Střezimíř 2017 - 8. kolo BNL- denní soutěž

Liga: BNL
Místo: Střezimíř
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 02. 09. 2017 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 31. 01. 2017 11:00
Konec rezervace: 31. 01. 2017 11:00
Začátek tipování:  31. 01. 2017 20:00
Konec hlasování: 31. 01. 2017 00:00
Zadal: Benešovská Liga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-strezimir-8359.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT--17,342015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Daměnice ABN17,8817,5617,882014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dalovy BN--18,002015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Daměnice BBN18,2318,9118,912014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Všechlapy BN--19,132015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zdislavice BN--19,152015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Martinice BN19,9119,0819,912014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Daměnice ABN19,9219,4819,922013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Načeradec BN19,7319,9919,992014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Petrovice PB--20,032015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Jankov BN--20,082015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sloup PZ--20,092015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Makov TA--20,282015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Tomice ABN18,9520,4320,432014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Louňovice pod Blaníkem BBN20,4820,3120,482014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Daměnice BBN20,5020,4420,502013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Načeradec BN--20,752015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Daměnice BN--20,752015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Louňovice pod Blaníkem ABN19,6120,9420,942014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Všechlapy BN21,1619,9721,162014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Malovice BN20,6221,2221,222014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Louňovice pod Blaníkem ABN--21,352015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Střezimíř BN--21,832015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Malovice BN--22,042015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Načeradec BN21,6122,1622,162013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bystřice BN21,5522,3722,372013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Tomice ABN21,0022,8222,822013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Tomice BN--22,952015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Střezimíř BN23,1827,2527,252013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Střezimíř BN27,7526,7527,752014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Střezimíř BBN28,0326,2928,032014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  * Kňovice---29,302015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Jankov BN29,8829,6429,882014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Všechlapy BN18,4330,5830,582013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Tomice BBN32,4034,0234,022014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Louňovice pod Blaníkem BN35,7532,0635,752013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Louňovice pod Blaníkem BBN--38,082015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chrášťany BN43,3242,9043,322013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Martinice BN45,3423,5645,342013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Tomice BBN25,4347,5947,592013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Malovice BN62,0025,3362,002013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Střezimíř BBN--63,242015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Střezimíř dorkyBNNPNPNP2013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Martinice BN--NP2015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/08 Střezimíř, 1. kolo BNL
BNL
2014/06/28 Střezimíř, O pohár
BNL
2015/08/15 Střezimíř, O pohár
BNL
2017/09/02 Střezimíř, 8. kolo BNL- denní soutěž
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže