Stará Ves, louka za kinem 2018 - Memoriál Josefa Válka (2B)

Liga: -
Místo: Stará Ves
Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 23. 06. 2018 10:00
Kontakt:   Kamil Pauler, SDH Stará Ves
Telefon:  721769414

Začátek rezervace: 23. 05. 2018 18:00
Konec rezervace: 23. 06. 2018 10:00
Začátek tipování:  23. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 23. 06. 2018 00:00
Zadal: Jan Urban

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

soutěž je zařazena do kalendáře HASIČSKÉ LIGY PRADĚD

http://www.hl-praded.cz/kalendar-soutezi-2018-a-kontakty-na-sdh

muži, ženy , veteráni


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stara-ves-9596.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Stará Ves MužiBRJan Urban
22Leskovec nad Moravicí mužiBRLucie Čapková
33Vrbno pod Pradědem mužiBRLucie Čapková
44Velké Kunětice JERoman Varga
55Široká Niva mBRLucie Čapková
66Zátor BRMartin Suhaj
77Karlovice MužiBRDominika Mikulášková
88Bílý Potok MUŽI AJEJiří Urban
99Vrbno pod Pradědem ženyBRLucie Čapková
1010Široká Niva ženyBRLucie Čapková
1111Břidličná BRJíří Skopal
1212Zátor ženyBRMartin Suhaj
1313Janovice BRJíří Skopal
1414Leskovec nad Moravicí ŽenyBRMichaela Šenkárová
1515Karlovice ŽenyBRDominika Mikulášková
1616Bílý Potok MUŽI BJEJiří Urban
1717Velké Kunětice JELucie Čapková
1818Bernartice JEJiří Urban
1919Janovice BRJíří Skopal
2020Janovice VeterániBRpetr boxan
2121Suchá Rudná BRDominika Mikulášková
2222Vraclávek MužiBRMichal Hajda
2323Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
2424Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
2525Vraclávek ŽenyBRAndy Adamcová
2626Moravský Beroun BRMichal Klimek
2727Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
2828Milotice nad Opavou Muzi BRPavel Bartoník
2929Andělská Hora ValšovBRMichal Kugler
3030Ráječek SUlallin
3131Troubelice OLpetr boxan
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
18Leskovec nad Moravicí ženyBRLucie Čapková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem, Memoriál Josefa Válka (2B)
-
2019/06/22 Stará Ves (2B), louka za kinem
HLPP
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/07/21 Svésedlice, O putovní poháry starostky SDH Svésedlice
-
2019/07/21 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2019/07/21 areál SDH Služovice, O putovní pohár starosty obce+MSP,muži 3B,ženy 2B
-
2019/07/26 Milevsko rybník Pytlák, Noční soutěž " O pohár Jihočeských týdeníků"
-
2019/07/26 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2019/07/27 Robčice, Plzeň-jih, 1. Ročník o pohár SDH
-
2019/07/27 Hustopeče nad Bečvou - hřiště, O pohár SDH Hustopeče nad Bečvou
-
2019/07/27 Francova Lhota, 2B (SMHL)
-
2019/07/27 Křepice, fotbalové hřiště, Noční soutěž o putovní pohár starosty obce
-
2019/07/27 fot.hřiště TJ Hrubá Vrbka, O pohár Perspekty - soutež na 2B
-
2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce
-
2019/07/28 Lužná - hřiště TJ Sokol, 54. ročník "O zlatou přilbu Luženských kotárů"
-
2019/08/01 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, Noční soutěž Bystřička, 2B
-
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/08/03 Slavětín, Hasičský areál, XVI.ročník pohárové soutěže, 2B
-
2019/08/03 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2019/08/03 Hřistě Kostelany, O pohár Starosty obce Kostelany
-
2019/08/03 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru
-
2019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,,
-
2019/08/03 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, Noční soutěž, 2B
-
2019/08/10 Fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2019/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž v PÚ, 2B
-
2019/08/10 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN)
-
2019/08/10 Hřiště TJ Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží Ps 8 na 2B
-
2019/08/10 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2019/08/11 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - 7. kolo NHHL 2019
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/17 Lom fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Lom
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, Memoriál Františka Bočka
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/13 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga