Přísnotice 2023 - OTEVRENE MISTROVSTVÍ JIZNI MORAVY

Liga: -
Místo: Starý Lískovec Sport
Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 27. 05. 2023 08:00
Kontakt:   Petr Dvořák
Telefon:  +420606112720

Začátek rezervace: 27. 05. 2023 08:00
Konec rezervace: 27. 05. 2023 08:00
Začátek tipování:  27. 05. 2023 20:00
Konec hlasování: 27. 05. 2023 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Štafeta s překážky

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

SDH Starý Lískovec - SPORT

ve spolupráci s SDH Přísnotice; pod záštitou Starostky KSH Jihomoravského Kraje
 
Pořádá v sobotu 27.května 2023

OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ JIŽNÍ MORAVY ve ŠTAFETÁCH 4 x 100 m s překážkami

                                                      Kategorie MUŽI , ŽENY a DOROST
- Povrch TARTAN
- Dráha 2 x 400 m pro danou kategorii
- Pravidla POŽÁRNÍ SPORT
- Hlavní rozhodčí Jitka Flodrová

Program:
8.00 až 9.30 prezence mužů a dorostenců
9.00 až 9.45 trénink mužů a dorostenců
9.50 nástup a přivítání hostů
10.00 začátek mužů a dorostenců
cca 11.00 až 12.30 prezence žen a dorostenek
cca 12.00 až 12.45 trénink žen a dorostenek
cca 13.00 začátek žen a dorostenek
cca 16:00 hod konec
 
KONTAKT:
Petr Dvořák tel.:606112720
dvorakbaca@seznam.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stary-liskovec-sport-13262.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR--18,012000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Trnov RK--18,402000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Vacenovice HO--18,662000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Mistřice UH--18,792000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mikulovice TR--19,102000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Petrovice TR--19,212000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Výčapy TR--19,372000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Radíkov PR--19,401999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nová Ves OV--19,542000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Petrovice TR--19,661999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Karolinka VS--19,921999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nová Ves OV--19,941999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad - Jeleni UO--20,112000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Výčapy TR--20,221999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mistřice UH--20,231999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Velké Hoštice OP--20,501999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dětkovice BPV--20,792000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Čechtín TR--20,821999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Rychlov KM--20,842000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bohuňov SY--20,851999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hranice PR--20,881999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Opatovice PR--21,042000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Benetice TR--21,151999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Letohrad - Jeleni UO--21,181999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hostěrádky-Rešov VY--21,181999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Vacenovice HO--21,221999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Babice VS--21,242000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Břevenec OL--21,411999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hranice PR--21,412000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Velké Meziříčí ZR--21,492000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Starý Lískovec Sport BM--21,551999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Milenov PR--22,102000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Plumlov PV--22,392000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Prostějov PV--22,441999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Bořitov BK--22,782000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Přibyslavice TR--22,791999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Starý Lískovec Sport BM--24,121999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Velké Meziříčí ZR--24,511999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Hostěrádky-Rešov BVY--24,752000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Šaratice VY--25,051999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bílý Újezd RK--26,081999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Stanoviště BO--26,541999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Sedlejov JI--26,951999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Přibyslavice TR--27,612000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Prušánky HO--29,131999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Hostěrádky-Rešov VY--30,732000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Karolinka VS--36,432000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Čeložnice HO--40,072000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Mikulovice BTR--46,311999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Starý Lískovec Sport BM--NP2000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Kundratice ZR--NP1999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Stanoviště BO--NP2000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Mistřice BUH--NP1999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Rychlov KM--NP1999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Velké Hoštice OP--NP2000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Dětkovice PV--NP2000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Bořitov BK--NP1999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Brněnec SY--NP2000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Šaratice VY--NP2000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Opatovice PR--NP1999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Brněnec SY--NP1999/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Benetice TR--NP2000/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1999/05/29 Starý Lískovec, BM, O pohár starosty Starého Lískovce
EXČR
2000/05/27 Starý Lískovec, BM, O pohár starosty Starého Lískovce
EXČR
2013/05/08 Brno, vícegenerační hřiště, Přípravková soutěž od 1 - 9 let - 60m s překážkami
-
2014/05/08 Brno - vícegenerační hřiště, Přípravková soutěž
-
2015/01/24 Brno, Kampus, Štafeta 4x 60 m
-
2016/05/08 Brno,vícegenerační hřiště, Přípravková soutěž
-
2020/07/18 Starý Lískovec - Sport, 12. ročník „Stovky se Starým Lískovcem Sportem“
-
2020/07/19 Starý Lískovec, 8. ročník 60 metrů se Starým Lískovcem
-
2023/01/14 Sportovní hala Svitávka, Štafeta 4x 60 m
FSCR
2023/05/27 Přísnotice, OTEVRENE MISTROVSTVÍ JIZNI MORAVY
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/21 Hřiště TJ Sokol Pohled, O pohár starosty SDH,večerní soutěž v PÚ,2B
-
2024/06/21 Lešná Výletište, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční 2B
-
2024/06/21 Želeč,fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Fotbalové hřiště Peč, Soutěž v požárním útoku
-
2024/06/22 Litenčice - fotbalové hřiště, Dětská soutěž Litenčice
-
2024/06/22 Tábor, Hasičská soutěž v Náchodě u Tábora
-
2024/06/22 Hřiště Malé Hoštice, 3.kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2024/06/22 Volnočasový areál Bakov n/J, Noční soutěž
-
2024/06/22 Škodějov, Noční soutěž Škodějov
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/23 Chlebičov, Moravskoslezský pohár Chlebičov
-
2024/06/28 Hasičské hřiště Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku žáků
-
2024/06/28 Vrchoslavice -fotbalové hřiště, Vrchoslavská pohárovka- noční soutěž v PÚ 2B
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/06/29 Milostovice, 5. kolo MSP (3B)
-
2024/06/29 Závada, 4. kolo - Pohár AUTOBONDGROUP Opavská liga v PS
-
2024/06/29 BOHUMILICE - ROZSTŘEL, BOHUMILICE - ROZSTŘEL
-
2024/06/29 Stupešice hasičské hřiště, Pohár starostky obce, noční soutěž, 2b
-
2024/06/30 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce
-
2024/06/30 SDH Kobeřice, 6. kolo Moravskoslezského poháru
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Hrobice - Dubíček, Pohárová soutěž O pohár obce Hrobice
-
2024/07/06 Roseč, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/06 Hasičský areál U Jizery, Noční soutěž
-
2024/07/06 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B
-
2024/07/07 Velké Karlovice, O Valašský širák (2B)
-
2024/07/07 SENINKA - U kulturního domu, O PUTOVNÍ POHÁR SDH
-
2024/07/12 Závada, 6. kolo NHHL
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/13 Velký Týnec, u zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Velký Týnec na 2B
-
2024/07/13 Černotín - značeno při hlavní, 27.ročník "Memoriálu Miroslava Šlesingera" 3B + 2B
-
2024/07/13 Hrotovice, U dolního rybníka, O pohár města Hrotovice (noční)
-
2024/07/13 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce
-
2024/07/14 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B
-
2024/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 7. kolo NHHL Bohuslavice
-
2024/07/19 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2024/07/19 Vidče,hřišté TJ Sahara, Noční pohárová soutéž,PU 2B
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně
-
2024/07/20 Habrovany,hasičský areál u ČOV, II.Memoriála Ladislava Bezděka
-
2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
Kdy Kde Liga