Stará Říše 2019 - O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Stará Říše
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 22. 06. 2019 11:00
Kontakt:   David Müller
Telefon:  722912118

Začátek rezervace: 08. 06. 2019 19:00
Konec rezervace: 22. 06. 2019 10:00
Začátek tipování:  08. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 22. 06. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhstararise.cz

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stara-rise-9988.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIPořadatelé Pořadatelé
22Krotějov SportTAPořadatelé Pořadatelé
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Dubenec TUHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Renmotor Jinolice JCPořadatelé Pořadatelé
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Pšánky HKHonza Adamec
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zderaz CCRJan Tměj
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Moravany PAHonza Adamec
2424Novosedly STPořadatelé Pořadatelé
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Prchalov BNJJakub Šenk
3031Kynice HBTomáš Francl
3132Český Rudolec JHTomáš Vlček
3233Sedlatice JIVojtěch Šťastný
3334Nevřeň PSJícháč
3435Krásná Ves MBJan Macoun
3536Krasonice JILukáš Pivonka
3637Dolní Němčice JHMirek Havlík
3738Kuřim BBOJara
3839Čechtín TRMarek Vaněk
3943Dobronice u Chýnova TAJan Kainráth
4044Frýdštejn JNMartin Bušek
4145Dešná BJHAleš Coufal
4246Hornice TRAleš Bobu
4347Frýdštejn JNPatrik Muller
4448Zahorčice STBaďa
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Pravčice KMHonza Adamec
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Košťálov SMHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Albrechtice KASabina Maštalířová
88Nevcehle JISabina Maštalířová
99Renmotor Jinolice JCPořadatelé Pořadatelé
1010Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
1111Nepomuky UOKateřina Krudencová
1212Petrůvky TRPavla Pěnčová
1313Malé Hoštice OPKlára Konečná
1414Benetice TRPetr Krejčí
1515Dětkovice VYMichal Hrabánek
1616Budišov TRŽaneta Slabá
1718Hrobice ExplosiaPAMarkéta Nešetřilová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bašnice JC16,0216,1616,162016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pasohlávky BO16,0316,2816,282019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Oponešice TR16,3216,1616,322016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sedlatice JI16,1616,3316,332014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stará Říše JI16,3716,3516,372015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Renmotor Jinolice JC16,3716,4016,402017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI16,4216,3716,422013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plumlov PV16,4416,2516,442019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Čikov TR16,4716,1216,472017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stará Říše JI16,4316,4716,472014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladoňovice TR16,4916,4516,492019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Prchalov NJ16,4916,5216,522019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mladoňovice TR16,5316,3416,532018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Trnava TR16,5415,7116,542019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stará Říše JI16,2816,5416,542017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bašnice JC16,4716,5616,562017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Renmotor Jinolice JC16,5616,3316,562018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mladoňovice TR16,5916,5116,592016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasonice JI16,6516,6016,652019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Olešná HB16,6616,4916,662016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3716,7016,702018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Loučany OL16,7216,3516,722019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dvorce Krotějov sportTA16,7016,7416,742016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Pasohlávky BO16,7416,2116,742017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Olešná HB15,8216,7516,752019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Velké Hoštice OP16,4316,7616,762017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Letohrad - Jeleni UO16,3916,7716,772017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Sedlatice JI16,7816,3516,782012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Olešná HB16,4516,7816,782015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Lavičky ZR16,6516,8016,802018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Krotějov SportTA16,5616,8116,812019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Krotějov SportTA16,4116,8216,822019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Čikov TR16,8216,6016,822018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Bohdalín PE16,3516,8216,822017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Oponešice TR16,2016,8316,832017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Nevcehle JI16,8316,5616,832016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Letohrad - Jeleni UO16,8316,7016,832018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Zahorčice ST16,3416,8416,842019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Krotějov TA16,7716,8916,892018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Obrubce MB16,9216,8716,922019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Frýdštejn JN16,9316,1816,932019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Letohrad - Kunčice BUO16,4816,9416,942019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Hrabůvka PR17,0116,1817,012019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Stará Říše JI16,2417,0117,012019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Lavičky ZR17,0216,5817,022015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Louňovice pod Blaníkem BN17,0317,0117,032017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Krasonice JI17,0416,6317,042017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Únětice 1911 PJ16,9817,0817,082017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Stará Říše JI17,0916,6417,092011/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Petrovice BTR16,6817,1017,102019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Trnava TR16,9317,1217,122018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Únětice 1911 APJ16,5717,1317,132018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Netín CirkusZR17,1417,1617,162017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Český Rudolec JH17,0817,1717,172019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Stará Říše JI16,7517,1717,172016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Obrubce MB17,2116,9217,212017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,5917,2217,222014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Hrobice PA17,2217,1117,222017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Oponešice TR17,2416,8017,242014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Letohrad - Kunčice BUO16,4117,2417,242018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Sedlatice JI17,2517,0317,252017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Čikov TR17,2516,7717,252014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Trnava TR17,2716,2517,252016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Letohrad - Orlice UO17,2516,2217,252016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Pasohlávky BO17,2616,9417,262018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Český Rudolec JH17,0917,2617,262017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Velké Hoštice OP16,4817,2717,272018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bašnice JC16,6217,2717,272018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Prchalov NJ16,6417,2917,292017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Novosedly ST16,8817,3417,342019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Meziříčko ZR17,3517,0817,352014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Želetava TR16,8717,3517,352014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Sedlejov JI17,0017,3517,352016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Boršov JI17,3517,2017,352014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Olešná HB16,5217,3617,362017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Nevcehle JI16,8217,3617,362015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Dolní Němčice JH17,0517,3617,362013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Olešná HB16,7717,3717,372014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Krásná Ves MB17,2117,3717,372019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Čechtín TR17,1517,3717,372019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Lavičky ZR17,1517,3817,382017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Dolní Němčice BJH17,4017,1617,402016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Chrášťany LT17,4216,5417,422017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Meziříčko ZR17,4517,2717,452016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Zahorčice ST16,9717,4517,452018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Chářovice BN17,2117,5117,512017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Radotice TR17,4117,5417,542016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Sedlejov JI17,2817,5517,552015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Sedlatice JI16,8417,5817,582016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Novosedly ST17,4117,5817,582018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Chotěmice TA17,5817,2917,582017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Radotice TR17,1517,6017,602015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Krasonice JI17,6017,1417,602012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Zlatá Olešnice JN17,6117,2317,612017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Velké Hoštice OP16,3217,6317,632019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Předín TR17,6417,5317,642013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Lavičky ZR17,6717,0717,672019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Dolní Němčice JH17,5217,6717,672014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Sedlatice JI16,8617,6817,682018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Kněžice TR17,4917,6817,682014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/09/10 Stará Říše, O poháe SDH Stará Říše
JOL
2012/09/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2013/06/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2014/09/06 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2015/09/05 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2016/09/10 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2017/07/29 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže