Stará Říše 2014 - Soutěž v požárním útoku

Liga: JOL
Místo: Stará Říše
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 06. 09. 2014 13:00
Kontakt:   Martin Šebesta
Telefon:  776 842 774

Začátek rezervace: 23. 08. 2014 11:00
Konec rezervace: 06. 09. 2014 11:00
Začátek tipování:  24. 04. 2014 20:00
Konec hlasování: 06. 09. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stara-rise-2014-09-06-4873.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše "C"JIMartin Šebesta
22Strachoňovice JIJiří Líčka
33Krasonice JILukáš Pivonka
45Radotice TRRadek Janda
57Radkov JITomáš Mareček
68Hornice TRAleš Bobu
79Želetava TRAleš Bobu
810Jindřichovice JIDavid Táborský
911Kněžice TRRosťa Neuwirth
1012Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
1113Boršov JIPavel Kos
1214Dolní Němčice BJHJan Dušek
1315Lavičky ZRJan Hejl
1416Předín TRMartin Běhounek
1517Budeč JHJan Báchor
1618Oponešice TRJosef Navrátil
1720Olešná HBPavel Kos
1821Příseka JIDavid Picmaus
1923Meziříčko ZRKarel Mokrejš
2025Horky TRPetr Skoumal
2128Dolní Němčice AJHJan Dušek
2234Sedlatice BJIMartin Běhounek
2335Sedlejov JIPavla Pospíchalová
2436Radkovice u Budče TRPetr Štěpán
2537Čikov TROndřej Lukeš
2638Mladoňovice TRAleš Daňhel
2739Oponešice TRJosef Navrátil
2840Sedlatice JIMartin Běhounek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevcehle JIAnna Poukarová
22Mladoňovice TRRadek Janda
33Sedlejov JIPavla Pospíchalová
44Radonín TRZuzana Číhalová
55Trnava TRMartina
66Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
77Strachoňovice JIJiří Líčka
88Boršov JIJan Pech
99Nová Říše JIKlára Brychtová
1010Jindřichovice JIAnežka Jurková
1111Horky TRPetr Skoumal
1213Budišov TRPetra Mrňová
1315Olešná HBKateřina Fraňková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrůvky TR16,5316,5416,542016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Petrůvky TR16,7016,6716,702017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7316,3116,732016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nevcehle JI16,9216,3716,922015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevcehle JI16,9716,8716,972016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Skrochovice OP16,9816,1216,982017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Stará Říše JI16,3617,0317,032017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nevcehle JI17,0816,6217,082013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radíkov PR17,1116,4817,112017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radonín TR17,1316,9917,132017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radonín TR17,2416,5217,242016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Petrůvky TR17,2517,2517,252012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nevcehle JI16,8517,3717,372014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Benešov u Semil SM16,9517,4617,462017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Boršov JI17,4717,5117,512014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Krásná Ves MB17,6217,5617,622017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chrášťany LT17,6017,7917,792017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jindřichovice JI16,7317,9217,922015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Trnava TR17,9517,5117,952011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nevcehle JI18,0717,9918,072012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Radonín TR18,0917,9518,092011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Olešná HB18,1618,0518,162014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mladoňovice TR18,0318,1618,162012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Boršov JI17,8218,2218,222015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radonín TR17,5218,2318,232014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Katusice MB18,2616,9618,262018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Radonín TR18,2717,9018,272013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sedlejov JI17,4718,2918,292013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Trnava TR18,3017,6018,302015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Petrůvky TR17,4418,3318,332015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Jindřichovice JI18,2518,3418,342014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Rokytno PA17,7618,3618,362017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Radonín TR17,6718,4018,402015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Petrůvky TR17,8618,5418,542018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Mladoňovice TR18,5818,4918,582014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Sedlejov JI18,7417,7618,742016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Boršov JI19,0218,5619,022016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dvorce TA19,2019,1219,202017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Louňovice pod Blaníkem BN19,3216,2819,322017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Předín TR18,2819,3619,362011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Horky TR18,9719,4319,432014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Olešná HB19,5018,2519,502016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Šašovice TR18,2519,6019,602011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Předín TR19,7619,6219,762013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Jindřichovice JI19,8518,9719,852011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Jindřichovice JI18,1420,0020,002013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Trnava BUSTRTR20,2719,8620,272013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Meziříčko ZR20,3319,2220,332015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Mladoňovice TR20,3419,3820,342013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Sedlejov JI20,4218,0520,422014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dvorce TA18,8820,5020,502018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Malé Hoštice OP17,6920,5220,522018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Boršov JI20,5417,8420,542011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Boršov JI19,6320,6120,612012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Sedlejov JI20,7417,9120,742011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Sedlejov JI20,7819,2620,782015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Libuň JC20,9418,5520,942018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Budišov TR17,8720,9820,982018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Radonín TR21,0418,9921,042018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Stará Říše JI21,4221,0221,422018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Trnava TR21,6218,9621,622013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Boršov JI21,7619,4721,762013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Mladoňovice TR22,3418,9222,342015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Nová Ves JI21,1322,4222,422011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Olešná HB19,8022,6522,652018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Sloup PZ22,7117,1622,712018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Sedlejov JI22,8620,8622,862012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Libuň JC23,7323,6823,732017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Trnava TR23,9419,5823,942012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Markvartice JI21,9223,9623,962012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Předín TR24,0918,2824,092012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Nová Říše JI23,8024,1524,152016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Šašovice TR24,7118,6124,712012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Trnava BUSTRTR24,8922,9424,892012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Nevcehle BJI26,4121,8126,412011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Jakubov u Moravských Budějovic TR26,1727,4627,462013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nová Ves JI23,0128,0428,042013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Radonín TR29,6030,8530,852012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Jindřichovice JI29,1131,1031,102012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Skrochovice OP37,1723,1237,172018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Strachoňovice JINPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Horky TR--NP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,09NPNP2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Trnava TRNP18,80NP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Meziříčko ZR26,22NPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Budišov TRNPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Dvorce TANP21,26NP2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Nová Říše JINPNPNP2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Hrobice ExplosiaPANPNPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Rozseč JINPNPNP2011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Jakubov u Moravských Budějovic TRNPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Strachoňovice JI30,18NPNP2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Olešná HB17,3517,20MS2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/09/10 Stará Říše, O poháe SDH Stará Říše
JOL
2012/09/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2013/06/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2014/09/06 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2015/09/05 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2016/09/10 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2017/07/29 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Třebelovice, O pohár SDH Třebelovice, noční soutěž 2B
JOL
2019/06/01 Kostníky, O pohár SDH Kostníky
JOL
2019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B
JOL
2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice
JOL
2019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle
JOL
2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov
JOL
2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín
JOL
2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
Kdy Kde Liga