Stříbřec 2020 - ZRUŠENO - O pohár SDH Stříbřec

Liga: -
Místo: Stříbřec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 18. 07. 2020 13:00
Kontakt:   Martin Dobeš
Telefon:  728426065

Začátek rezervace: 05. 07. 2020 18:00
Konec rezervace: 07. 07. 2020 18:00
Začátek tipování:  18. 07. 2020 20:00
Konec hlasování: 18. 07. 2020 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-St%C5%99%C3%ADb%C5%99ec-152388698195109/

Poznámka pořadatele

3B, sklopky

PS12


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stribrec-11038.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stříbřec JHKateřina Pospíchalová
210Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stříbřec JHKateřina Pospíchalová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kolence JH17,7317,7617,762015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Heřmaneč JH--18,252013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Markvarec JH--18,372016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Markvarec JH--18,482017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Markvarec JH18,5317,8118,532015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Ústrašice BTA18,6017,8918,602015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Slavošovice CB--18,602017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Stříbřec JH--18,782016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chlum u Třeboně JH--18,802014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Markvarec JH--19,192014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mysletice JI--19,472017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kolence JH--19,492013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stříbřec JH--19,562013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Zdešov JH--19,592013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mníšek JH18,7219,6019,602019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Stříbřec BJH--19,642017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Stříbřec JH--19,672018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Heřmaneč JH19,6819,6819,682012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chlum u Třeboně JH--19,712017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Heřmaneč JH19,7818,1119,782015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Branná JH--19,782014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Cizkrajov JH--19,862016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Stříbřec JH18,8819,8719,872015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Slavošovice CB--19,882016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Halámky JH--19,992018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Halámky JH--20,082016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Lásenice JH--20,142014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Slavošovice CB20,0420,1620,162015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Valtínov JH19,9320,2020,202015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Zvíkov CB--20,322018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Stříbřec JH--20,362014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Lásenice JH--20,372013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Stříbřec JH--20,382017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Mníšek JH--20,392016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Heřmaneč JH--20,452014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Mníšek JH--20,682017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Polště JH20,6820,7820,782019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Příbraz JH--20,812017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Hamr JH--20,842017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Hamr JH20,9520,9220,952015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Mníšek JH20,9820,7020,982015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Lásenice JH20,8021,0821,082015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Stříbřec JH19,9821,1621,162019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Stříbřec JH21,1821,1821,182012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Lomnice nad Lužnicí JH--21,212014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Novosedly nad Nežárkou JH--21,282013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Novosedly nad Nežárkou JH20,6421,3021,302015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Chlum u Třeboně JH--21,372016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Horní Meziříčko JH21,3821,3821,382012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Chlum u Třeboně JH21,5921,5921,592012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Stříbřec BJH--21,662018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Frahelž JH21,7621,4121,762015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Mníšek JH--21,962014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Lomnice nad Lužnicí JH--22,022013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Markvarec JH--22,062013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Příbraz JH22,1021,6822,102015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Novosedly nad Nežárkou JH21,4622,1222,122019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Lásenice JH22,1622,1622,162012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Hosín CB--22,252016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Český Rudolec JH22,3622,3622,362012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Příbraz JH--22,412016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Hamr JH--22,462014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Roseč JH22,5822,5722,582015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Kolence JH22,7022,7022,702011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Zdešov JH22,7322,7322,732012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Stajka JH--22,742014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Lásenice JH--22,922018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Halámky JH--22,992017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Stajka JH--23,092018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Hamr JH--23,112013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Lomnice nad Lužnicí JH23,1823,1823,182012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Lásenice JH23,2523,2523,252011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Frahelž JH23,2923,2923,292011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Frahelž JH--23,312017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Stříbřec BJH19,9123,3823,382019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Mysletice JI--23,422018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Halámky JH--23,592014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Polště JH--23,642016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Frahelž JH23,6623,6623,662012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Panské Dubenky JI--23,752013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Hamr AJH23,8223,8223,822011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Domanín JH23,8323,3523,832015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Stříbřec BJH--23,852016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Višňová JH--23,942017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Stříbřec BJH23,1224,1924,192015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Stajka JH--24,302017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Novosedly nad Nežárkou JH--24,322018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Novosedly nad Nežárkou JH--24,332016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Stajka JH22,1124,4624,462015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Domanín JH24,5724,5724,572012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Stráž nad Nežárkou JH24,6224,6224,622011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Chlum u Třeboně JH--24,662013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Český Rudolec JH--24,942013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Chlum u Třeboně AJH25,0325,0325,032011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Hamr JH25,2025,2025,202012/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Halámky JH25,2925,6625,662019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Mníšek JH--25,832018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Hamr JH--26,382016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Zdešov JH26,6926,6926,692011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Hamr JH26,7224,1126,722019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/23 Stříbřec, Stříbřec
VCT
2012/07/28 Stříbřec, Stříbřec
VCT
2013/07/27 Stříbřec,
VCT
2014/07/26 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2015/07/25 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2016/07/23 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2017/07/22 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2018/07/21 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2019/07/20 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2020/07/18 Stříbřec, ZRUŠENO - O pohár SDH Stříbřec
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/10 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž Mužů a Žen na 2B
-
2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku
-
2020/07/11 Machová, O POHÁR SDH MACHOVÁ
-
2020/07/11 Mníšek, ZRUŠENO - Memoriál Jiřího Černého
-
2020/07/11 Mrákotín, O pohár starosty městyse Mrákotín.
-
2020/07/11 Sportovní areál TJ Veselá, O pohár Veselé 2020
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž MH
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž na 2B
-
2020/07/18 Starý Lískovec - Sport, 12. ročník „Stovky se Starým Lískovcem Sportem“
-
2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B
-
2020/07/18 Stříbřec, ZRUŠENO - O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/19 Starý Lískovec, 8. ročník 60 metrů se Starým Lískovcem
-
2020/07/19 ZBORA, O Pohár veliteľa DHZ ZBORA - 2B
-
2020/07/24 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2020/07/24 Sportovní areál v Zátoru, Noční soutěž v požárním útoku
-
2020/07/25 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov
-
2020/07/25 Francova Lhota, pohárovka (2B)
-
2020/07/25 fotbalové hřiště Kněžpole, O POHÁR STAROSTY OBCE KNĚŽPOLE
-
2020/07/25 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2020/07/26 hřiště TJ Sokol Lužná, 55. ročník "O zlatou přilbu Luženských kotárů"
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, Pohár Formanka - PÚ děti
-
2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2020/08/01 Horní Meziříčko, XV. ročník O pohár starosty SDH Horní Meziříčko
-
2020/08/01 Zámecký park v Oldřišově, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2020
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starostky obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL!
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/12 Volenice, Volenická Noc
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/19 Zahořany - fotbalové hřiště, 4. ročník O pohár starosty obce
-
Kdy Kde Liga