Střížov 2015 - O pohár SDH Střížov

Liga: PLPU
Místo: Střížov
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 11. 07. 2015 11:00
Kontakt:   Pavel Zeman
Telefon:  722 788 895

Začátek rezervace: 28. 06. 2015 18:00
Konec rezervace: 11. 07. 2015 11:00
Začátek tipování:  11. 07. 2015 20:00
Konec hlasování: 11. 07. 2015 00:00
Zadal: Vojta Šindelář

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.plpu.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-strizov-6357.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Střížov BJIVojta Šindelář
22Markvarec JHmartin pecha
33Heřmaneč JHOndřej Pecha
44Drunče JHJiří Melecký
55Kaliště JIVojta Šindelář
66Český Rudolec JHOndřej Huml
77Cizkrajov JHMartin Vaverka
88Bílý Kámen JIRadim Kriegsmann
99Uhřínovice JIPetr Kabátek
1010Dolní Smrčné JIVojta Šindelář
1111Žirovnice APEFrantišek Janů
1213Batelov aJIMarek Kaňkovský
1314Nová Včelnice JHPavlína Jirků
1415Jiřín JIVojtěch Šalanda
1517Libkova Voda PEVena Drahný
1618Střížov JIVojta Šindelář
1720Kamenice JILukáš Fiala
1828Mysletice JIStanislav Dolský
1929Chválkov PELukáš Prosser
2030Krahulčí JIJiří Doležal
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Nová Včelnice JHPavlína Jirků


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Heřmaneč JH14,9114,7314,912015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bohdalín PE15,4815,3515,482015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Český Rudolec JH15,7615,1115,762015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE15,4716,0716,072015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Střížov JI15,9816,3016,302015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bílý Kámen JI16,5216,4016,522015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Žirovnice PE16,6515,8616,652015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Batelov JI15,5616,6816,682015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Drunče JH15,5017,0817,082015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Markvarec JH17,0916,4017,092015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kaliště JI16,3417,4517,452015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Střížov BJI16,6517,5017,502015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chválkov PE17,4117,6917,692015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dolní Smrčné JI21,7216,0421,722015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Krahulčí JI14,5922,8622,862015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Střížov CJI23,2822,9123,282015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Cizkrajov JH19,2324,2124,212015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kamenice JI29,9029,0429,902015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Včelnice JHNPNPNP2015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Libkova Voda PENPNPNP2015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Příseka JINPNPNP2015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mysletice JINPNPNP2015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,9318,0218,022018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešná HB18,0518,0918,092019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zajíčkov PE18,3718,0118,372016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Olešná HB18,5017,9518,502018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kamenice nad Lipou BPE19,2620,2520,252015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Budišov TR18,6620,3920,392019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Včelnice JH20,3918,9520,392015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Strachoňovice JI20,4020,1320,402016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Strachoňovice JI21,6321,5821,632017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kouty TR21,4621,8921,892019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sedlejov JI19,2922,5022,502018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Střížov JI22,5022,4922,502017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kamenice nad Lipou APE22,7520,1722,752016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Střížov JI22,7619,6422,762018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nová Včelnice JH20,9923,0423,042017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zajíčkov PE23,0922,4923,092017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kamenice nad Lipou APE20,0623,6323,632015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kostníky TR19,0723,9823,982018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Střížov JI24,3423,9824,342019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Rynárec PE23,7324,5724,572017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Vladislav TR22,7624,6424,642018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Stará Říše JI20,6524,6824,682018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Příseka JI24,6025,1425,142015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chválkov PE25,6025,2625,602017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nová Včelnice JH28,9627,6328,962016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kostníky TR30,1130,7130,712019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vítonice ZN32,3332,5732,572018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nevcehle JI33,4033,3533,402019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Batelov JI35,2535,2135,252019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Batelov JINPNPNP2016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Jakubov u Moravských Budějovic TRNPNPNP2019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/07/11 Střížov, O pohár SDH Střížov
PLPU
2016/07/05 Střížov, O pohár SDH Střížov, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/07/01 Střížov, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2018/07/14 Střížov, O pohár SDH Střížov
JOL
2019/05/11 Střížov, O pohár SDH Střížov
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Heřmaneč, O pohár starosty obce
PLPU
2019/05/26 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice
PLPU
2019/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
PLPU
2019/06/29 Mysletice, O pohár SDH Mysletice
PLPU
2019/07/06 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B
PLPU
2019/07/13 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B
PLPU
2019/07/13 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B
PLPU
2019/07/27 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 4. ročník
PLPU
2019/08/03 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen
PLPU
2019/08/31 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž
PLPU
2019/09/14 Nová Včelnice, O pohár starosty města
PLPU
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2019/09/28 Markvarec, O pohár starosty obce
PLPU
Kdy Kde Liga