Stará Říše 2017 - O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Stará Říše
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 29. 07. 2017 11:00
Kontakt:   David Müller
Telefon:  722912118

Začátek rezervace: 16. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 28. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  15. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 22. 07. 2017 00:00
Zadal: jejjej jejjej

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhstararise.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stara-rise-8171.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Netín CirkusZROndřej Pešek
22Dobřínsko ZNRadim Herout
33Radostín nad Oslavou ZRMartin Ondra
44Pasohlávky BVMartin Ondra
55Oponešice TRMartin Ondra
66Černín ZNJiří Veselý
77Prchalov  NJHonza Adamec
88Babice  VSHonza Adamec
99Velké Hoštice  OPHonza Adamec
1010Chrášťany  LTHonza Adamec
1111Líchovy PBMartin Ondra
1212Bohdalín  PEHonza Adamec
1313Jaronice CBJosef Dráb
1414Chářovice BNMartin Ondra
1515Plumlov  PVHonza Adamec
1616Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1717Olešná  HBHonza Adamec
1818Čikov TRMartin Ondra
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Krasonice JIMartin Ondra
2121Trnava  TRHonza Adamec
2222Chotěmice  TAHonza Adamec
2323Bašnice  JCHonza Adamec
2424Lavičky  ZRHonza Adamec
2525Mladoňovice TRPavel Urbánek
2626Police TRAleš Coufal
2727Obrubce  MBHonza Adamec
2828Lhotky Sport  ZRHonza Adamec
2929Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
3030Mladoňovice  TRHonza Adamec
3131Únětice  PJHonza Adamec
3232Hrobice  PAHonza Adamec
3333Příložany TRMichal Machálek
3434Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
3535Nevcehle JIMiroslav Jelínek
3636Moravany  PAHonza Adamec
3737Český Rudolec JHOndřej Huml
3838Mysletice JIStanislav Dolský
3939Dolní Němčice JHMirek Havlík
4040Střížov JIPetr Kabátek
4141Čechtín TRLibor Tvarůžek
4242Hornice TRAleš Bobu
4343Petrovice TRMartin Caha
4444Pšánky HKDan Všetečka
4545Sedlejov JIDavid Pavlíček
4646Sedlatice BJIMartin Běhounek
4759Sedlatice JIMartin Běhounek
4860Pšánky HKMichaela Malá
4961Stará Říše JIMartin Ondra
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIMartin Ondra
22Chrášťany  LTHonza Adamec
33Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
44Libuň  JCHonza Adamec
55Dvorce  TAHonza Adamec
66Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
77Radíkov  PRHonza Adamec
88Skrochovice  OPHonza Adamec
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil  SMHonza Adamec
1111Petrůvky TRPavla Pěnčová
1212Radonín TRViktorie Vidláková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bašnice JC16,0216,1616,162016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,3216,1616,322016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Sedlatice JI16,1616,3316,332014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Stará Říše JI16,3716,3516,372015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Jinolice RenmotorJC16,3716,4016,402017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Sedlatice JI16,4216,3716,422013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Čikov TR16,4716,1216,472017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Stará Říše JI16,4316,4716,472014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mladoňovice TR16,5316,3416,532018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stará Říše JI16,2816,5416,542017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bašnice JC16,4716,5616,562017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Jinolice RenmotorJC16,5616,3316,562018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mladoňovice TR16,5916,5116,592016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Olešná HB16,6616,4916,662016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3716,7016,702018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dvorce Krotějov sportTA16,7016,7416,742016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Pasohlávky BV16,7416,2116,742017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Velké Hoštice OP16,4316,7616,762017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Letohrad JeleniUO16,3916,7716,772017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Sedlatice JI16,7816,3516,782012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Olešná HB16,4516,7816,782015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lavičky ZR16,6516,8016,802018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Čikov TR16,8216,6016,822018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bohdalín PE16,3516,8216,822017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Oponešice TR16,2016,8316,832017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Nevcehle JI16,8316,5616,832016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Letohrad JeleniUO16,8316,7016,832018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Krotějov TA16,7716,8916,892018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Lavičky ZR17,0216,5817,022015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Louňovice pod Blaníkem BN17,0317,0117,032017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Krasonice JI17,0416,6317,042017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Únětice PJ16,9817,0817,082017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Stará Říše JI17,0916,6417,092011/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Trnava TR16,9317,1217,122018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Únětice PJ16,5717,1317,132018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Netín CirkusZR17,1417,1617,162017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Stará Říše JI16,7517,1717,172016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Obrubce MB17,2116,9217,212017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,5917,2217,222014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Hrobice PA17,2217,1117,222017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Oponešice TR17,2416,8017,242014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Letohrad - Kunčice BUO16,4117,2417,242018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Sedlatice JI17,2517,0317,252017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Čikov TR17,2516,7717,252014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Trnava TR17,2716,2517,252016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Letohrad - Orlice UO17,2516,2217,252016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Český Rudolec JH17,0917,2617,262017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Pasohlávky BV17,2616,9417,262018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Bašnice JC16,6217,2717,272018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Velké Hoštice OP16,4817,2717,272018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Prchalov NJ16,6417,2917,292017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Meziříčko ZR17,3517,0817,352014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Želetava TR16,8717,3517,352014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Sedlejov JI17,0017,3517,352016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Boršov JI17,3517,2017,352014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Olešná HB16,5217,3617,362017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Nevcehle JI16,8217,3617,362015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Dolní Němčice JH17,0517,3617,362013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Olešná HB16,7717,3717,372014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Lavičky ZR17,1517,3817,382017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Dolní Němčice BJH17,4017,1617,402016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Chrášťany LT17,4216,5417,422017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Meziříčko ZR17,4517,2717,452016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Zahorčice ST16,9717,4517,452018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Chářovice BN17,2117,5117,512017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Radotice TR17,4117,5417,542016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Sedlejov JI17,2817,5517,552015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Sedlatice JI16,8417,5817,582016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Novosedly ST17,4117,5817,582018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Chotěmice TA17,5817,2917,582017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Radotice TR17,1517,6017,602015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Krasonice JI17,6017,1417,602012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Zlatá Olešnice JN17,6117,2317,612017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Předín TR17,6417,5317,642013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Dolní Němčice JH17,5217,6717,672014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Sedlatice JI16,8617,6817,682018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Kněžice TR17,4917,6817,682014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Sedlatice JI17,2017,6817,682015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Lhotky Sport ZR16,8417,6917,692017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Mladoňovice TR17,6417,7317,732013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Netín CirkusZR17,7416,8417,742015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Líchovy PB17,7716,9917,772017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Pavlov JI17,6017,7917,792011/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Předín TR17,8017,2017,802011/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Krasonice JI17,8217,0717,822013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Hornice TR17,0917,8217,822016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Oponešice TR17,6317,8517,852015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Chářovice BN17,4017,8717,872018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Radostín nad Oslavou ZR17,8917,4917,892018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Dešná JH17,6917,9017,902018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Mladoňovice TR16,8417,9017,902015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Mladoňovice TR17,9217,8817,922012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Trnava TR17,4017,9217,922013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Čikov TR16,6717,9217,922015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Dvorce JH17,9417,6417,942015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Sedlatice BJI17,9417,8317,942015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Dolní Němčice BJH17,9417,0217,942015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Olešná HB17,6917,9617,962012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Mladoňovice TR17,9917,6417,992011/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Dolní Němčice JH17,9917,2117,992012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/09/10 Stará Říše, O poháe SDH Stará Říše
JOL
2012/09/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2013/06/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2014/09/06 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2015/09/05 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2016/09/10 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2017/07/29 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga