Starosedlský Hrádek 2014 - Memoriál K. Kluka a M. Lupáče

Liga: -
Místo: Starosedlský Hrádek
Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
Kdy: 14. 06. 2014 13:00
Kontakt:   Václav Smolka
Telefon:  721222124

Začátek rezervace: 14. 06. 2014 13:00
Konec rezervace: 14. 06. 2014 13:00
Začátek tipování:  14. 06. 2014 20:00
Konec hlasování: 14. 06. 2014 00:00
Zadal: ABC DEF

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SdhStHradek

Poznámka pořadatele

                                Soutěž v rámci oslav 115 let založení sboru

  • 14.6.14 ve 13:00
  • Požární útok na 2B (široké), sklopné terče, elektronická časomíra
  • Každý tým běží jeden útok, výsledné časy budou použity k rozřazení do rozstřelů, ty pak určí vítěze
  • Kategorie: Muži, ženy, děti

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/497324133706346/

Videopozvánka: https://www.youtube.com/watch?v=fJD96S1L3_k


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-starosedlsky-hradek-4713.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Namnice PBABC DEF
22Starosedlský Hrádek PBABC DEF


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Buková PB14,7715,2415,242015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Starosedlský Hrádek PB15,4115,5715,572015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Radětice PB15,8914,7115,892015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vranovice PB15,8316,1216,122015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jesenice PB16,5016,0416,502015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Březnice PB17,2917,5817,582015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Namnice PB16,0618,0018,002015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Narysov PB22,2821,4422,282015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radětice PB19,8121,1421,142015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Namnice PB20,5423,4623,462015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Třebsko PB25,5926,4026,402015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/14 Starosedlský Hrádek, Memoriál K. Kluka a M. Lupáče
-
2014/09/13 Areál V Potocích, Noční soutěž O Pohár SDH Starosedlský Hrádek
-
2015/06/13 St. Hrádek, V Potocích, Memoriál K. Kluka a M. Lupáče
-
2018/06/16 Starosedlský Hrádek,V Potocích, Memoriál K. Kluka a M. Lupáče
-
2019/06/22 Strosedlský Hrádek, V Potocích, Memoriál K. Kluka a M. Lupáče
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga