Stránky Firesport.eu 2014 - Test rezervace systému..

Liga: -
Místo: Strážov
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Kdy: 24. 04. 2014 16:00
Kontakt:   Honza Adamec
Telefon:  721734962

Začátek rezervace: 17. 04. 2014 19:30
Konec rezervace: 24. 04. 2014 16:00
Začátek tipování:  24. 04. 2014 20:00
Konec hlasování: 24. 04. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost, Děti
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  http://www.firesport.eu/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Test systému registrace na soutěž. Doufám, že se přidáte a otestujete před začátkem sezóny náš systém. Registrace bude spuštěna v dově největšího zatížení serveru to je v od 19.00 hod. do 21.00 hod.. Přihlašte svůj tým do testu.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-strazov-2014-04-24-5224.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Strážov Honza AdamecKTHonza Adamec
22Malinec PJHonza Adamec
33Košťálov SMTomáš Tulach
44Mníšek JHJan Zahradník
55Benešov u Semil SMMichaela
66Ploukonice mužiSMMiroslav Roubíček
77Plaňany KOHonza Adamec
88Mančice KOHonza Adamec
99Cerhenice KOHonza Adamec
1010Ploukonice ženySMMiroslav Roubíček
1113Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
1215Červené Poříčí KTHonza Adamec
1316Ploužnice SMHonza Novotný
1417Ploužnice ASMHonza Novotný
1521Zibohlavy KOHonza Adamec
1647Žabonosy KOHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Podmoklice SMLenka Farská
22Horní Kruty KOHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Domamyslice PV17,5417,3517,542001/12/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Břevenec OL17,4017,6917,692001/12/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Ludéřov OL18,4518,5618,562001/12/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Plinkout OL18,6417,8418,642001/12/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Niva PV18,2319,0119,012001/12/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zlatá Olešnice XJN19,1518,9919,152001/12/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Odrlice OL19,2918,7619,292001/12/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nové Dvory LT19,2019,3819,382001/12/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nová Dědina KM18,7520,2120,212001/12/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hlubočky OL18,9120,2520,252001/12/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Náměšť na Hané OL20,3220,2320,322001/12/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Cholina OL20,5717,9920,572001/12/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chválkovice OL18,6822,0222,022001/12/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Loučany OL22,5822,4622,582001/12/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Troubelice OL23,6320,8323,632001/12/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Droždín OL23,9120,3023,912001/12/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Haňovice OL18,3729,2129,212001/12/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Šumvald OL--NP2001/12/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Měrotín OL--NP2001/12/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolany PT--NP2001/12/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dětkovice BPV--NP2001/12/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Nová Hradečná OL--NP2001/12/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/12/31 Strážov, Test rezervace systému..
-
2002/05/25 Strážov, Okrsková soutěž
2002/06/22 Strážov, Okresní soutěž
2003/08/03 Strážov, Pohárová soutěž
-
2003/09/20 Strážov, Pohár starosty SDH Strážov
-
2005/09/17 Strážov (KT), Pohár starosty obce Strážov
PHLKT
2006/09/16 Strážov (KT), Pohár starosty obce Strážov
PHLKT
2007/08/11 Strážov (KT), O pohár města Strážov
Hasiči Strážov
2011/09/17 Strážov, Pohár starosty MěÚ Strážov
PHLKT
2012/09/15 Strážov, Pohár starosty MěÚ Strážov
PHLKT
2012/12/23 Strážov náměstí, Zpívání u VÁNOČNÍHO STROMEČKU 2012
ZŠ a MŠ Strážov
2013/07/28 Strážov, Železný hasič - Strážov 2013
ŠH
2013/09/07 Strážov, Pohár starosty MěÚ Strážov
PHLKT
2013/12/24 Strážov, náměstí, Zpívání u vánočního stromku na náměstí
-
2014/04/24 Stránky Firesport.eu, Test rezervace systému..
-
2014/08/03 Strážov, náměstí, Železný hasič města Strážov
ŠH
2014/09/06 Strážov, Pohár starosty MěÚ Strážov, muži a ženy
PHLKT
2014/12/23 Strážov, Zpívání u vánočního stromečku 2014
-
2015/07/26 Strážov, Železný hasič města Strážov
ŠH
2015/09/05 Strážov, Pohár starosty MěÚ Strážov, muži a ženy
PHLKT
2016/08/13 Strážov, O pohár
ŠH
2016/09/03 Strážov, Pohár starosty MěÚ Strážov
PHLKT
2017/09/02 Strážov, Pohár starosty MěÚ Strážov
PHLKT
2018/09/01 Strážov, Pohár starosty MěÚ Strážov
PHLKT
2019/09/14 Strážov, Pohár starosty MěÚ Strážov
PHLKT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga