Střížov 2019 - O pohár SDH Střížov

Liga: JOL
Místo: Střížov
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 11. 05. 2019 13:00
Kontakt:   Pavel Zeman
Telefon:  722788895

Začátek rezervace: 27. 04. 2019 13:00
Konec rezervace: 11. 05. 2019 00:00
Začátek tipování:  27. 04. 2019 20:00
Konec hlasování: 11. 05. 2019 00:00
Zadal: Miroslav Jelínek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-strizov-10506.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Střížov JIPetr Kabátek
22Čechtín TRMarek Vaněk
33Batelov JIStanda Lávička
44Blatnice TRSDH Blatnice
55Mysletice JIStanislav Dolský
66Třebelovice TRJosef Bulíček
77Žižkovo Pole BHBJaromír Joukl
88Budeč JHMatěj Šmahel
99Kostníky TRMartin Puchnar
1010Police TRAleš Coufal
1111Dolní Němčice JHMirek Havlík
1212Hornice TRAleš Bobu
1313Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1428Mladoňovice TRDominik Liška
1529Střížov BJIPetr Kabátek
1630Dešná BJHAleš Coufal
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Střížov JIPetr Kabátek
22Budišov TRŽaneta Slabá
33Olešná HBTereza Pešoutová
44Kostníky TRDankaKa
55Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
66Batelov JIPavla Kaňkovská
77Nevcehle JIMiroslav Jelínek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI16,7016,7916,792019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Krasonice JI17,1816,9917,182018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kamenice nad Lipou PE17,2416,4917,242016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Nevcehle JI17,1017,4317,432018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Střížov JI17,3017,5517,552018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Police TR17,6117,5317,612018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Kamenice nad Lipou PE17,6517,1617,652017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dešná BJH17,3217,6617,662018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Hornice TR17,3717,8117,812019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Heřmaneč JH18,0318,0318,032017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hornice TR17,1318,2018,202018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Český Rudolec JH18,2418,0618,242017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Krasonice JI18,3617,7118,362019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Panská Lhota JI17,6918,3918,392016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Drunče JH18,4217,4118,422016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dešná BJH18,4217,1918,422019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mysletice JI18,5418,5418,542017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Markvarec JH18,3718,5718,572016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Sedlatice BJI17,7318,5818,582018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Mladoňovice TR18,5816,7618,582019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bransouze TR18,6018,2318,602018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mysletice JI18,6218,5618,622019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Batelov JI18,1818,6318,632016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Heřmaneč JH18,6517,4318,652016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Žižkovo Pole BHB18,7518,2318,752019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Batelov JI17,6418,9918,992019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Batelov JI19,0518,6019,052017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Český Rudolec JH19,0918,4619,092016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Třebelovice TR18,8519,0919,092019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kostníky TR19,1018,4719,102019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Strmilov JH19,1618,0119,162017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Blatnice TR19,1719,1219,172019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Police TR18,6119,4019,402019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Střížov BJI19,4118,9519,412016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Brtnice JI19,6619,6719,672016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Žirovnice PE19,9418,7519,942016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Božejovice TA20,1819,5520,182017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Střížov JI20,2620,2420,262017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Libkova Voda PE20,3020,3020,302017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Mysletice JI19,6020,3120,312016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Žirovnice PE18,5020,5320,532017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Střížov JI20,8719,7820,872016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Střížov BJI20,9621,0121,012017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Panská Lhota JI18,4821,0821,082017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kouty TR20,4621,1821,182019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Rohovka PE21,6321,3321,632016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Střížov BJI22,7421,2822,742019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Rohovka PE23,7819,6223,782017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Markvarec JH24,4418,7324,442017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Střížov JI18,8524,7424,742019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Libkova Voda PE17,8225,1125,112016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Střížov BJI29,4729,5529,552018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Střížov CJI46,7735,9346,772017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Střížov CJINPNPNP2016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Mladoňovice TRNP16,85NP2018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Bílý Kámen JINPNPNP2016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Čechtín TRNPNPNP2019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Milíčov JINPNPNP2016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Rynárec PENPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Sedlatice JINPNPNP2018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Strachoňovice JINPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Kaliště JIDSQDSQDSQ2017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Kaliště JIDSQDSQDSQ2016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/07/11 Střížov, O pohár SDH Střížov
PLPU
2016/07/05 Střížov, O pohár SDH Střížov, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/07/01 Střížov, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2018/07/14 Střížov, O pohár SDH Střížov
JOL
2019/05/11 Střížov, O pohár SDH Střížov
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Třebelovice, O pohár SDH Třebelovice, noční soutěž 2B
JOL
2019/06/01 Kostníky, O pohár SDH Kostníky
JOL
2019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B
JOL
2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice
JOL
2019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle
JOL
2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov
JOL
2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín
JOL
2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
Kdy Kde Liga