Stará Říše 2015 - O pohár SDH Stará Říše

Liga: JOL
Místo: Stará Říše
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 05. 09. 2015 13:00
Kontakt:   David Müller
Telefon:  722912118

Začátek rezervace: 22. 08. 2015 10:00
Konec rezervace: 05. 09. 2015 09:00
Začátek tipování:  08. 03. 2015 20:00
Konec hlasování: 05. 09. 2015 00:00
Zadal: Aleš Daňhel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhstararise.cz

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stara-rise-6487.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Strachoňovice JIJiří Líčka
24Dolní Němčice BJHJan Doležal
36Sedlejov JIPavla Pospíchalová
47Radotice TRRadek Janda
58Sedlatice BJIKuba Kubíček
69Dolní Němčice AJHJan Dušek
710Horky TRPetr Skoumal
811Police TRAleš Coufal
912Kněžice TRRosťa Neuwirth
1013Chýnov TAJan Kainráth
1114Hornice TRAleš Bobu
1215Čikov TROndřej Lukeš
1316Oponešice TRJosef Navrátil
1417Lavičky ZRJiří Štěpánek
1518Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
1619Krahulčí JIJiří Doležal
1720Olešná HBPavel Kos
1821Petrovice BTRJakub Jeřábek
1922Únanov ZNLudvík Sapík
2023Kamenná TRMilan Prochazka
2124Meziříčko ZRKarel Mokrejš
2225Mysletice JIStanislav Dolský
2326Nevcehle JIMiroslav Jelínek
2427Sedlatice BJIMartin Běhounek
2536Radkov JIDavid Pavlíček
2637Dvorce TADavid Kozel
2738Mladoňovice TRPavel Urbánek
2839Žirovnice APEFrantišek Janů
2940Netín ZROndřej Lukeš
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Nevcehle JIAnna Poukarová
23Mladoňovice TRRadek Janda
34Sedlejov JIPavla Pospíchalová
45Strachoňovice JIJiří Líčka
56Nová Říše JIAlena Hrůzová
67Radonín TRViktorie Vidláková
78Boršov JIKateřina Fraňková
89Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
910Trnava TRNikola Vlachová
1011Petrůvky TRJája Pavlusiková
1116Olešná HBKateřina Fraňková
1220Jindřichovice JIAnežka Jurková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bašnice JC16,0216,1616,162016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pasohlávky BO16,0316,2816,282019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Oponešice TR16,3216,1616,322016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sedlatice JI16,1616,3316,332014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stará Říše JI16,3716,3516,372015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Renmotor Jinolice JC16,3716,4016,402017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI16,4216,3716,422013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plumlov PV16,4416,2516,442019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Čikov TR16,4716,1216,472017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stará Říše JI16,4316,4716,472014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladoňovice TR16,4916,4516,492019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Prchalov NJ16,4916,5216,522019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mladoňovice TR16,5316,3416,532018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Trnava TR16,5415,7116,542019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stará Říše JI16,2816,5416,542017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bašnice JC16,4716,5616,562017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Renmotor Jinolice JC16,5616,3316,562018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mladoňovice TR16,5916,5116,592016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasonice JI16,6516,6016,652019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Olešná HB16,6616,4916,662016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3716,7016,702018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Loučany OL16,7216,3516,722019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dvorce Krotějov sportTA16,7016,7416,742016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Pasohlávky BO16,7416,2116,742017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Olešná HB15,8216,7516,752019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Velké Hoštice OP16,4316,7616,762017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Letohrad - Jeleni UO16,3916,7716,772017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Sedlatice JI16,7816,3516,782012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Olešná HB16,4516,7816,782015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Lavičky ZR16,6516,8016,802018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Krotějov SportTA16,5616,8116,812019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Čikov TR16,8216,6016,822018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bohdalín PE16,3516,8216,822017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Krotějov SportTA16,4116,8216,822019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Oponešice TR16,2016,8316,832017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Nevcehle JI16,8316,5616,832016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Letohrad - Jeleni UO16,8316,7016,832018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Zahorčice ST16,3416,8416,842019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Krotějov TA16,7716,8916,892018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Obrubce MB16,9216,8716,922019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Frýdštejn JN16,9316,1816,932019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Letohrad - Kunčice BUO16,4816,9416,942019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Hrabůvka PR17,0116,1817,012019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Stará Říše JI16,2417,0117,012019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Lavičky ZR17,0216,5817,022015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Louňovice pod Blaníkem BN17,0317,0117,032017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Krasonice JI17,0416,6317,042017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Únětice PJ16,9817,0817,082017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Stará Říše JI17,0916,6417,092011/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Petrovice BTR16,6817,1017,102019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Trnava TR16,9317,1217,122018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Únětice PJ16,5717,1317,132018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Netín CirkusZR17,1417,1617,162017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Český Rudolec JH17,0817,1717,172019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Stará Říše JI16,7517,1717,172016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Obrubce MB17,2116,9217,212017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,5917,2217,222014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Hrobice PA17,2217,1117,222017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Oponešice TR17,2416,8017,242014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Letohrad - Kunčice BUO16,4117,2417,242018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Sedlatice JI17,2517,0317,252017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Čikov TR17,2516,7717,252014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Trnava TR17,2716,2517,252016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Letohrad - Orlice UO17,2516,2217,252016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Pasohlávky BO17,2616,9417,262018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Český Rudolec JH17,0917,2617,262017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Velké Hoštice OP16,4817,2717,272018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bašnice JC16,6217,2717,272018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Prchalov NJ16,6417,2917,292017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Novosedly ST16,8817,3417,342019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Meziříčko ZR17,3517,0817,352014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Želetava TR16,8717,3517,352014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Sedlejov JI17,0017,3517,352016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Boršov JI17,3517,2017,352014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Nevcehle JI16,8217,3617,362015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Dolní Němčice JH17,0517,3617,362013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Olešná HB16,5217,3617,362017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Čechtín TR17,1517,3717,372019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Olešná HB16,7717,3717,372014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Krásná Ves MB17,2117,3717,372019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Lavičky ZR17,1517,3817,382017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Dolní Němčice BJH17,4017,1617,402016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Chrášťany LT17,4216,5417,422017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Zahorčice ST16,9717,4517,452018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Meziříčko ZR17,4517,2717,452016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Chářovice BN17,2117,5117,512017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Radotice TR17,4117,5417,542016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Sedlejov JI17,2817,5517,552015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Novosedly ST17,4117,5817,582018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Chotěmice TA17,5817,2917,582017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Sedlatice JI16,8417,5817,582016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Radotice TR17,1517,6017,602015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Krasonice JI17,6017,1417,602012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Zlatá Olešnice JN17,6117,2317,612017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Velké Hoštice OP16,3217,6317,632019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Předín TR17,6417,5317,642013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Lavičky ZR17,6717,0717,672019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Dolní Němčice JH17,5217,6717,672014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Kněžice TR17,4917,6817,682014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Sedlatice JI17,2017,6817,682015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/09/10 Stará Říše, O poháe SDH Stará Říše
JOL
2012/09/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2013/06/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2014/09/06 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2015/09/05 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2016/09/10 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2017/07/29 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže