017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radonín TR17,2416,5217,242016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Petrůvky TR17,2517,2517,252012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nevcehle JI16,8517,3717,372014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Benešov u Semil SM16,9517,4617,462017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Boršov JI17,4717,5117,512014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Krásná Ves MB17,6217,5617,622017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chrášťany LT17,6017,7917,792017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jindřichovice JI16,7317,9217,922015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Trnava TR17,9517,5117,952011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nevcehle JI18,0717,9918,072012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Radonín TR18,0917,9518,092011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Olešná HB18,1618,0518,162014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mladoňovice TR18,0318,1618,162012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Boršov JI17,8218,2218,222015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radonín TR17,5218,2318,232014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Katusice MB18,2616,9618,262018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Radonín TR18,2717,9018,272013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sedlejov JI17,4718,2918,292013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Trnava TR18,3017,6018,302015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Petrůvky TR17,4418,3318,332015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Jindřichovice JI18,2518,3418,342014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Rokytno PA17,7618,3618,362017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Radonín TR17,6718,4018,402015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Petrůvky TR17,8618,5418,542018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Mladoňovice TR18,5818,4918,582014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Sedlejov JI18,7417,7618,742016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Boršov JI19,0218,5619,022016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dvorce TA19,2019,1219,202017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Louňovice pod Blaníkem BN19,3216,2819,322017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Předín TR18,2819,3619,362011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Horky TR18,9719,4319,432014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Olešná HB19,5018,2519,502016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Šašovice TR18,2519,6019,602011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Předín TR19,7619,6219,762013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Jindřichovice JI19,8518,9719,852011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Jindřichovice JI18,1420,0020,002013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Trnava BUSTRTR20,2719,8620,272013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Meziříčko ZR20,3319,2220,332015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Mladoňovice TR20,3419,3820,342013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Sedlejov JI20,4218,0520,422014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dvorce TA18,8820,5020,502018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Malé Hoštice OP17,6920,5220,522018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Boršov JI20,5417,8420,542011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Boršov JI19,6320,6120,612012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Sedlejov JI20,7417,9120,742011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Sedlejov JI20,7819,2620,782015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Libuň JC20,9418,5520,942018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Budišov TR17,8720,9820,982018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Radonín TR21,0418,9921,042018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Stará Říše JI21,4221,0221,422018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Trnava TR21,6218,9621,622013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Boršov JI21,7619,4721,762013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Mladoňovice TR22,3418,9222,342015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Nová Ves JI21,1322,4222,422011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Olešná HB19,8022,6522,652018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Sloup PZ22,7117,1622,712018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Sedlejov JI22,8620,8622,862012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Libuň JC23,7323,6823,732017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Trnava TR23,9419,5823,942012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Markvartice JI21,9223,9623,962012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Předín TR24,0918,2824,092012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Nová Říše JI23,8024,1524,152016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Šašovice TR24,7118,6124,712012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Trnava BUSTRTR24,8922,9424,892012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Nevcehle BJI26,4121,8126,412011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Jakubov u Moravských Budějovic TR26,1727,4627,462013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nová Ves JI23,0128,0428,042013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Radonín TR29,6030,8530,852012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Jindřichovice JI29,1131,1031,102012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Skrochovice OP37,1723,1237,172018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Strachoňovice JI30,18NPNP2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Strachoňovice JINPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Horky TR--NP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,09NPNP2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Trnava TRNP18,80NP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Meziříčko ZR26,22NPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Budišov TRNPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Dvorce TANP21,26NP2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Hrobice ExplosiaPANPNPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Nová Říše JINPNPNP2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Rozseč JINPNPNP2011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Jakubov u Moravských Budějovic TRNPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Olešná HB17,3517,20MS2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/09/10 Stará Říše, O poháe SDH Stará Říše
JOL
2012/09/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2013/06/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2014/09/06 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2015/09/05 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2016/09/10 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2017/07/29 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Třebelovice, O pohár SDH Třebelovice, noční soutěž 2B
JOL
2019/06/01 Kostníky, O pohár SDH Kostníky
JOL
2019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B
JOL
2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice
JOL
2019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle
JOL
2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov
JOL
2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín
JOL
2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
Kdy Kde Liga