Stará Říše 2018 - O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Stará Říše
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 23. 06. 2018 10:00
Kontakt:   Martin Šebesta
Telefon:  776842774

Začátek rezervace: 10. 06. 2018 20:00
Konec rezervace: 22. 06. 2018 20:00
Začátek tipování:  10. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 23. 06. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhstararise.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stara-rise-9144.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Český Rudolec JHOndřej Huml
22Sedlatice JIMartin Běhounek
33Krasonice JIRadek
44Police TRPavel
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Chářovice BNHonza Adamec
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Hrobice PAHonza Adamec
1414Chotěmice TAHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad UOHonza Adamec
1818Únětice PJHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Mladoňovice TRHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Nevcehle JIHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Krotějov  SportTAHonza Adamec
2828Zahorčice STHonza Adamec
2929Moravany PAHonza Adamec
3030Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
3131Pšánky HKHonza Adamec
3232Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3333Vrchoslavice PVRadim Janečka
3434Čechtín TRŽaneta Slabá
3535Jamnice OPDominik
3636Dešná BJHAleš Coufal
3737Čikov TRMartin Běhounek
3838Makov TAJiří Švec
3939Černín ZNJiří Veselý
4040Zderaz CCRJan Tměj
4141Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
4242Novosedly STBohuslav Chval
4343Příložany TRmichal pekarek
4444Kuřim BBOJara
4545Daměnice BNMilan Koubík
4646Dolní Němčice JHMirek Havlík
4747Choltice PADavid čermák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Skrochovice OPMišelka Volná
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Libuň JCHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Skrochovice OPK-A-K-E-N
88Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
99Budišov TRŽaneta Slabá
1010Radonín TRViktorie Vidláková
1112Malé Hoštice OPDominik
1213Katusice MBBlanka Kuntošová
1330Petrůvky TRPavla Pěnčová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrůvky TR16,5316,5416,542016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Petrůvky TR16,7016,6716,702017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7316,3116,732016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nevcehle JI16,9216,3716,922015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevcehle JI16,9716,8716,972016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Skrochovice OP16,9816,1216,982017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Stará Říše JI16,3617,0317,032017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nevcehle JI17,0816,6217,082013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radíkov PR17,1116,4817,112017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radonín TR17,1316,9917,132017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radonín TR17,2416,5217,242016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Petrůvky TR17,2517,2517,252012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nevcehle JI16,8517,3717,372014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Benešov u Semil SM16,9517,4617,462017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Boršov JI17,4717,5117,512014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Krásná Ves MB17,6217,5617,622017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chrášťany LT17,6017,7917,792017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jindřichovice JI16,7317,9217,922015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Trnava TR17,9517,5117,952011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nevcehle JI18,0717,9918,072012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Radonín TR18,0917,9518,092011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Olešná HB18,1618,0518,162014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mladoňovice TR18,0318,1618,162012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Boršov JI17,8218,2218,222015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radonín TR17,5218,2318,232014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Radonín TR18,2717,9018,272013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Sedlejov JI17,4718,2918,292013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Trnava TR18,3017,6018,302015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Petrůvky TR17,4418,3318,332015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Jindřichovice JI18,2518,3418,342014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Rokytno PA17,7618,3618,362017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Radonín TR17,6718,4018,402015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Mladoňovice TR18,5818,4918,582014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Sedlejov JI18,7417,7618,742016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Boršov JI19,0218,5619,022016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dvorce TA19,2019,1219,202017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Louňovice pod Blaníkem BN19,3216,2819,322017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Předín TR18,2819,3619,362011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Horky TR18,9719,4319,432014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Olešná HB19,5018,2519,502016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Šašovice TR18,2519,6019,602011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Předín TR19,7619,6219,762013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Jindřichovice JI19,8518,9719,852011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Jindřichovice JI18,1420,0020,002013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Trnava BUSTRTR20,2719,8620,272013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Meziříčko ZR20,3319,2220,332015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Mladoňovice TR20,3419,3820,342013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sedlejov JI20,4218,0520,422014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Boršov JI20,5417,8420,542011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Boršov JI19,6320,6120,612012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Sedlejov JI20,7417,9120,742011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Sedlejov JI20,7819,2620,782015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Trnava TR21,6218,9621,622013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Boršov JI21,7619,4721,762013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Mladoňovice TR22,3418,9222,342015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nová Ves JI21,1322,4222,422011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Sedlejov JI22,8620,8622,862012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Libuň JC23,7323,6823,732017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Trnava TR23,9419,5823,942012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Markvartice JI21,9223,9623,962012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Předín TR24,0918,2824,092012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Nová Říše JI23,8024,1524,152016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Šašovice TR24,7118,6124,712012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Trnava BUSTRTR24,8922,9424,892012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Nevcehle BJI26,4121,8126,412011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Jakubov u Moravských Budějovic TR26,1727,4627,462013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Nová Ves JI23,0128,0428,042013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Radonín TR29,6030,8530,852012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Jindřichovice JI29,1131,1031,102012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Rozseč JINPNPNP2011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Jakubov u Moravských Budějovic TRNPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Strachoňovice JI30,18NPNP2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Strachoňovice JINPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Horky TR--NP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,09NPNP2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Trnava TRNP18,80NP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Meziříčko ZR26,22NPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Budišov TRNPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Dvorce TANP21,26NP2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Nová Říše JINPNPNP2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Olešná HB17,3517,20MS2015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/09/10 Stará Říše, O poháe SDH Stará Říše
JOL
2012/09/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2013/06/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2014/09/06 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2015/09/05 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2016/09/10 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2017/07/29 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/01 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga