Stražisko 2018 - Pohár starosty

Liga: VCPV
Místo: Stražisko
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 02. 06. 2018 14:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 27. 05. 2018 20:00
Konec rezervace: 02. 06. 2018 10:00
Začátek tipování:  27. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 02. 06. 2018 00:00
Zadal: Stanislav Režný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-strazisko-9705.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stražisko PVStanislav Režný
23Domamyslice „Dvojka”PVTomáš Havlíček
34Čelechovice na Hané PVMichael Vařeka
45Soběsuky APVKamila Krychtálková
56Olešnice XOLlukin28
67Bílovice PVStanislav Režný
78Dětkovice PVLadislav Kořínek
89Kelčice PVKamila Krychtálková
910Nemile SUAdéla Blažková
1011Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
1112Domamyslice PVTomáš Havlíček
1213Soběsuky BPVKamila Krychtálková
1314Niva NivaPVAdam Kala
1415Lipová PVMartin Barták
1516Dolany VajcaOLPetr Pavlita
1618Plumlov PVDaniel Peřina
1720Bořitov BKFilip Páral
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice APVStanislav Režný
22Dolní Libina SUAdéla Blažková
33Soběsuky APVKamila Krychtálková
44Bílovice BPVStanislav Režný
55Dětkovice PVLadislav Kořínek
66Krasice PVKarolína Burešová
77Soběsuky BPVKamila Krychtálková
88Pěnčín PVLenka Kopečná
99Olešnice OLlukin28
1010Určice PVvaša mirvald
1111Cholina OLSabina Hájíčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ludéřov OL17,7717,8717,872017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Niva PV17,9917,9617,992017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Lipová PV18,0717,6018,072017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV17,7918,3518,352017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dětkovice PV18,4917,7318,492017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Stražisko PV19,4618,7819,462017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Domamyslice APV17,9819,4619,462017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dolany OL20,9319,7320,932017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Čelechovice na Hané PV18,4920,9420,942017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Krasice PV19,7721,1621,162017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Odrlice OL22,4720,2622,472017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Olešnice OL22,4921,2822,492017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Soběsuky PV29,5120,1929,512017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Cholina OLNPNPNP2017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Měrotín OLNPNPNP2017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Domamyslice BPVNPNPNP2017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pěnčín PV18,1618,1918,192018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice OL19,1318,7619,132018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dětkovice PV18,7119,4119,412018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Soběsuky APV19,4518,9019,452015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bílovice APV19,5218,8419,522018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bílovice APV19,8919,4619,892017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílovice PV19,0119,9819,982014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Soběsuky APV19,0220,0720,072018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dolní Libina SU20,5018,1120,502018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Soběsuky BPV19,3420,5420,542017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Soběsuky BPV20,6619,8520,662018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pěnčín PV20,2620,7420,742014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dětkovice PV19,0620,7920,792017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Určice PV20,5120,8920,892018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ludéřov OL21,0020,4721,002015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Cholina OL21,4121,5121,512017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Soběsuky APV19,8821,8421,842017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Soběsuky PV22,1220,7422,122014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ludéřov OL20,7722,4022,402014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Soběsuky BPV22,4421,3722,442015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Olešnice OL23,1121,1523,112015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bílovice BPV23,5520,0023,552015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bílovice BPV23,8318,8423,832017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pěnčín PV18,2224,3724,372017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bílovice APV27,2027,1827,202015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Krasice PV33,4226,0933,422018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Soběsuky BPV37,7236,8237,722014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Pěnčín PV28,6940,1240,122015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bílovice BPV45,3344,8645,332018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Krasice PV45,0651,4251,422017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Olešnice OL51,5149,9151,512014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Ostrov u Macochy BKNPNPNP2014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/09/04 Stražisko, PV,
PROL
2008/09/06 Stražisko, PV,
HE
2009/09/05 Stražisko, PV,
HE
2010/09/04 Stražisko, O pohár starosty
VCPV
2011/09/03 Stražisko, O pohár starosty
VCPV
2012/09/01 Stražisko, O pohár starosty
VCPV
2013/06/01 Stražisko, O pohár starosty
VCPV
2014/05/24 Stražisko, O pohár starosty
VCPV
2015/05/30 Stražisko, koupaliště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/09 Stražisko koupaliště, noční soutěž, M 3B, Ž 2B
-
2017/05/27 Stražisko, O pohár starosty
VCPV
2018/06/02 Stražisko, Pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Soutěže